Wpis z mikrobloga

  • 1
Jak to jest z tym revolutem? Do marca mamy numery kont, a potem albo będą, albo zniknie kasa z banku jesli rev się nie dogada z nikim? Jak będzie przebiegało przerzucenie kasy z usd na złotówki wtedy?

#revolut
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kinesin1000 a dobra, doczytałem. Szczerze, to tytuł znaleziska mnie przeraził przez chwilę, ale widzę, ze jest spoko... (o ile spoko można nazwać oplaty za przelewy międzynarodowe, oststnio za przelanie usd zaplacilem 7 dolców w santanderze...)
  • Odpowiedz
o tytuł znaleziska mnie przeraził przez chwilę, ale widzę, ze jest spoko... (o ile spoko można nazwać oplaty za przelewy międzynarodowe, oststnio za przelanie usd zaplacilem


@macan: będziesz musiał przelać do litwy, więc jest różnica xd Chociaż wewnątrz europy przez unijną ustawę przelewy europejskie są za darmo, taki roaming like in home dla banków, o ile Litwa w niej jest ale skoro tam się przenieśli to chyba tak. Tylko nie wiem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zestiyutro i tak kartą ładowałem, a pensji bym tam nie ryzykował przymować. Bardziej mnie martwi przesył kasy na PLN, żeby nie było, ze za przelewy będę płacił prowizje nie wiadomo jakie. Nie po to zakladalem revo, żeby przesyłać na konta walutowe do swojego banku xd
  • Odpowiedz
@macan: tylko pytanie po co ci mieć inną walutę na koncie walutowym w banku w polsce? Nie licząc spłaty kredytu w walucie obcej jeśli się ma. Już lepiej dać zarobić Revolutowi płacąc od razu ich kartą w sklepach zagraniczych ;)
Bo z konta walutowego w Polsce tych pieniędzy za darmo nie zawrócisz o ile nie masz karty, a karty często są płatne do takich kont o ile nie są multiwalutowe z
  • Odpowiedz