No i jak rekinki biznesu? Zadowoleni z sesji u jankesów?
Dużo pieniążków zarobiliscie/straciliscie?
A może nie wiecie bo #revolut nie działa wam :) ?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedałem akcje na #revolut . Moge zainwestować je ponownie w inne spółki ale wypłacić nie. Ile trwa ten okres zanim wypiorą te moje dwa dolary i będę mógł przelać je na główne konto?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mała statystyka dla mnie zachęcam do pulsowania dla zasięgu

Jak długo grasz na giełdzie?

#bitcoin #kryptowaluty #btc #ethereum #revolut

Jak długo grasz na giełdzie?

  • miesiąc 20.4% (21)
  • 3 miesiące 2.9% (3)
  • 5 miesięcy 1.9% (2)
  • 7 miesięcy 3.9% (4)
  • 12 miesięcy 5.8% (6)
  • ponad rok 11.7% (12)
  • ponad dwa lata 53.4% (55)

Oddanych głosów: 103

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MegaKox: bardziej bym określił się jako sponsor giełdy.
Kupiłem btć po 40k a sprzedałem po 35, teraz czekam.
Kupuj na górce sprzedawaj na dołku to moje motto
  • Odpowiedz
Czy jeśli nie zależy mi na posiadaniu jakieś kryptowaluty tylko na inwestowaniu to czy #revolut wystarczy? Mówię tu głównie o bitcoinie. Do tej pory używałem właśnie revoluta ale nie były to duże kwoty. #kryptowaluty #bitcoin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#finanse korzysta ktoś z #cinkciarz ? Z ciekawości chciałem spróbować, ponieważ niby idą w stronę #revolut. Na starcie już się zraziłem... Zamówiłem kartę (śliczna nie powiem). Zamówiłem około 20 grudnia. Doszła dzisiaj. To z revoluta było szybciej. Miał być mail jak będzie w drodze... Nie było. Aż boję się coś tam wpłacić...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ECMAlover: Jeżeli szukasz alternatywy do trzymania zapasowych pieniędzy to polecałbym ci założyć konto w np Nest banku gdzie jest chyba całkowicie darmowe konto i nie trzeba nic robić lub w innym banku, bo taki Revolut to już niby bank jest ale Litewski więc żadna Polska instytucja ci nie pomoże + czat Revoluta to masakra z czasem czekania na konsultanta.

Więc Revolut i Zen traktowałbym jako portmonetkę na drobne pieniądze którymi opłacisz
  • Odpowiedz
@ECMAlover: No to ZEN też ma podobną kartę do Cinkciarza - właśnie taką Basic, bardzo minimalistyczną (wyglądająca trochę jak wizytówka).

No co do cinkciarza to minus jaki napisałem to brak możliwości doładowania kartą portmonetki za darmo - pobierają prowizję (ale za to można za darmo przelewem wewnętrznym doładować jeżeli twój bank obsługuje cinkciarza, i wtedy kasę masz w ok godzinę). No i ta usługa jest dobra też właśnie do płatności
  • Odpowiedz
Czy takie podejście dla #bitcoin będzie optymalne? Chodzi mi o to aby nie bawić się w konta zagraniczne / walutowe.

Kupno: revolut > #rampnetwork > portfel

Sprzedaż: portfel > #bitbay > konto PLN (chociaż tu słyszałem o wydłużonej weryfikacji)

Co
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bielecki: widziałem że inne osoby też zgłaszały taki problem, spróbuj wyczyścić ciasteczka i dane na smartfonowej aplikacji revolut, odinstalować i zainstalować spowrotem.
  • Odpowiedz
hej, korzystaliście już z nowego konta do euro na #revolut? te które zaczyna się na LT? znajoma wysyłała mi euro z austrii i piszę że wróciło do niej, revolut twierdzi że wszystko działa. jak u was?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@astronic: Bo revolut pokazuje też zmiany kursu po zamknięciu giełdy, żebyś miał lepszy pogląd na to, jak będzie wyglądało jutrzejsze otywarcie. Ceny akcji nie pracują od 9 do 17 ;)
  • Odpowiedz
ten sam dylemat.. zaczekam chyba do jutro i jak dalej beda spadki to wtedy. ETH i LiteCoin raczej.
  • Odpowiedz
Nie mogę wpłacić pieniędzy kartą, dostaje informacje, że są jakieś ograniczenia na koncie, jak klikam "Przejrzyj" to wraca na stronę główną, nie ma żadnej informacji dlaczego. Na konsultanta już godzinę czekam. Ktoś ogarnie co może być tego powodem?
#revolut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest może jakaś zniżka na plan metal dla aktywujących go pierwszy raz? Jak jest pobierana opłata w jakiś konkretny dzień miesiąca czy po miesiącu od aktywowania? Można zrezygnować z planu bez problem Czyli np. teraz włączę plan na miesiąc kupię metale, za rok znów włączę i sprzedam?
#revolut #gielda

Sorry za tag ale tu dużo ludzi używa revoluta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atomic77: ok, dzięki. Dam sobie spokój, bo nie wiem czy wyciągnę 600zl w rok xD. Musiałbym się zmusić do częstszych transakcji a nie wiem jaki byłby tego efekt.
  • Odpowiedz
Pewien bank zawiesił mi konto przed świętami, zablokował wszystkie dostępy. Na infolinii nikt nie mógł pomóc, kazali iść do oddziału. Wtedy zorientowałem się że ten "odział" w moim mieście to nie oddział tylko placówka partnerska, więc też nie są w stanie nic zrobić. Okazało się że do najbliższego oddziału mam ~100km. Jedyną informację którą byli mi w stanie podać to "Procedury bezpieczeństwa" Jakoś mi specjalnie to nie zaskzodziło bo mam kilka kont,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń