W czerwcu 2024 roku zakupiłem słuchawki Huawei freebuds 6i w sklepie RtvEuroAGD. Niedawno przy zdejmowaniu gumek zauważyłem, że w jednej ze słuchawek siateczka, która osłania głośniczek się odkleja i jest cała ulepiona klejem. Zgłosiłem reklamacje z tytułu rękojmii i dostałem taką odpowiedź:
"Weryfikacja reklamowanego towaru wykazała, że zgłoszona wada nie wynika z niezgodności towaru z umową i nie istniała w chwili jego wydania. Uszkodzenie ma charakter zewnętrzny i spowodowane jest niewłaściwym użytkowaniem,
"Weryfikacja reklamowanego towaru wykazała, że zgłoszona wada nie wynika z niezgodności towaru z umową i nie istniała w chwili jego wydania. Uszkodzenie ma charakter zewnętrzny i spowodowane jest niewłaściwym użytkowaniem,


































Kupiłem blender Philipsa: Po rozpakowaniu zobaczyłem że są ułamane delikatnie zaczepy które trzymają naczynie. Zadzwoniłem do Philipsa zapytać czy coś z tym robić czy olać temat (Obawiałem się, że po kilku miesiącach użytkowania / lat mogą się bardziej ułamać) powiedzieli, żeby odesłać do nich blender i oni sprawdzą. Blender wrócił,
@GreeenOne: ty ściągasz pecha od wszystkich swoich znajomych. Nie chciałbyś się zaprzyjaźnić?