Wpis z mikrobloga

@JoMaHaa: wiesz same myśli to trochę mało np ja mam takie myśli od dawna ale jestem #!$%@? żeby to zrobić a tak pogadać o tym to spoko gorzej że jak o tym opowiem to będą bagiety i trzeba będzie się z tego tłumaczyć
@JoMaHaa: nie masz co się martwić nie chce tzn jak to się mówi chciałbym żyć ale nie tak xd zastanawiało mnie jedynie jakie podejście mają eksperci do takich tematów raczej tam nie zadzwonię bo nie chce się zastanawiać nad każdym słowem i ubierać "maskę" gdy chciałbym być szczery szkoda ze tak to działa bo może bym się skusił
@Jswgecz5: Nie słuchaj wykopowiczów. Zadzwoń, nie masz nic do stracenia. Nic nie stracisz, jeśli spróbujesz. I bądź szczery, nie ubieraj żadnej maski, po to jest ten telefon, żeby móc powiedzieć wszystko.
Skoro o to zapytałeś, to znaczy, że chcesz żyć, jest w Tobie iskierka nadziei, masz też motywację, żeby coś zmienić. Nie duś jej, zadzwoń na ten telefon.

Tu masz spis wszystkich telefonów, które mogą Ci się przydać
https://forumprzeciwdepresji.pl/wazne-telefony-antydepresyjne

Proszę, wybierz
@Klozapina: jak już wcześniej pisałem nigdzie nie zadzwonię bo to nic nie da chciałem tylko zapytać o opinię osób które kiedyś tam dzwoniły bądź znają kogoś kto tam dzwonił i tyle. Ale fajnie że napisałeś te numery może ktoś się skusi czytając ten post
@Klozapina: good point ale trochę ten jeden mi zryl pogląd na psychologie. Poza tym to mam wrażenie że to takie trochę myślenie życzeniowe zadzwonię i będzie git. Raczej nie nie będzie mój problem jest trochę bardziej złożony niż tylko depresja ale izi jak już pisałem jestem zbyt duża #!$%@? żeby się odważyć na samobója, mam za bardzo nasrane we łbie żeby rozmowa coś dała