Chciałem przelać euraski z Revoluta na xtb. Czytalem, że najlepiej powiązać kartę wirtualną Revoluta z PayPal i przez niego wpłacić kaskę na xtb. Kartę powiazalem, wybrałem walutę rozliczeniowa karty na euro w paypal, ale główne konto w paypal jest w plnach. Czy ja teraz muszę te pieniądze przelać najpierw z Revoluta na paypal i potem z paypal na XTB? Jeśli tak to można zmienić walutę głównego rachunku na euro żeby nie przewalutowalo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@k2Marko: hm nie wiedziałem że xtb ma prowizje przy wpłacie kartą. Za przelew SEPA w euro też prowizje mają czy darmowe?
@k2Marko: od razu w xtb robisz wpłatę, tylko tam w oknie płatności potem trzeba dopilnować żeby było ustawione, że bierze kwotę w euro. Możesz też w Paypalu ustawić karte revoluta jako preferowana forme płatności i ustawić jej walute na EUR
- 0
Jak wymienię walutę na revolut, to gdy będę płacił karta za granica to najpierw zabierze mi z puli wymiernych środków czy będzie brać z konta ogólnie? Wymieniłem 400zl na korony duńskie ze względu na wyjazd, a ze odbywa się w weekend chciałem uniknąć dodatkowych prowizji za wymiany w weekend
#revolut
#revolut
Siema, nie ma problemu z podpięciem fizycznej karty Revolut VISA pod Google Pay? Gdzieś czytałem, że można tylko MasterCarda, ale to był artykuł z 2018.
Edit: Wg tej strony wszystkie typy kart są obsługiwane: https://support.google.com/pay/answer/7352136?hl=en
Działa Wam to?
#revolut #visa #googlepay #gpay
Edit: Wg tej strony wszystkie typy kart są obsługiwane: https://support.google.com/pay/answer/7352136?hl=en
Działa Wam to?
#revolut #visa #googlepay #gpay
@NieMamZamiaruBawicSieWPlusyIMinusy: bez problemu
konto usunięte via Android
- 1
@NieMamZamiaruBawicSieWPlusyIMinusy dzisiaj podłączałem i wszystko śmiga
Jak aktywować kartę #revolut? W apce jest napisane, że muszę zrobić zakupy i wpisać pin, ale w sklepach odrzuca mi płatność. W ustawieniach płatności zbliżeniowych nie da się nic zmienić oprócz limitu wydatków, który jest zresetowany.
źródło: comment_1649003556QI09fpNvq7jRLZNXx9tT7i.jpg
Pobierz- 0
- 0
@Waszunia1234: masz czat, zagadaj przez apke.
- 0
Cześć Mireczki,
Niestety nadejszła chwila abym i ja musiał się rozliczyć.
Plus jest taki że jedyna waluta FIAT w całym zestawieniu to PLN.
1. Jeżeli kupiłem jakieś aktywo za 300zł, sprzedałem za 400 a potem znowu kupiłem za te 400 i nadal to trzymam, jak mam liczyć i czy powinienem podatek od tych 100zł, które teoretycznie zarobiłem na sprzedaży zapłacić?
Niestety nadejszła chwila abym i ja musiał się rozliczyć.
Plus jest taki że jedyna waluta FIAT w całym zestawieniu to PLN.
1. Jeżeli kupiłem jakieś aktywo za 300zł, sprzedałem za 400 a potem znowu kupiłem za te 400 i nadal to trzymam, jak mam liczyć i czy powinienem podatek od tych 100zł, które teoretycznie zarobiłem na sprzedaży zapłacić?
- 0
- 0
@Wypokowicz93: to chyba zależy od kwoty. U mnie w obrocie właśnie na Revolut mam jednak kilka tysięcy PLN a jednak traktuję Revolut trochę jak bank bo jednak dość szczegółowe dane osobiste trzeba było podać przy rejestracji.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MikrometrPiotr: Zablokuj te karte a nie na wykopie piszesz gościu, Idź na pały, nwm
- 3
@MikrometrPiotr: jesli by jedna usługa została obciążona to może być problem zewnętrzny ale jak dwie to myślę że ktoś przejął twój telefon i robi co chce
- 0
Ile trzeba teraz czekac na bonus za polecenie jak ktos spelni warunki? Bo kiedyś byl odrazu
#revolut
#revolut
- 0
Potrzebuje pomocy z #appstore & #itunes. Mam problem taki, że karta (próbowałem pkobp & revolut) cały czas jest declined, po próbie dodania karty do portfela celem wykorzystania np. do kupna aplikacji w sklepie App Store, bądź do płacenia na inne sposoby. Jedynym wyjątkiem, który może okazać się problemem jest to, że region konta jest to dla mnie US.
Ma ktoś może jakiekolwiek wyjście, żeby skorzystać z tej
Ma ktoś może jakiekolwiek wyjście, żeby skorzystać z tej
- 0
Przymierzam się do założenia konta w #revolut lub coś innego jak zen, tylko szukam najlepszego rozwiązania do
połączenia rachunków w mbank (EUR/PLN) tu mam tylko kartę do rachunku EUR oraz w banku społdzielczym PLN i tu mam tylko rachunek i kartę PLN.
Na obecną chwilę potrzebuje opcji gdzie będę mógł podpiąć te wszystkie rachunki pod revolut lub coś innego i płacić za granicą jedną kartą z najmniej stratnym dla mnie
połączenia rachunków w mbank (EUR/PLN) tu mam tylko kartę do rachunku EUR oraz w banku społdzielczym PLN i tu mam tylko rachunek i kartę PLN.
Na obecną chwilę potrzebuje opcji gdzie będę mógł podpiąć te wszystkie rachunki pod revolut lub coś innego i płacić za granicą jedną kartą z najmniej stratnym dla mnie
@MrsMsx: revolut będzie najlepszy bo jest cały czas bezpłatny i ma wszystko to co potrzebujesz
ZEN jest już płatny
ZEN jest już płatny
@MrsMsx, polecamy nasze Konto walutowe. 0 zł za prowadzenie konta – wystarczy podpięcie do karty z funkcją wielowalutową (w przeciwnym razie - 6,90 zł/mies). Ponadto możliwość wymiany walut po atrakcyjnym kursie w kantorze internetowym dostępnym w serwisie iPKO lub aplikacji IKO. Mamy też promocję na przelewy zagraniczne. Wystarczy wykonać min. 1 transakcję w kantorze internetowym w iPKO lub IKO, a do 30 listopada 2022 roku, zlecisz przelew walutowy za 0
- 0
@7160: jak wejdziesz w opcjentransfer 'dwie strzaleczki na dole' to tam masz mozliwosc stworzenia linku do platnosci. Wtedy ktos podaje dane swojej karty i juz.
Nigdy nie musialem uzywac, ale powinno zadzialac
Nigdy nie musialem uzywac, ale powinno zadzialac
doładowaniem sobie konto na #revolut na 200zl. pobrało mi kasę z mojego normalnego konta, na revolucie pokazało w historii zasilenie, a saldo dalej mam stare. minęło 50 minut i dalej nie widać kasy. wyłączałem i włączałem appke. miał tak ktoś?
- 1
@Rafalek-Pedalek: robię takie doładowanie 10 x dziennie
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
Mirki, wypłacał ktoś ostatnio kasę z #bybit , są jakieś darmowe opcje - np przelew SEPA na #revolut ? Bo na #binance teraz tylko kilkadziesiąt $ za przelew #swift
#kryptowaluty
#kryptowaluty
- 0
Mircy, mam trochę EUR na koncie walutowym #bankmillennium
Chciałbym sobie tym zasilić #revolut (IBAN na Revolucie mam litewski - zaczyna się od LT...)
Czy zapłacę coś za taki przelew po stronie #bankmillennium czy Revoluta?
Po wklepaniu tego numeru w Millennium mam opcję płatności na jutro za niby 0,00 PLN (lub 40,00 PLN dzisiaj), ale wolę się upewnić, znając różne fantazje banków, czy zaraz mi nie zrobią
Chciałbym sobie tym zasilić #revolut (IBAN na Revolucie mam litewski - zaczyna się od LT...)
Czy zapłacę coś za taki przelew po stronie #bankmillennium czy Revoluta?
Po wklepaniu tego numeru w Millennium mam opcję płatności na jutro za niby 0,00 PLN (lub 40,00 PLN dzisiaj), ale wolę się upewnić, znając różne fantazje banków, czy zaraz mi nie zrobią
#revolut #kiciochpyta
Miraski chciałbym zmienić plan ze standard na plus żeby kupić taniej krypto a potem znowu wrócić na plan standard
jeśli zmienię mam niższa prowizje za zakup krypto
i tu pytanko
jak zrobić żeby nie przepłacić za taki numer
Miraski chciałbym zmienić plan ze standard na plus żeby kupić taniej krypto a potem znowu wrócić na plan standard
jeśli zmienię mam niższa prowizje za zakup krypto
i tu pytanko
jak zrobić żeby nie przepłacić za taki numer
- 0
Mordy, da się na #revolut włączyć autoryzację transakcji kartą np. poprzez powiadomienie w aplikacji? Bo dzisiaj ktoś chciał mi zajumać kilka euro, dobrze, że konto akurat było puste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@henk__: Lepiej Karta natychmiast do zastrzeżenia.
W przyszłości do internetu podawaj tylko numer tymczasowy lub wirtualny, który normalnie jest zablokowany. Odblokuj na czas transakcji i potem spowrotem blokuj. Plastik tylko tam gdzie go widzisz.
W przyszłości do internetu podawaj tylko numer tymczasowy lub wirtualny, który normalnie jest zablokowany. Odblokuj na czas transakcji i potem spowrotem blokuj. Plastik tylko tam gdzie go widzisz.
- 0
@szejas: Od razu zastrzegłem, to była wirtualna.
Nie wpadłem na to, żeby trzymać zastrzeżoną i odblokowywać w razie potrzeby. Dzięki za poradę.
Nie wpadłem na to, żeby trzymać zastrzeżoną i odblokowywać w razie potrzeby. Dzięki za poradę.
Kupiłem ruble jak jakiś mirek dla beki miał wklejać ile straci na wartości.
Jestem 15% do przodu xd
#revolut
Jestem 15% do przodu xd
#revolut
@Neaopoliti: Zawsze rób odwrotnie do tego co ci każą eksperci na wykopie
- 1
@Przegrywzjaponii: najlepsze jest to, że rubel odrobił spadek 50%, więc jakbyś kupił na samym dołku po 3 grosze to dzisiaj kurs 5 groszy xd





















#finanse #bankowosc #revolut #zen