Jeśli dzisiaj Lewandowski strzeli 3 gole to wylosuje komuś kod na 500 pln na dowolnej platformie którą chce. Nie ważne czy pyszne pl czy steam czy onlyfans.

Wszyscy bioro udział co zostawio plusa! OSOBY KTÓRE WYTYPUJĄ DOKŁADNIE WYNIK I STRZELCÓW DOSTAJO KOD NA 100 ZŁ

Wśród obserwujących mój profil i mój tag #bartrozdaje wylosuje dodatkowe 100 zł

#rozdajo #mecz #pilkanozna #bartrozdaje #
bart88uk - Jeśli dzisiaj Lewandowski strzeli 3 gole to wylosuje komuś kod na 500 pln ...

źródło: hq720

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo #xbox #wolfenstein
Łapcie kodzik do XBOX na Wolfenstein: Youngblood

W przypadku Xbox Series i Xbox One:
Naciśnij przycisk Xbox, aby otworzyć przewodnik, a następnie wybierz opcję Sklep.
Naciśnij przycisk Widok, aby otworzyć menu boczne, a następnie wybierz opcję Zrealizuj.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siema! ( ͡ ͜ʖ ͡) ZACZYNAMY ODLICZANIE, bo ruszamy z kolejnym #rozdajo na darmową szamkę – Na wybrańca czeka od nas 50 zł na pyszne, a aby wziąć udział, wystarczy zaplusować ten wpis. Wybrańca wyłonimy, jeśli zbierze się minimum 200 plusów do 19:30 i oznaczymy go w osobnym poście. CZAS START!
ODBIERZ SWOJE ZNIŻKI STUDENCKIE NA 50+ topowych marek na UNIPERKS.PL
📲Do 40% Zniżki Studenckiej na Elektronikę Samsung, LG, Acer i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj dopełniłem formalności i w piątek odbieram od sprzedawcy nowy wóz. Moja flota poszerzy się o kolejnego golfa, a będzie to model golf V 1,6 MPI z gazem🙂
Długo zastanawiałem się czy nie kupić używanego golfa 6 TSI kombi na które chorowałem od premiery, ale ostatecznie wybór padł na sprawdzoną piątkę :)
Podziękowania dla Pana Mirosława z komisu pod Sosnowcem, który mirkuje tutaj z nami za mega profesjonalną i sprawną obsługę 🙂
Kolejnym celem jest
AnalnyNiszczyciel - Wczoraj dopełniłem formalności i w piątek odbieram od sprzedawcy ...

źródło: IMG_3803

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Nocna
Gram w czwartek swój największy biletowany koncert w życiu i pomyślałem, że chętnie wręczę komuś stąd podwójne zaproszenie na ten event.

Pawbeats Orchestra na COS Torwar w Warszawie

A wręczam nieprzypadkowo - wypok od dawna w moim serduszku, nawet nazwałem swój album NOCNA XD choć to mniej bezpośrednia konotacja.
pawbeats - Siema Nocna
Gram w czwartek swój największy biletowany koncert w życiu i p...

źródło: IMG_4774

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawbeats: Oho xD

Widzę, że jestem tak nieaktualna w nowych twórcach, że znam chyba tylko Zeusa i Panią ze Ślunska, ale to z memów xD

Powodzenia na scenie ()
  • Odpowiedz
  • 117
@pawbeats: o kurde :O Nie wiedzialem, ze ja na jednym wypoku siedze z takimi osobistosciami :O Mega propsy za Banicje, jeden z moich ulubionych kawałków :)
Dałem plusa, ale wyklucz mnie z losowania, bo nie dalbym rady przyjechac.
Gratulacje i udanego koncertu (òóˇ)
  • Odpowiedz
Bawimy się dziś na #nocnazmiana ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chuop w pierwszym rzędzie live. Pierwsza osoba która mnie wyłapie dostanie batona proteinowego w nagrodę ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozdajo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, siema.

Tak jak obiecywałem około tygodnia temu, dziś swoją premierę miał film z DARMOWYM planem treningowym.

Plan którym ja osobiście, trenowałbym będąc obecnie osobą początkującą, ze stażem 0-3 lata.

Wiele
Lewusx - Siema, siema.

Tak jak obiecywałem około tygodnia temu, dziś swoją premierę ...

źródło: IMG_3120

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach