Chciałem przelać euraski z Revoluta na xtb. Czytalem, że najlepiej powiązać kartę wirtualną Revoluta z PayPal i przez niego wpłacić kaskę na xtb. Kartę powiazalem, wybrałem walutę rozliczeniowa karty na euro w paypal, ale główne konto w paypal jest w plnach. Czy ja teraz muszę te pieniądze przelać najpierw z Revoluta na paypal i potem z paypal na XTB? Jeśli tak to można zmienić walutę głównego rachunku na euro żeby nie przewalutowalo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@k2Marko: od razu w xtb robisz wpłatę, tylko tam w oknie płatności potem trzeba dopilnować żeby było ustawione, że bierze kwotę w euro. Możesz też w Paypalu ustawić karte revoluta jako preferowana forme płatności i ustawić jej walute na EUR
  • Odpowiedz
Jak wymienię walutę na revolut, to gdy będę płacił karta za granica to najpierw zabierze mi z puli wymiernych środków czy będzie brać z konta ogólnie? Wymieniłem 400zl na korony duńskie ze względu na wyjazd, a ze odbywa się w weekend chciałem uniknąć dodatkowych prowizji za wymiany w weekend
#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie zgłosić problem nie nalicza mi się cashback z Mcdonalds restauracji ( ͡° ʖ̯ ͡°) a wybrałem na starcie żabkę, biedre i maka... Nalicza się tylko cashback w biedronce i Żabce ()
#curve #revolut #cashback
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mireczki,
Niestety nadejszła chwila abym i ja musiał się rozliczyć.

Plus jest taki że jedyna waluta FIAT w całym zestawieniu to PLN.

1. Jeżeli kupiłem jakieś aktywo za 300zł, sprzedałem za 400 a potem znowu kupiłem za te 400 i nadal to trzymam, jak mam liczyć i czy powinienem podatek od tych 100zł, które teoretycznie zarobiłem na sprzedaży zapłacić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wypokowicz93: to chyba zależy od kwoty. U mnie w obrocie właśnie na Revolut mam jednak kilka tysięcy PLN a jednak traktuję Revolut trochę jak bank bo jednak dość szczegółowe dane osobiste trzeba było podać przy rejestracji.
  • Odpowiedz
Ile trzeba teraz czekac na bonus za polecenie jak ktos spelni warunki? Bo kiedyś byl odrazu
#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje pomocy z #appstore & #itunes. Mam problem taki, że karta (próbowałem pkobp & revolut) cały czas jest declined, po próbie dodania karty do portfela celem wykorzystania np. do kupna aplikacji w sklepie App Store, bądź do płacenia na inne sposoby. Jedynym wyjątkiem, który może okazać się problemem jest to, że region konta jest to dla mnie US.
Ma ktoś może jakiekolwiek wyjście, żeby skorzystać z tej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@user6, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Sprawdzimy powody odrzucenia karty. Nasi konsultanci są dostępni całą dobę pod numerami telefonu: 800 302 302 lub 81 535 60 60.
  • Odpowiedz
Przymierzam się do założenia konta w #revolut lub coś innego jak zen, tylko szukam najlepszego rozwiązania do
połączenia rachunków w mbank (EUR/PLN) tu mam tylko kartę do rachunku EUR oraz w banku społdzielczym PLN i tu mam tylko rachunek i kartę PLN.
Na obecną chwilę potrzebuje opcji gdzie będę mógł podpiąć te wszystkie rachunki pod revolut lub coś innego i płacić za granicą jedną kartą z najmniej stratnym dla mnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MrsMsx: revolut będzie najlepszy bo jest cały czas bezpłatny i ma wszystko to co potrzebujesz

ZEN jest już płatny
  • Odpowiedz
@MrsMsx, polecamy nasze Konto walutowe. 0 zł za prowadzenie konta – wystarczy podpięcie do karty z funkcją wielowalutową (w przeciwnym razie - 6,90 zł/mies). Ponadto możliwość wymiany walut po atrakcyjnym kursie w kantorze internetowym dostępnym w serwisie iPKO lub aplikacji IKO. Mamy też promocję na przelewy zagraniczne. Wystarczy wykonać min. 1 transakcję w kantorze internetowym w iPKO lub IKO, a do 30 listopada 2022 roku, zlecisz przelew walutowy za 0
  • Odpowiedz
Czy ktoś obcy (nie mając revoluta) może mi wpłacić na #revolut pieniądze bez opłat? Sam sobie kartą mogę przelewać, ale obcy raczej nie udostępni mi danych karty.
Przelew międzynarodowy to chyba z 20 zł.
#banki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doładowaniem sobie konto na #revolut na 200zl. pobrało mi kasę z mojego normalnego konta, na revolucie pokazało w historii zasilenie, a saldo dalej mam stare. minęło 50 minut i dalej nie widać kasy. wyłączałem i włączałem appke. miał tak ktoś?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ej mirki, przelałem na swoje konto revolut hajsy, ale używając numeru konta revolut z którego przychodziły mi przelewy a nie numeru iban który mam w aplikacji - hajsy dolecą? bo nie ma już 2 dzień
#revolut #banki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wikool: Jeżeli nie odesłałeś z tym samym tytułem przelewu, w którym jest zawarty też IBAN revolutowy, to nie dojdzie - tak mi tłumaczył support Revoluta.

Musisz czekać aż wróci.
  • Odpowiedz
Mircy, mam trochę EUR na koncie walutowym #bankmillennium
Chciałbym sobie tym zasilić #revolut (IBAN na Revolucie mam litewski - zaczyna się od LT...)

Czy zapłacę coś za taki przelew po stronie #bankmillennium czy Revoluta?
Po wklepaniu tego numeru w Millennium mam opcję płatności na jutro za niby 0,00 PLN (lub 40,00 PLN dzisiaj), ale wolę się upewnić, znając różne fantazje banków, czy zaraz mi nie zrobią
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut #kiciochpyta

Miraski chciałbym zmienić plan ze standard na plus żeby kupić taniej krypto a potem znowu wrócić na plan standard
jeśli zmienię mam niższa prowizje za zakup krypto
i tu pytanko
jak zrobić żeby nie przepłacić za taki numer
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waters: Nowy plan obowiązuje przez rok, zabezpieczyli się przed takimi cwaniakami. Zapłać najlepiej za rok z góry to dostaniesz jeszcze trochę rabatu.
  • Odpowiedz
Mordy, da się na #revolut włączyć autoryzację transakcji kartą np. poprzez powiadomienie w aplikacji? Bo dzisiaj ktoś chciał mi zajumać kilka euro, dobrze, że konto akurat było puste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@henk__: Lepiej Karta natychmiast do zastrzeżenia.
W przyszłości do internetu podawaj tylko numer tymczasowy lub wirtualny, który normalnie jest zablokowany. Odblokuj na czas transakcji i potem spowrotem blokuj. Plastik tylko tam gdzie go widzisz.
  • Odpowiedz
@szejas: Od razu zastrzegłem, to była wirtualna.
Nie wpadłem na to, żeby trzymać zastrzeżoną i odblokowywać w razie potrzeby. Dzięki za poradę.
  • Odpowiedz