Kupiłem grę na fizycznym nośniku od rtv euro agd, jak pudełko przyszło to po pierwsze nośnik latał luzem w pudełku ale olałem sprawę skoro nie jest uszkodzone.
Pograłem sobie i po 20min stwierdziłem że gra jest słaba i postanowiłem zwrócić.
Sklep odpisał, że zwrot za gry i programy nie przysługuje, doczytałem i tak mają rację więc nie będę się kłócił i kazałem odesłać gre i i tutaj zaczynają się schody ze sklepem.
Pograłem sobie i po 20min stwierdziłem że gra jest słaba i postanowiłem zwrócić.
Sklep odpisał, że zwrot za gry i programy nie przysługuje, doczytałem i tak mają rację więc nie będę się kłócił i kazałem odesłać gre i i tutaj zaczynają się schody ze sklepem.



























Myślę o czymś takim
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/laser-tv-hisense-120l9ha-120-4k-dolby-atmos-dolby-vision-hdmi-2-1?srsltid=AfmBOopkzxtFNqV_wZQMJ3afln7aKBRRW4x9_24lE8zB8U4G5eiX-0uJrZ4&gQT=1
Ekran
Hisense daje swój ekran w standardzie - nie jest on rozwijany, ale do montażu więc spokojnie go zniesiesz do piwnicy. To wygląda jak obraz gdzie pierw budujesz ramkę a później
źródło: image
Pobierz