Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
66
Obsługa klienta wg RTV EURO AGD - totalna żenada

Klient po uznanej reklamacji vs proces reklamacyjny w dużej sieci. Sprzęt odebrany, odpowiedzi brak, terminu brak. Czuję się jak Don Kichot walczący z wiatrakami tylko zamiast wiatraków są procedury, a zamiast zbroi maile bez odpowiedzi.
z- 52
- #
- #
- #
- #
Chciałbym podziękować #rtveuroagd w połączeniu z #dpd. W piątek zamówiłem sobie robota sprzątającego, opcja zamówienia na następny dzień płatna 8-12zł, już nie pamiętam ile, więc zamówiłem na poniedziałek za darmo. Jakież było moje zdziwienie, kiedy to paczka była do odbioru w sobotę. Dziękuję bardzo
https://www.euro.com.pl/rowery-elektryczne/sharp-bk-ed05e-w-bialy.bhtml
Czy to będzie dobry rower dla dziewczyny? Główny cel to zakupy i dojazd na niedługie dystanse? Chodzi tu o kwestie komunikacji ze wsi do cywilizacji.
#rower #rowerelektryczny #rtveuroagd
Czy to będzie dobry rower dla dziewczyny? Główny cel to zakupy i dojazd na niedługie dystanse? Chodzi tu o kwestie komunikacji ze wsi do cywilizacji.
#rower #rowerelektryczny #rtveuroagd
@MojaTorebka: kup najtanszy który jest "legalny" ma jakiś europejski certyfikat, przychodzi zablokowany itp. Ja kupiłem engwe L20 se za 3400zł i dojeżdżam nim do kolei, tylko że ja pod koleja mam firmę która postawiła boxy dzięki czemu nie martwię się o kradzież .
Tak czy siak zostawiłem rower na miescie bez baterii na 2h - jak wróciłem to brakowało śrubki z jednej strony koła. Zostawiając przypięty przy sklepie i wchodząc na
Tak czy siak zostawiłem rower na miescie bez baterii na 2h - jak wróciłem to brakowało śrubki z jednej strony koła. Zostawiając przypięty przy sklepie i wchodząc na
@MojaTorebka: ciężko powiedzieć, wiem że u mnie w sypialni wojewodzkiego spod stacji kradną i nie przeszkadzają im kamery, co jakiś czas pojawia się na grupie mieszkańców info, gdy zostawiłem zwykły rower za 1k przyczepiony ulockiem to było widać że ktoś probował go nożycami przeciać.
Opłaciłem wczoraj zamówienie w RTV i rano dostałem maila, że paczka została wydana kurierowi, ale na apce InPost nie widzę żadnej aktualizacji w zamówieniu i ciągle mam status "Przesyłka utworzona" z wczoraj, gdy dopiero zamówiłem. Dzwoniłem już do RTV i niby mam dostać maila dziś z wyjaśnieniem. Ktoś też tak miał?
#rtveuroagd #inpost #zakupyonline #zakupy
#rtveuroagd #inpost #zakupyonline #zakupy
@Michal006: "Przesyłka utworzona" czyli nawet nie została nadana. Powiadomienie od InPost dostaniesz jak kurier odbierze ją od nadawcy.
@Techn9cian: Albo firma nadała a kurier zgubił/ nie dostarczył do sortowni bo Inpost trackuje dopiero od sortowni (tak jak większość kurierów chociaż strona wskazuje na co innego) nie od odebrania, więc ciężko stwierdzić.
Szukam jakiegoś nagłośnienia do TV do 600-700zł. Uda się dorwać w tej cenie coś dającego radę? Pacjent to Samsung UE75RU7102K #tv #telewizory #glosniki #audio #kinodomowe #samsung #elektronika #rtveuroagd
@adrian-mateusz: za 900zł kupiłem używane kolumny taga 506 5.0 wraz z kablami i używany amplituner yamaha rx v 381 (jeden z pierwszych który obsługuje dolby vision, ma hdmi 2.0). Strasznie przycebuliłem i w sumie chyba ciężko zejść z ceną jeszcze niżej. Soundbara za tyle oczywiście dasz radę kupić. Sam miałem LG S70TY (trochę droższy, 800-900zł na ceneo).
nie no totalnie prawdziwa opinia xD Tez zawsze tak pisze jakbym pisal artykul. Mogliby sie chociaz postarac i dac wytyczne AI by generowal takie "ludzkie".
#mediaexpert #rtveuroagd
#mediaexpert #rtveuroagd
źródło: image
Pobierz@Trele_Duperele masz rację. Długa pauza przed iO6 tylko ten werdykt potwierdziła.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
o w środku piekarnika jak i na zewnątrz było dużo szkła. Technik Samsunga stwierdził, że piekarnik nie jest usz
@Chopin_fapu: Czy ty zgłosiłeś ten piekarnik na gwarancje a nie na rękojmie?
Mam piekarnik electrolux kupiony w Mediaexpert i mam z nim problem w postaci "wylewania" się wody/tłuszczu/soków
Piekarnik mam niecały rok i od samego początku tak było (chociaż zawsze myślałem że któryś z domowników np rozlewa jak wyciąga jedzenie) piekarnik ma poziom (w sensie nie jest przechylony do przodu ani nic)
Czy to normalne w tych nowych piekarnikach? Wydaje mi się że uszczelka jest niezbyt szczelna i po prostu wilgoć z piekarnika osadza
Piekarnik mam niecały rok i od samego początku tak było (chociaż zawsze myślałem że któryś z domowników np rozlewa jak wyciąga jedzenie) piekarnik ma poziom (w sensie nie jest przechylony do przodu ani nic)
Czy to normalne w tych nowych piekarnikach? Wydaje mi się że uszczelka jest niezbyt szczelna i po prostu wilgoć z piekarnika osadza
źródło: IMG20251126171307
Pobierz- 0
źródło: IMG20251126181417
Pobierz- 0
@smokzabojcaludzi: wyczyściłem z tej wilgoci front szuflady zanim pomyślałem o zrobieniu zdjęcia, ale we wnętrzu i dać jej plama, której nie zdążyłem wytrzeć
źródło: IMG20251126181438
Pobierz4
Panie, jak to świeci!, czyli opowieści z mchu i paproci z marketu RTV

Zbiór najzabawniejszych tekstów, jakie można usłyszeć od sprzedawców telewizorów.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
11
Reklamacja / rękojmia w sklepie RTV EURO AGD / walka o swoje prawa / sąd
Brak odpowiedzi w ciągu 14 dni na reklamację i odmowa zwrotu pieniędzy.
z- 1
- #
- #
- #
- #
#rtveuroagd #reklamacja #agd #oszustwo #zwrot
Nie polecam zakupów w RTV Euro AGD. Żona zamówiła zestaw pralka + suszarka samsunga. Po rozpakowaniu okazało się, ze tak jak suszarka była nowa nowa, z ponaklejanymi foliami zabezpieczającymi na panelach, ekranach itd, tak pralka to jakiś szrot, żadnych folii zabezpieczajacych, kazdy z paneli (a'la piano black) widać, że przecierany jakąś mikrofibrą co zostawiło wiele zarysowań, kilka
Nie polecam zakupów w RTV Euro AGD. Żona zamówiła zestaw pralka + suszarka samsunga. Po rozpakowaniu okazało się, ze tak jak suszarka była nowa nowa, z ponaklejanymi foliami zabezpieczającymi na panelach, ekranach itd, tak pralka to jakiś szrot, żadnych folii zabezpieczajacych, kazdy z paneli (a'la piano black) widać, że przecierany jakąś mikrofibrą co zostawiło wiele zarysowań, kilka
Zgłoś do Uokik.
@Szekele_Mekele: Sklep czy strona internetowa?
#sluchawki #elektronika #cokupic #muzyka #muzykaelektroniczna #rtveuroagd #mediaexpert
Chce se kupić słuchawki TW, wbijam na stronie sklepu filtr do 700 zł, a tam 30 kart do przejrzenia, no litości. Weźcie coś podpowiedzcie bo przecież nie będę tego wszystkiego przeglądał.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chce se kupić słuchawki TW, wbijam na stronie sklepu filtr do 700 zł, a tam 30 kart do przejrzenia, no litości. Weźcie coś podpowiedzcie bo przecież nie będę tego wszystkiego przeglądał.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DorodnyTucznik: Soundcore Liberty 4 Pro to jest topka jeśli chodzi o dzwięk
- 0
Kolejny sprzęt domowego użytku padł i tak się zastanawiam czy tylko ja mam takie szczęście czy u innych wygląda tak samo. Na przestrzeni pewnie koło 10 lat wymieniłem:
- 2x lodówkę,
- 2x mikrofalówkę,
- 1x naprawiałem piekarnik,
- 1x naprawiałem płytę grzewczę (ale widzę, że zaraz 2 raz będzie)
- 1x naprawiałem zmywarkę (w tym tyg kolejny raz padła),
- 2x lodówkę,
- 2x mikrofalówkę,
- 1x naprawiałem piekarnik,
- 1x naprawiałem płytę grzewczę (ale widzę, że zaraz 2 raz będzie)
- 1x naprawiałem zmywarkę (w tym tyg kolejny raz padła),
@jutroBedzieLepiej: ty sprawdź lepiej instalacje, bo to niemożliwe żeby tyle sprzętu się z-----o przez 10 lat samo z siebie. Albo ty nie umiesz użytkować/dbać o sprzęt. No nie widzę innej możliwości.
@jutroBedzieLepiej załóż sobie zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Masz różnicówkę w skrzynce? Sprawdź włączniki czy nie są obsmolone, może Ci gdzieś łuk ciągnie. A może masz jakiś dziwny odbiornik dużej mocy z przekształtnikami? I generujesz jakieś chore odksztalcenia napięcia. Zdarza się też, że to wina sieci i warto zmierzyć na wejściu w skrzynce. Pogadaj z ogarniętym elektrykiem, tylko nie z jakimś starym dziadem. Z kimś kto rozumie jak powinna być zaprojektowana poprawnie instalacja i
- 0
Poluje na LG Oled C5, zastanawiam się skąd przebitka cenowa np na allegro Telewizor LG OLED OLED65C51LA.AEU | 65" | 4K UHD | 2025 | WebOS | 144 Hz | od firmy, supersprzedawaca za 5.6k, oficjalnie od allegro za 6,2k a w sklepie typu media 7.2k zł. Ktoś doradzi? Skąd takie różnice cenowe jeśli telewizor jest taki sam, stan nowy i wszędzie można dostać fakturę VAT? Brać tam gdzie najtaniej?
#telewizory
#telewizory
@Sebb521: po prostu duże markety mają kosmiczne marże na nowych telewizorach.
Sprzedawca z Allegro to wprawdzie potencjalnie problem z serwisem, ale jak to nie firma-krzak, to i tak zależy od szczęścia; sklepy sieciowe wcale nie są u nas jakieś proklienckie. No i telewizory naprawdę rzadko się psują w okresie gwarancji.
Sprzedawca z Allegro to wprawdzie potencjalnie problem z serwisem, ale jak to nie firma-krzak, to i tak zależy od szczęścia; sklepy sieciowe wcale nie są u nas jakieś proklienckie. No i telewizory naprawdę rzadko się psują w okresie gwarancji.
Brać tam gdzie najtaniej?
@Sebb521:
ja bym brał tam gdzie taniej
sklep stacjonarny ceny nie obniża, bo i tak kupują
zaczął się owczy pęd przed świętami poza tym
- 1
Cześć, mam problem z pralką i za bardzo nie wiem co mam zrobić.
Wziałem w rtv euro agd pralke na raty (BEKO). Po kilku dniach niestety się rozwaliła, po zgłoszeniu informacji sklepowi przyjechało 2 panów (po kilku dniach) i stwierdzili, że z bębna cieknie i trza zwrócić. Więc wystawiłem kolejne zgłoszenie z reklamacją i dokumentem który panowie wystawili. Zgłoszenie zostało przyjęte pozytywnie i sprawa przekierowana do producenta Beko. Mieli 5 dni roboczych
Wziałem w rtv euro agd pralke na raty (BEKO). Po kilku dniach niestety się rozwaliła, po zgłoszeniu informacji sklepowi przyjechało 2 panów (po kilku dniach) i stwierdzili, że z bębna cieknie i trza zwrócić. Więc wystawiłem kolejne zgłoszenie z reklamacją i dokumentem który panowie wystawili. Zgłoszenie zostało przyjęte pozytywnie i sprawa przekierowana do producenta Beko. Mieli 5 dni roboczych
@eMszu: #nieelektronika dziękujemy
@eMszu przyjeżdża serwis producenta i, jeśli wady nie da się usunąć, wystawiają oświadczenie o braku możliwości naprawy i wymianie droga handlową. Z takim papierem i dowodem zakupu idziesz do sklepu w którym kupiłeś wadliwy przedmiot i następuje jego wymiana lub zwrot pieniędzy. Jeśli towar jest duży lub ciężki odbiór i ponowna dostawa odbywa się na koszt sprzedawcy.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#technologia #muzyka #muzykaelektroniczna #rtveuroagd #cokupic #sluchawki #muzykaklasyczna #muzykaklasyczna #rock
Jakie słuchawki douszne byście kupili do 600 zł? myślałem o sony 1000xm5 ale 900 zł za słuchawki to dla mnie przesada, słucham praktycznie każdej muzyki.
Jakie słuchawki douszne byście kupili do 600 zł? myślałem o sony 1000xm5 ale 900 zł za słuchawki to dla mnie przesada, słucham praktycznie każdej muzyki.
@DorodnyTucznik: Mam Huawei freebuds 6i i jestem zadowolony. Soniacze 1000 ale MX5 to sztos, to wyciszanie dźwięku jest zajebiste, jeśli jest zblizone w tych co podajesz to warto



















źródło: Zrzut ekranu 2026-01-04 235641
Pobierz