Podczas pierwszej rejestracji w apce przechodzę przez wszystkie kroki, aż do podania daty urodzin i emaila. Zatwierdzam i pojawia się komunikat, że mam już otwarte konto z użyciem innego numeru. Mam wprowadzić stary numer i zalogować się. Problem w tym, że nigdy się w revolucie nie logowałem. Miał ktoś taką sytuację?

#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

słuchajcie Mircy, pracuję w Czechach, właściwie zacząłem i jako nr konta podałem czeskie konto domestic w revolucie, ale no podobno transfer wrócił do pracodawcy, czy revo ma jakąś maksymalną kwotę przelewu w koronach czeskich? #revolut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzaka: kartą PLNy na revolut a z revoluta €/GBP/$ na binance przelewem SEPA instant ale jak będziesz chciał wypłacić z binance na revoluta to podobno nie da się. Nie sprawdzałem.
  • Odpowiedz
@adamek07: jak bedziesz robił przelew to pod koniec będziesz miał napisane "numer referencyjny" to jest tytuł przelewu i tu trzeba wpisać kod z binance. Paluchem przesuń po ekranie w górę to pokarze się niebieski napis "Numer referencyjny" i tam kliknij i wpisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem z bankiem Pekao. Próbuje doładować sobie konto revolut i nie mogę. Wszystko przechodzi a po kilku minutach przychodzi powiadomienie że odrzucono. Miał ktoś podobny problem?

#pekao #revolut #banki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #root #safetynet #magisk
Zostawiam tu zagregowany know-how dla osób szukających sposobów rozwiązania problemów z aplikacjami wykrywającymi fakt zrootowania androida (stan na16/01/2021):

Aby aplikacje nie wykrywały roota upewnij się że:
- masz zainstalowanego Magisk Managera i Magiska a w najnowszej wersji
- masz włączone MagiskHide w opcjach Magisk Managera
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś z problem z zakupami na #amazon i #revolut? Po zakupie zablokowali mi konto i proszą o "dowód", że karta jest moja. Wysłałem już im z 4 razy dane o jakie proszą i nadal mi nie odblokowali konta. Mam wrażenie, że nikt nie czyta tam wiadomości i nie zagląda do załączników. Co chwilę dostaję takie same odpowiedzi zwrotne...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki plan polecacie w Revolut aby przelewy z Irlandii nie były płatne? Czy to będzie działało na wszystkich czy potrzebny jest ten plan premium?
Otrzymuje jeden przelew w miesiącu z Irlandii i wkurza mnie płacenie 35 dolarów prowizji dla mBanku. Ps przelewy są w USD.
#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otrzymuje jeden przelew w miesiącu z Irlandii i wkurza mnie płacenie 35 dolarów prowizji dla mBanku. Ps przelewy są w USD.


@kondek: nie mozesz otrzymywac w euro? mbank nie bierze oplaty za otrzymywanie przelewow USD, to banki posredniczace pobieraja oplate, w zaleznosci jaka droga idzie - skoro USD to moze isc przez jakies banki w USA, na revolucie tez mozesz miec ta prowizje. pamietaj tez zeby nie otrzymywac na revolucie
  • Odpowiedz
planetcash oraz euronet przy próbie wypłaty naliczają prowizję, przy limicie 800 zł proponowano niecałe 17 zł. Gdzie zatem można wypłacić bezprowizyjnie? wiem, że pewie latało na tagu ale zaśmiecone "potężnymi inwestorami" więc ciężko się przekopać. ktoś ma krótką ściągę będę wdzięczny.
#revolut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Funs: patrząc na to że dwie największe sieci mające pewnie z 90% rynku biorą prowizję to dostęp jest naprawdę mocno ograniczony, własnych maszyn banki mają naprawdę mało... dzięki anyway, będę próbował przy okazji gdzieś testować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RisingKnee: mam mBank i xtb, testowałem jeszcze trading 212 i dla mnie nr 1 xtb, wygodne, mają stock który mnie interesuje i 0 prowizji do 100 tys euro obrotu tygodniowo. Do tego wszystko działa bez zarzutu.
  • Odpowiedz
Założyłem konto na #revolut w nadziei, że będę miał dostęp do szerszej oferty #nasdaq a tutaj akcje podobne do Rych dostępnych w #mbank. Któryś Mirek pisał że kupował akcje IMMP przez revoulta, czy istnieje opcja w premiom do dostępu do szerszego pakietu ? #gielda porzuciłem chęć inwestowania na #gpw bo tam bieda.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale i tak się już rozmyśliłem po przeczytaniu komentarzy w google play. Pewnie bankrutują i jak masz pecha to ci Hajs przepadnie u nich, a na końcu jeszcze sprzedadzą skan dowodu. Poczytam komentarze o karcie Igoria i jak będzie okey to ją założe
  • Odpowiedz
#revolut Mirki mogę zasilić revoluta kartą w walucie EURO tak żeby mi nie przewalutowało w banku ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@awdr: Tak. Jeśli masz euro i kartę podpięta do tego konta na którym to euro leży, to nie zostaniesz obciążony żadnymi prowizjami po doładowaniu. Tylko doładuj portfel EUR w Revolut.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy przy rozliczaniu zysków z giełdy #revolut używam wartości dolara z dnia 31 grudnia przeliczając na złotówki? Po wstępnym podsumowaniu zarobiłem kilka tysięcy złotych, ale nie wypłacałem dolarów z konta inwestycyjnego na konto podstawowe, ani tym bardziej nie zamieniałem na złotówki.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeliczając każda transakcje na złotówki, wychodzi mi strata 10 zł.


@jaguarbuz: i tak właśnie jest, biorąc pod uwagę kursy walut obowiązujące w chwili zakupu/sprzedaży z osobna może wyjść, że mimo iż w USD jest np. zysk to w PLN wyjdzie strata i w drugą stronę tak samo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale wypłacając te pieniądze na swoje konto w podanym wyżej przykładzie wpłacę 10 zł, a w pit wykazałem stratę 10 zł. Czy US w przypadku hipotetycznej kontroli to nie zastanowi? Sorry, że Cię mecze, ale trudno mi znaleźć jakieś źródło w necie, gdzie to jest łopatologicznie wyjaśnione.
  • Odpowiedz