konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurła, jak wypłacić hajs z konta inwestycyjnego?
Jak klikam "Wypłata" to pokazuje mi 0 USD, a mam przecież bagatela 13 USD xD

#revolut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cloudymango: Revolutowi kończy się umowa z Danska Bank na prowadzenie polskich kont. Banki polskie moga odczytywać teraz twoje przelewy jako transakcje zagraniczne i dowalać opłaty. Jeśli doładowujesz konto karta nie ma problemu - nic się nie zmienia. Jesli doładowujesz przelewem zostaniesz obciążony kosztami. Tylko tyle i aż tyle :)
  • Odpowiedz
Czy przelewy z konta bankowego na konto revolut i na odwrót są darmowe? W ogóle opłaca się zamknąć tradycyjne konto i otworzyć tylko Revolut?
#revolut #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy przelewy z konta bankowego na konto revolut i na odwrót są darmowe?


@Mikka: Jak na razie są darmowe ale już nie dają polskiego numeru konta nowym klientom a i starzy niedługo go stracą a przelewy będą musiały iść na konto litewskie. Jako że mało które konto ma darmowe przelewy międzynarodowe to trzeba będzie płacić
  • Odpowiedz
Jak to jest z tym revolutem? Do marca mamy numery kont, a potem albo będą, albo zniknie kasa z banku jesli rev się nie dogada z nikim? Jak będzie przebiegało przerzucenie kasy z usd na złotówki wtedy?

#revolut
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patrykard: przelewy robiłem bez przewalutowania np. z rachunku USD w Revolut -> na rachunek USD Alior Bank. Było za free, teraz z tego co widzę jest opłata nakładana przez Revolut, może zniknie jak znajdą bank w Polsce do obsługi rachunków i zniknie LT z numeru konta. Kursy raczej Revolut ma lepsze, ale przy większych kwotach ma prowizję więc lepiej sprawdzić indywidualnie.
Kantor Alior daje bonus 50zł dla nowych po spełnieniu
  • Odpowiedz
Mirki już mnie coś trafić chce. Postanowiłem dzisiaj wreszcie założyć konto na revolucie, by się za każdym razem nie pieprzyc i tracić na przewalutowaniu. Ale jak chce zrobić pierwszy przelew do zawsze mi odrzuca przelew kasy z karty...
Konto mam w pko
#revolut
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielony11: wow, nieźle :( Nie miałem z nimi nigdy problemu ale ja tam trzymam maks 300...400zł bo nie mogę mieć konta w żadnym Polskim banku bo by mi zaraz komornik pozostałe do życia środki zajumał mimo odciągania z wynagrodzenia.

@LowcaPatoli: @zielony11: martwi mnie natomiast czy przy zakupach internetowych i wpłacaniu na poczcie nie będzie problemu :(
  • Odpowiedz
Wie ktoś może co mam zrobić jeśli sprzedałem akcje* na rewolucje ale od 4 dni pisze mi ze środki są nierozliczone i nie mogę iść wypłacić? #revolut #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak chcę zrobić wpłatę kartą kredytową to muszę się zalogować do banku używając loginu i hasła. Czy to normalne? Przecież podaję dane karty, a tu dodatkowa weryfikacja 3D.
Wolę się nie logować do banku, jeżeli już do podać kod z smsa lub kod z aplikacji bankowej.
#revolut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darek-jg: 3d secure to powinien być SMS autoryzacyjny, a że niektóre banki jakoś panikują z tym PSD 2 i są zbyt przeczulone że każą się logować to przegięcie. SMS był już silnym uwieżytelnieniem. Na szczęście te niektóre przeczulone banki zrobiły mobilną autoryzację do 3d secure to nie woła się logować, a reszta wciąż z SMS się bawi ;)
  • Odpowiedz
@piotre94: zalezy
dopoki nie masz w revolut bank to twoje pieniadze sa na kontach ktore faktycznie nie sa na twoje dane

w banku juz twoja kasa to twoje konto podpisane imieniem i nazwiskiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Żeby automatycznie sprzedać akcje po osiągnięciu danej ceny, wybrać Zlecenie limitowane czy zlecenie typu stop ? #revolut #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, czy w revolucie cos sie ostatnio zmienilo ? Moja dziewczyna zalozyla konto, jak ja zakladalem mialem iban polski ona jak otworzyla ma iban litewski o co w tym chodzi ? Czy przy rejestracji popełniła blad ?
#revolut
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach