Czy mail też dotyczy revolut business? #revolut
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kilgoro
via iOS- 0
rewter
- 0
@kilgoro: no
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Kurła, jak wypłacić hajs z konta inwestycyjnego?
Jak klikam "Wypłata" to pokazuje mi 0 USD, a mam przecież bagatela 13 USD xD
#revolut
Jak klikam "Wypłata" to pokazuje mi 0 USD, a mam przecież bagatela 13 USD xD
#revolut
@mbwwr: musisz poczekać aż odblokują
- 0
@ElDirtyHarry: dzięki
- 0
@Szymson: nie można po prostu karta doładować?
- 6
@cloudymango: Revolutowi kończy się umowa z Danska Bank na prowadzenie polskich kont. Banki polskie moga odczytywać teraz twoje przelewy jako transakcje zagraniczne i dowalać opłaty. Jeśli doładowujesz konto karta nie ma problemu - nic się nie zmienia. Jesli doładowujesz przelewem zostaniesz obciążony kosztami. Tylko tyle i aż tyle :)
- 0
@Mikka: Masz opłaty wszystkie na stronie. PLN są darmowe
- 1
Czy przelewy z konta bankowego na konto revolut i na odwrót są darmowe?
@Mikka: Jak na razie są darmowe ale już nie dają polskiego numeru konta nowym klientom a i starzy niedługo go stracą a przelewy będą musiały iść na konto litewskie. Jako że mało które konto ma darmowe przelewy międzynarodowe to trzeba będzie płacić
Czy u was ładowanie konta #revolut kartą z mbanku też się kończy niepowodzeniem?
źródło: comment_1611096104g7nwDFieaGomJjjGZUCe8P.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
Jak to jest z tym revolutem? Do marca mamy numery kont, a potem albo będą, albo zniknie kasa z banku jesli rev się nie dogada z nikim? Jak będzie przebiegało przerzucenie kasy z usd na złotówki wtedy?
#revolut
#revolut
@macan: po prostu przelew bedziesz robil na inny numer konta
- 1
@zestiyutro czasem po prostu żeby mieć. Trochę bardziej wierzę w dolara, niż złotówkę xd
- 1
@patrykard: przelewy robiłem bez przewalutowania np. z rachunku USD w Revolut -> na rachunek USD Alior Bank. Było za free, teraz z tego co widzę jest opłata nakładana przez Revolut, może zniknie jak znajdą bank w Polsce do obsługi rachunków i zniknie LT z numeru konta. Kursy raczej Revolut ma lepsze, ale przy większych kwotach ma prowizję więc lepiej sprawdzić indywidualnie.
Kantor Alior daje bonus 50zł dla nowych po spełnieniu
Kantor Alior daje bonus 50zł dla nowych po spełnieniu
Komentarz usunięty przez moderatora
Mirki już mnie coś trafić chce. Postanowiłem dzisiaj wreszcie założyć konto na revolucie, by się za każdym razem nie pieprzyc i tracić na przewalutowaniu. Ale jak chce zrobić pierwszy przelew do zawsze mi odrzuca przelew kasy z karty...
Konto mam w pko
#revolut
Konto mam w pko
#revolut
@jan-msciciel: cieżko o coś z polskim numerem konta. Może Transferwise. Poza tym Revolut sam zaznacza, że nie jest to ostatecznie i szukają kogoś kto przejmie te rachunki. Do marca może znajdą
@jan-msciciel: ok, ja bym nigdy nie wybrał revoluta jako główne konto i to jeszcze jedyne.
- 0
Wysyłać na polskie rachunki bez opłat też się nie będzie dało, nie?
#revolut
#revolut
1840
Revolut likwiduje lokalne konta w PLN

Revolut likwiduje lokalne konta w PLN, w zamian każe wysyłać przelewy na Litwę. Ciekawe, ilu klientów z Polski straci... Stawiam, że z 90%, łącznie ze mną.
z- 374
- #
- #
- #
- #
- #
@zaorany: "Nadal możesz (..) dodawać pieniądze do swojego konta Revolut za pomocą karty- tak samo jak dotychczas" dla mnie luz. zawsze kartą wpłacałem
- 2
@zielony11: wow, nieźle :( Nie miałem z nimi nigdy problemu ale ja tam trzymam maks 300...400zł bo nie mogę mieć konta w żadnym Polskim banku bo by mi zaraz komornik pozostałe do życia środki zajumał mimo odciągania z wynagrodzenia.
@LowcaPatoli: @zielony11: martwi mnie natomiast czy przy zakupach internetowych i wpłacaniu na poczcie nie będzie problemu :(
@LowcaPatoli: @zielony11: martwi mnie natomiast czy przy zakupach internetowych i wpłacaniu na poczcie nie będzie problemu :(
@pijekubusplay: Zen też nie ma.
@pijekubusplay: ZEN ma Brytyjski IBAN
- 0
@perendev: a za co?
- 0
@Drewniany-Patyk: za multi visa
- 0
Jak chcę zrobić wpłatę kartą kredytową to muszę się zalogować do banku używając loginu i hasła. Czy to normalne? Przecież podaję dane karty, a tu dodatkowa weryfikacja 3D.
Wolę się nie logować do banku, jeżeli już do podać kod z smsa lub kod z aplikacji bankowej.
#revolut
Wolę się nie logować do banku, jeżeli już do podać kod z smsa lub kod z aplikacji bankowej.
#revolut
- 0
@rubesom: od jakiegoś czasu wprowadzili to 3d, mnie też wkurza ale to podobno wymóg naszej kochanej unii
@darek-jg: 3d secure to powinien być SMS autoryzacyjny, a że niektóre banki jakoś panikują z tym PSD 2 i są zbyt przeczulone że każą się logować to przegięcie. SMS był już silnym uwieżytelnieniem. Na szczęście te niektóre przeczulone banki zrobiły mobilną autoryzację do 3d secure to nie woła się logować, a reszta wciąż z SMS się bawi ;)
Witam, czy w revolucie cos sie ostatnio zmienilo ? Moja dziewczyna zalozyla konto, jak ja zakladalem mialem iban polski ona jak otworzyla ma iban litewski o co w tym chodzi ? Czy przy rejestracji popełniła blad ?
#revolut
#revolut


























