Gdzie kupujecie akcje?

Sprawdzałem mBank. Ale tam opłata minimalna za zakup akcji to 5 PLN

liczba papierów x limit x 0,39%. Jeśli ta wartość nie przekroczy 5 zł, to prowizja wynosi 5 zł.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w dodawaniu środków na #revolut poprzez kartę visa polskiego banku się coś zmieniło? bo zawsze mi automatycznie przychodziła kasa po wpisaniu kodu z smsa, a teraz wisi i status przetwarzanie hmm?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut

Ile trwa identyfikacja po dowodzie? Ostatnio zmienili aplikacje (czarna stylistyka) co wymusilo podanie pinu ktorego nie pamietam. Przysiaglbym, ze lin jest poprawny ale sie zdarza. Fotka z dowodem i twarza wyslana. Juz druga dobe czekam i nic.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też macie problemy z zapłaceniem #amazon kasy przez kartę revoluta? #revolut wprowadził obowiązkowy 3DS od 1 stycznia i żadne z moich zamówień powyżej około 600 euro nie przechodzi, zawsze ten sam powód...3DS
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bittrex #bitbay #bitcoin #revolut #millenium #kryptowaluty
Cześć,
planuję wypłacić USD z bittrexa na konto bankowe. Jaki będzie najbardziej opłacalny sposób na wypłatę kasy? Jak coś mam konto w Millennium i na Revolucie. Czy próbował ktoś (lub ma wiedzę) wypłacać pieniądze z giełdy krypto, na któreś z tych kont, bo słyszałem, że niektóre banki banują za przelewy związane z krypto?
Z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#curve Czy po zamówieniu karty powinno być jakieś potwierdzenie mailem bądź w aplikacji? Tak jak to w przypadku #revolut ? Wysyłki, zamówienia, czy czegokolwiek?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to wygląda w kwestii zgłoszenia ew. kradzieży


@sradam: czytales w ogole to ubezpieczenie? bo z tego co pamietam, to kradziez nie wchodzila w gre
  • Odpowiedz
Hej. Czy ktoś badał różne opcje jeśli chodzi o przewalutowanie EUR z działalności gospodarczej? Można w banku ale spread w wysokości trochę ponad 2 groszy robi już dosyć sporą sumę przy większej kwocie. Na revolucie spread jest niski ale czy dobrze rozumiem, że robi się przelew z konta walutowego na revoluta a później przelew na konto PLN? Teraz jeszcze pojawia się kwestia przelewów na Litwę.
#revolut #finanse #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@malyPepe: ja mam ustawiony specjalny spread w kantorze alioru na pol roku teraz i za bardzo mi sie nie oplaca korzystac z revoluta, zwlaszcza ze musialbym albo premium kupic albo placic dodatkowa prowizje powyzej 5k pln
  • Odpowiedz
Mireczki, czy revolut ma w ogóle jakąś pomoc on line, albo infolinię? Chciałem wrócić do aplikacji po około pół roku bezczynności i nie mogę się zalogować. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, wygląda jakby moje konto w ogóle nie istniało, bo próby logowania przenoszą mnie do rejestracji nowego konta. Czy ktoś miał podobny problem i jak z tego wybrnąć?

Na stronie www widzę komunikat:
Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Wystarczy wysłać je do
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prop: Też miałem taką sytuację. Nie mogłem się bardzo długo zalogować. Pomogło instalowanie aktualizacji i przy którejś aktualizacji z kolei zadziałało (bodajże jeszcze musiałem zrobić przypomnienie hasła (?))
  • Odpowiedz
@malyPepe: Mnie przy próbie logowania przenosi do ekranu rejestracji, a rejestracji nie mogę dokończyć, bo mi wyskakuje błąd, że już mam konto.
  • Odpowiedz
Chciałbym zamknąć konto w Revolucie. Tylko to jest trochę perpetum debile, bo nie mogę mieć środków na koncie, a mam 2.5 zł. Nie mogę przelać to 2.5 zł, bo nie wysłałem im dowodu (i nie zamierzam). Co teraz?

#revolut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jest sprawa w związku z Revolut.

Przelew 1000$ z Revoluta na rachunek w amerykańskim banku.
Czy można się spodziewać jakichś opłat/prowizji z tym związanych?
Jak by to wyglądało w przypadku przelwu Revolut -> Bank amerykański (BBVA) - czy tutaj byłyby jakieś opłaty?
Ze strony Revoluta czy banku beneficjenta?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W związku z tym, że #revolut zamyka polskie konta to myślę nad rozwiązaniem pewnej sprawy, bo mam ustawione przelewy cykliczne ze swojego konta w banku na konto w Revolut. Czy mogę ustawić jakieś płatności cykliczne kartą, przez Google Pay lub w jakiś inny zautomatyzowany sposób, żeby ustalonych przeze mnie odstępach czasowych na moje konto Revolut wpływała kwota X z mojego konta w banku? Chyba nie bardzo?

#bankowosc #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach