Hej ! Kontynuuje przeglad 6 numeru cd-action z 1996 roku, jestesmy na drugim kompakcie i zapraszam was dzisiaj na dwa dema : Larry 7 oraz Marathon 2: Durandal. Larrego nie trzeba chyba nikomu przedstawiac, w demie mamy mozliwosc zagrania w mini-gierke "Strip Liar's Dice". Jesli chodzi o Marahton, jest to strzelanka w klimatach dooma.
#retrogaming #cdaction #staregry #covercd
carlysdream - Hej ! Kontynuuje przeglad 6 numeru cd-action z 1996 roku, jestesmy na d...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arkadian: ja najbardziej za serie Lords of the Realms i Kings Quest V - ta ostatnia byla wraz z opisem dodana do jednego z komputer swiat gry, nie pamietam w tym momencie do ktorego ale wiem ze swietnie sie bawilem przechodzac ja :)
  • Odpowiedz
@biskup2k: Róbcie kopie tego archiwum zanim Nintendo zauważy że ktoś się świetnie bawi modyfikując ich gry które wydali dekady temu bez płacenia im za to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Znacie jakieś gierki open source lub fanowskie remake pełne modów dodatków, scenariuszy itp? Coś w rodzaju klasycznego #doom (pełno fanowskich map, kilkanaście klientów, modyfikacje i prężna społeczność), Open XCom lub Open Transport Tycoon Deluxe? Fajnie, gdyby poszły na poczciwym Windows XP, bo dostałem lapka z epoki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #doom #xcom #ottd #retrogaming i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#amiga #retrogaming #retrocomputing

Wg nowych wpisów na forum z IComp karty beą jescze w tym roku. Na razie jeszcze skupiają się panowie na Indivision MK3 AGA i zasilaczach.

Ale z tego co napisał Jens - cytuje:
"TF1260 and Warp1260 are surely ranked below the ACA1240/1260, and the V1200 is hard to compare
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kanal loading - chyba najgorszy sciek z mozliwych, typy po 40 lat ktore opowiadaja 20 latkom jak im sie wydaje ze kiedys bylo a nie jak bylo naprawde. szczegolnie im kuleje wiedza co do zachodu (tyle "wiedza" ile sie z gazetki doczytali), ciagle pieprzenie ze na zachodzie wszyscy kupowali gry, ciagle psioczenie na polske jaka to byla bieda. im sie pewnie nadal wydaje ze skladanki z grami na kasetach to wymyslili polacy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach