#finanse #banki #dipocket #revolut
Revolut już dawno nie ma doładowania z konta w PLN, w diPocket zaraz znika taka opcja. Czy wie ktoś o jakieś podobnej karcie? Zależy mi na tym, żeby można było kartę doładować zwykłym przelewem z rachunku PLN na rachunek PLN. Znalazłem coś takiego jak IgoriaCard, legitne to?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut wam też wykresy walut beznadziejnie działają, nie ładują się, nie aktualizują itp?
Ja np. muszę wyjść z wykresu i na niego wrócić zebu y się zaktualizował przedział czasowy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut zmieniło się już coś w sprawie wpłacania gotówki na revolut? Albo czy jest jakaś alternatywa do revoluta n aktora można wpłacać przez wpłatomat albo pocztę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś tutaj OnlyFans z jako osoba zarabiająca na tym?
Moja koleżanka założyła tam konto i ma kilka pytań, a jako, że nie ma konta na wykopie, to piszę za nią:

1. Czy po zweryfikowaniu konta można już wstawiać swoje gołe zdjęcia i zarabiać czy trzeba coś ustawić? Wysłała mi takie zdjęcie, w którym jest "International Transfer (SEPA)" - ale ani ona ani ja nie wiemy czy trzeba to ustawiać i do czego to
fefler - Ma ktoś tutaj OnlyFans z jako osoba zarabiająca na tym?
Moja koleżanka zało...

źródło: comment_16484022080mWff4hfpbn8mXHQEEAiun.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gandalf_Rudy: Nie dziwię się im bo wiem że urząd skarbowy to najwyeksze gowno, i wiadomo podatki trzeba płacić ale podatek od własnego zarobku to totalna głupota, której być nie powinno. Bo dlaczego mam oddawać coś co ja zarobiłem
  • Odpowiedz
Jest teraz jakiś bonus za założenie konta? Na ich stronie nie widzę, a wszędzie indziej piszą, że 5 dych. To po prostu na zasadzie poleceń?
#revolut
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Revolut każe mi wymienić kartę za darmo. Problem taki, że mam kartę VISA, a oni chcą mi dać MasterCard. Abym dostał VISA muszę zamówić tą limitowaną za 7€.

Wg. artykułów na internecie nie ma dużej różnicy między VISA a MasterCard i obie są akceptowane w podobnej ilości krajów i miejsc.

Teraz nie wiem czy brać tą darmową MasterCard czy VISA... Przy zakładaniu konta Revolut ubzdurałem sobie że VISA jest lepsza niż MasterCard...

Moją
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jemo: We Włoszech i Grecji są miejsca gdzie bardziej się przyda MasterCard. U małych prywaciarzy w Danii można tylko Visa. Jedyne miejsca jakie spotkałem różnice. Nie liczę Holandii bo tam oba maja problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@jaqbik7 wpisz w google chat ASOS, a potem pisz na tym czacie z botem coś w stylu "connect me with assistant" do skutku, aż się połączy, wtedy możesz z nimi pisać live po angielsku, ale z góry mówię, że pisałem do nich w tej sprawie i na razie mają wstrzymane wszystkie transakcje robione w rublach - nie robią zwrotów, nie wysyłają przedmiotów itp...
  • Odpowiedz
Kurde, chciałem skorzystać z konta #revolut które założyłem jeszcze przed Brexitem, nie mogę się teraz do niego zalogować, bo nie podawałem numeru telefonu ani nie instalowałem aplikacji... Teraz, podczas zakładania konta, gdy podałem mojego maila, wyskoczył komunikat że już mam konto i mogę się nań zalogować. Ale nie mogę się zalogować, bo aplikacja wymaga 1) kodu ustanowionego w aplikacji 2) przy próbie odzyskania tego kodu i tak wyskakuje komunikat, że
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Założyłem konto ja revolut i wpłaciłem 1k zł za pomocą karty santander, chciałem drugi raz wpłacić 1k zł ale płatność za każdym razem jest odrzucana mimo ze limity na karcie mam wysoko ustawione. O co może chodzić?
#revolut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rusek jest założycielem ale firma jest z Londynu i ma litewską licencje bankową. Czy ma ruski kapitał to tam nie wiem.


@wtf15k: Rusek taki, że pierwszego dnia wojny nazwał całą akcję agresją Rosyjką po imieniu. Mimo, że ojciec jest dyrektorem w Gazpromie jeśli się nie mylę.

Rusek też z niego taki, że ma drugie obywatelstwo - albo brytyjskie albo szwajcarskie.
  • Odpowiedz
@wtf15k: Mój znajomy tam robił w mobilkach, w whooya polecieli z wypłatami, nie mówiąc o awansach jak rozpoczęła się pandemia. Nie wiem jak jest teraz, ale narzekał że było ciśnięcie ficzerów i dokręcanie śruby cały czas. No ale niektórym to odpowiada :D
  • Odpowiedz
Przy wpłacie na Binance po wybraniu EUR i SEPA - dlaczego na Revolut wyświetla się komunikat, że ten rachunek to scam?
Numer rachunku z Luxemburgu. Na Revolut "Bank transfer" to jest domyślnie SEPA?
#binance #revolut
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem z #wizzair Bilety kupione ponad miesiąc temu, wylot za tydzień a na mailu nic. Lot w tamtą stronę opłacony był z polskiego konta różowej a kod potwierdzenia był w wyciągu z konta. Natomiast ja za powrotny zapłaciłem przez #revolut i nie ma nigdzie kodu. Na infolinie mi nie śpieszno dzwonić bo życzą sobie 5zł/min. Kodu też nie ma w aplikacji i na koncie. jakieś rady?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roco: Dzwon na maltanski numer, jest chyba darmowy. Mozesz uzyc appki do dzwonienia, byl chyba kiedys poradnik na fly4free. Masz do wyboru polski jezyk na infolinii
  • Odpowiedz
Siema podczas weryfikacji na superbet chcą żebym podał konto bankowe zaczynające się na PL a ja im podaję konto na #revolut zaczynające się na LT i tego nie ogarniają mimo iż twierdzą że obsługują przelewy na revoluta. Pomoże ktoś? #bukmacherka #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach