#revolut ile się czeka po założeniu nowego konta w aplikacji na wygenerowanie lokalnego (polskiego) numeru konta? Na razie mam tylko transgraniczny na Litwę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam to samo. Tzn. Jestem już po pełnej weryfikacji paszportem, zamówiłem fizyczną kartę, cos mi tam ziomek przesłał PLN ze swojego revoluta, żeby były jakieś złotówki na koncie a dalej mam transgraniczny. Siedziałem na czacie z konsultantem kilka h i w końcu przyznali, że wina leży z ich strony i jutro to załatwią.
  • Odpowiedz
Jak wygląda inwestowanie w bitcoiny za pomocą revoluta w kwestii podatków? Tak samo trzeba się rozliczać jak z giełdą?
#revolut #bitcoin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam plan
K---a sprytny

Ale nie wiem czy zadziała więc pytam. Chce mieć metalową kartę z #revolut i mam plan żeby wykupić plan tylko na miesiąc, a potem go olać. Pytanie brzmi czy oni mi anulują tą karte czy normalnie 2 lata ważności nawet bez planu metal?

#kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KochanekAdmina:

Rezygnacja do 14 dni:
" If you ordered a Metal Card, we'll charge you £40 (or the equivalent in the currency of your Revolut account), plus express delivery fee."

Rezygnacja do 10 miesiecy:
"We'll also charge a break fee equal to two months' subscription."
  • Odpowiedz
#revolut #dipocket #fintech #banki #komornik
Panowie, wie ktoś może jak wygląda sytuacja z US z momentem przejścia na Revolut Bank? Bo w obecnej chwili nasze rodzime instytucje począwszy od komornika kończywszy na US nie wiedzą o naszym koncie ani o pieniądzach które tam posiadamy.

W takim razie co się dzieje po przejściu na Revolut Bank i jak to wygląda od strony podatkowej?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Cześć kryptomirki

Bawiłem się na ostatniej górce w bitcoin. Jak jebnal to stwierdziłem że hodl no i teraz znowu urus.

Wyszedłem i teraz dla odmiany wejdę znowu na dołku. Wcześniej kupowałem na bitbay ale to ścierwo portal i sporo miałem z nimi zawirowań.

Gdzie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest coś podobnego do revolut gdzie z aplikacji mobilnej możemy łatwo i przejrzyście kupować akcje oraz będą wysyłać pit jak będzie okres rozliczeniowy ? Bo przy kilku transakcjach mogę się pogubić pomylić itp a tak bym miał wszystko jasne jakby wysłali.
#revolut #gielda #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście że płaci się w momencie wypłaty od maklera.


@zouzosi: nie powtarzaj bzdur. Przychód osiągasz w momencie sprzedaży danej akcji, a nie w momencie wypłaty tych środków na inne konto
  • Odpowiedz
orientuje się ktoś ile wynosi opłata za zmianę programu na niższy. Np jeśli wezmę program podstawowy i zamienię go na Premium, a za 2 miesiace będę chciał znów wrócić na podstawowy?
#revolut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientuje się ktoś może, w jakich godzinach sa księgowane przelewy w Revolut? Chodzi mi o pieniądze przesłane z polskiego rachunku. Zna któs te 3 sesje?
#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli kupię na revolucie dolany, potem wymienię na złotówki z zyskiem to czy z tego jest jakiś podatek?
#gielda #revolut
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, szybkie pytanko - w darmowym koncie, można w miesiącu kupić 3 razy akcje bez prowizji tak? Czy jest także jakiś limit bezpłatnych transakcji na krypto czy zawsze 2,5% niezależnie me od ilości i nie ma nawet jednej operacji za free?
#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach