No i jest import z #degiro na kalkulatorgieldowy.pl!
- dodaliśmy instrukcje eksportów z dostępnych na chwilę obecną brokerów ( #trading212 #emakler #degiro )
- rozszerzyliśmy komunikaty błędów (a w szczególności te, które mówią o źle wybranym źródle importu)
- dodaliśmy #patronite w stopce strony dla osób, które chciały nas wesprzeć ale nie miały PayPal - mogą już to zrobić :) link

Obecnie pracujemy nad (ciężko
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym zacząć bawić się w akcje na rewolucie, który pyta mnie o rodzaj zatrudnienia. Jestem na umówię o dzieło, co mam tam wybrać?
#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko takie cos mam albo nie umiem szukac


@Jelony: wejdz na glowny ekran revoluta, kliknij w lewym gornym rogu na profil, masz tam liste limitow, kliknij na "Commission-free trades" i bedzie napisane "Limit refresh date: XXXXXX"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#revolut
Coś się zmieniło? Chce mi pobrać 25 zł za przelew z karty z ING na konto revolut.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uhauha: mylisz pojęcia - przelew to przelew z konta (płatny), a obciążenie z karty debetowej(bezpłatne).
Poka screena gdzie Ci pokazuje transakcję jaką próbujesz zrobić.
  • Odpowiedz
Mam ostatnio problem z doładowaniem revoluta kartą mbanku. Jak podam dane karty to dostaje przekierowanie na https://3dsecure.mbank.pl/ i komunikat "Strona o wybranym adresie URL nie istnieje, należy zweryfikować stan bezpieczeństwa Twojego komputera."
To samo jest z telefonu jak i komputera. Jakieś pomysły?
#revolut #mbank
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Edwinion: Tak jak kolega wyżej wspomniał - u mnie zadziałała wpłata przez ich webaplikację na komputerze.
Spróbuj wyczyścić dane aplikacji w telefonie, u mnie to pomogło, ale musiałem się od nowa zalogować itd.
  • Odpowiedz
#revolut Sprzedałem sobie akcje po raz pierwszy w życiu, jak wypłacić kaskę w najprostszy sposób?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdK9: jak sprzedałeś to powinna kasa odrazu wrócić do dyspozycji na giełdzie. A dostępne do tego żeby je przelać na konto główne będą za kilka dni roboczych.
  • Odpowiedz
Mam konto z inteligo i chciałbym zasilić konto Revoluta? Jak to się sprawuje? Czy mogę zasilić Revoluta poprzez Apple Pay? Jakie są z tego tytułu prowizje / opłaty?
#inteligo #revolut #apple #applepay
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj na #revolut złożyłem ofertę na zakup BB około południa jeszcze przed otwarciem za 14-coś $/akcja. Pre-market w końcu osiągnął +42% i na otwarcie faktycznie o tyle zwiększyła się wartość mojego konta (tak, all-in ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ale po 20 minutach wszystko wróciło do kwoty którą miałem wcześniej i okazało się nagle że zakup poleciał za 19.50$/akcja.
Co się właściwie stało? 2 minuty po otwarciu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak polecacie bezpiecznie płacić kartą na wschodnich, wątpliwej wiary bramkach płatności typu any.money czy jakis enot.io lub inne wildberries.eu? nie chciałbym podawać danych karty kredytowej lub sprzężonej z moim fizycznym kontem osobistym, bo kij wie kto tam je trzyma i w jaki sposob. Jakies wirtualne karty? gdzie? #revolut? #banki #finanse
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prlw123: Curve jest podpięty bezpośrednio do innej karty, więc to średnie rozwiązanie. Wirtualne karty w Revolucie są dużo lepsze do takich celów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#revolut

Czy obecnie revolut pobiera opłatę za przelew z rev do mBanku? Kwota poniżej 5tys. Konto rev. standardowe.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też tak macie z Revolutem że jak zaczyna się giełda o 15:30 to przez 15min nie idzie nic zrobić bo wszystko pozawieszane? Fajnie, tylko że przez te 15min często dzieje się więcej niż przez cały dzień

#revolut
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry, otrzymałem czek z UK, ze zwrotem podatku i chciałbym się dowiedzieć jak najszybciej mogę go zrealizować w Polszy? Znalazłem taką stronkę https://podatkowo.pl/realizacja-czeku-z-uk/ ale nie wiem czy jest godna zaufania. Będąc w Anglii wypłacałem przez Western Union, czy tutaj nie będzie problemu z realizacją?
EDIT: Czy istnieje opcja zrealizować go w jakiś sposób przez revoluta?
#uk #banki #podatki #pieniadze #wielkabrytania #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atakpadaczki: W Polsce jeśli ktokolwiek to zrealizuje, to chyba tylko PKO BP albo Pekao, ale nie jestem pewny czy nadal się w to bawią. Zadzwoń do obu tych banków i spytaj.
  • Odpowiedz