słuchajcie Mircy, pracuję w Czechach, właściwie zacząłem i jako nr konta podałem czeskie konto domestic w revolucie, ale no podobno transfer wrócił do pracodawcy, czy revo ma jakąś maksymalną kwotę przelewu w koronach czeskich? #revolut
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
ile mozna miec maksymalnie kart wirtualnych bez oplat?
#revolut
#revolut
@mientka_guma: jak nie pobrali to raczej już nie pobiorą
- 1
@Akira: dostalem info od supportu ze jednak mozna miec na raz 5 aktywnych wirtualnych kart, oczywiscie za darmo.
- 0
- 0
Przelew Sepa bezposrednio z #mbank czy na #revolut i dopiero #binance jeśli chodzi o #kryptowaluty ?
- 1
@rzaka: kartą PLNy na revolut a z revoluta €/GBP/$ na binance przelewem SEPA instant ale jak będziesz chciał wypłacić z binance na revoluta to podobno nie da się. Nie sprawdzałem.
- 1
@adamek07: jak bedziesz robił przelew to pod koniec będziesz miał napisane "numer referencyjny" to jest tytuł przelewu i tu trzeba wpisać kod z binance. Paluchem przesuń po ekranie w górę to pokarze się niebieski napis "Numer referencyjny" i tam kliknij i wpisz.
@szalony_kefir: a nie powinieneś w aplikacji jelenium zatwierdzić „płatności”?
- 0
@trapist_e nigdzie nie wyskakuje nic o potwierdzeniu :< Zmieniłem na potwierdzenie smsem i poszło.
Od której godziny mozna normalnie przewalutować bez marży, od 0:00?
#revolut
#revolut
@Andrzejq2rq: 21.37
- 1
@Andrzejq2rq: Wydaje mi się że od 0:00 czasu londyńskiego, czyli od 1:00 naszego.
- 0
- 9
#android #root #safetynet #magisk
Zostawiam tu zagregowany know-how dla osób szukających sposobów rozwiązania problemów z aplikacjami wykrywającymi fakt zrootowania androida (stan na16/01/2021):
Aby aplikacje nie wykrywały roota upewnij się że:
- masz zainstalowanego Magisk Managera i Magiska a w najnowszej wersji
- masz włączone MagiskHide w opcjach Magisk Managera
Zostawiam tu zagregowany know-how dla osób szukających sposobów rozwiązania problemów z aplikacjami wykrywającymi fakt zrootowania androida (stan na16/01/2021):
Aby aplikacje nie wykrywały roota upewnij się że:
- masz zainstalowanego Magisk Managera i Magiska a w najnowszej wersji
- masz włączone MagiskHide w opcjach Magisk Managera
- 0
Miał ktoś z problem z zakupami na #amazon i #revolut? Po zakupie zablokowali mi konto i proszą o "dowód", że karta jest moja. Wysłałem już im z 4 razy dane o jakie proszą i nadal mi nie odblokowali konta. Mam wrażenie, że nikt nie czyta tam wiadomości i nie zagląda do załączników. Co chwilę dostaję takie same odpowiedzi zwrotne...
- 0
Potrzebuję opcję Premium na miesiąc. Po tym czasie automatycznie się odnawia czy jest to jednorazowe?
#revolut
#revolut
Jaki plan polecacie w Revolut aby przelewy z Irlandii nie były płatne? Czy to będzie działało na wszystkich czy potrzebny jest ten plan premium?
Otrzymuje jeden przelew w miesiącu z Irlandii i wkurza mnie płacenie 35 dolarów prowizji dla mBanku. Ps przelewy są w USD.
#revolut
Otrzymuje jeden przelew w miesiącu z Irlandii i wkurza mnie płacenie 35 dolarów prowizji dla mBanku. Ps przelewy są w USD.
#revolut
- 1
Otrzymuje jeden przelew w miesiącu z Irlandii i wkurza mnie płacenie 35 dolarów prowizji dla mBanku. Ps przelewy są w USD.
@kondek: nie mozesz otrzymywac w euro? mbank nie bierze oplaty za otrzymywanie przelewow USD, to banki posredniczace pobieraja oplate, w zaleznosci jaka droga idzie - skoro USD to moze isc przez jakies banki w USA, na revolucie tez mozesz miec ta prowizje. pamietaj tez zeby nie otrzymywac na revolucie
planetcash oraz euronet przy próbie wypłaty naliczają prowizję, przy limicie 800 zł proponowano niecałe 17 zł. Gdzie zatem można wypłacić bezprowizyjnie? wiem, że pewie latało na tagu ale zaśmiecone "potężnymi inwestorami" więc ciężko się przekopać. ktoś ma krótką ściągę będę wdzięczny.
#revolut
#revolut
- 1
@Funs: patrząc na to że dwie największe sieci mające pewnie z 90% rynku biorą prowizję to dostęp jest naprawdę mocno ograniczony, własnych maszyn banki mają naprawdę mało... dzięki anyway, będę próbował przy okazji gdzieś testować.
@TompsonzPolski: banki spółdzielcze są bez prowizji.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RisingKnee: mam mBank i xtb, testowałem jeszcze trading 212 i dla mnie nr 1 xtb, wygodne, mają stock który mnie interesuje i 0 prowizji do 100 tys euro obrotu tygodniowo. Do tego wszystko działa bez zarzutu.
@RisingKnee: do polskiej giełdy najlepsze są domy maklerskie alior i pekao
Ktoś coś?
#revolut
#revolut
źródło: comment_1610719815MU1q16tN81C5DChRRuhZZE.jpg
Pobierz@Lapidarny: @szczesliwa_patelnia: Repack Magisk managera (z nazwą inną niż Manager), force stop Revoluta i śmiga. Trzeba się upewnić, że Revolut jest zaznaczony w Magisk hide. Oczywiście na Magisku 21.
- 2
@Lapidarny: @lui754: Dobra, dałem radę. Bardzo pomocny był ten komentarz: https://github.com/topjohnwu/Magisk/issues/3701#issuecomment-761285089
W moim przypadku pomogło odinstalowanie "eu.chainfire.supersu" oraz Magisk Managera dzięki czemu znikło /sbin/su oraz /sbin/magisk.
Dla pewności wyczyściłem też cache Revoluta i po restarcie działa.
W moim przypadku pomogło odinstalowanie "eu.chainfire.supersu" oraz Magisk Managera dzięki czemu znikło /sbin/su oraz /sbin/magisk.
Dla pewności wyczyściłem też cache Revoluta i po restarcie działa.
Założyłem konto na #revolut w nadziei, że będę miał dostęp do szerszej oferty #nasdaq a tutaj akcje podobne do Rych dostępnych w #mbank. Któryś Mirek pisał że kupował akcje IMMP przez revoulta, czy istnieje opcja w premiom do dostępu do szerszego pakietu ? #gielda porzuciłem chęć inwestowania na #gpw bo tam bieda.
- 1
@macias0526: @Simao: @bill-adamsonn:
Dzięki za info, założyłem na Trading212 i są wszystkie spółki które mnie interesują. Dzięki za pomoc !
Dzięki za info, założyłem na Trading212 i są wszystkie spółki które mnie interesują. Dzięki za pomoc !
@True_freedom: Zieloności!
- 0
Czy w #revolut są jakieś linki zaproszeniowe ?
Jeśli tak to ktoś może mi podesłać
Jeśli tak to ktoś może mi podesłać
@cofko: daje darmowe karty fizyczne
- 0
Ale i tak się już rozmyśliłem po przeczytaniu komentarzy w google play. Pewnie bankrutują i jak masz pecha to ci Hajs przepadnie u nich, a na końcu jeszcze sprzedadzą skan dowodu. Poczytam komentarze o karcie Igoria i jak będzie okey to ją założe
- 0
#revolut Mirki mogę zasilić revoluta kartą w walucie EURO tak żeby mi nie przewalutowało w banku ?
Czy przy rozliczaniu zysków z giełdy #revolut używam wartości dolara z dnia 31 grudnia przeliczając na złotówki? Po wstępnym podsumowaniu zarobiłem kilka tysięcy złotych, ale nie wypłacałem dolarów z konta inwestycyjnego na konto podstawowe, ani tym bardziej nie zamieniałem na złotówki.
Przeliczając każda transakcje na złotówki, wychodzi mi strata 10 zł.
@jaguarbuz: i tak właśnie jest, biorąc pod uwagę kursy walut obowiązujące w chwili zakupu/sprzedaży z osobna może wyjść, że mimo iż w USD jest np. zysk to w PLN wyjdzie strata i w drugą stronę tak samo
- 0
Ale wypłacając te pieniądze na swoje konto w podanym wyżej przykładzie wpłacę 10 zł, a w pit wykazałem stratę 10 zł. Czy US w przypadku hipotetycznej kontroli to nie zastanowi? Sorry, że Cię mecze, ale trudno mi znaleźć jakieś źródło w necie, gdzie to jest łopatologicznie wyjaśnione.

























#revolut