kanal loading - chyba najgorszy sciek z mozliwych, typy po 40 lat ktore opowiadaja 20 latkom jak im sie wydaje ze kiedys bylo a nie jak bylo naprawde. szczegolnie im kuleje wiedza co do zachodu (tyle "wiedza" ile sie z gazetki doczytali), ciagle pieprzenie ze na zachodzie wszyscy kupowali gry, ciagle psioczenie na polske jaka to byla bieda. im sie pewnie nadal wydaje ze skladanki z grami na kasetach to wymyslili polacy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak mam interpretować taki wynik memtesta? mam starą płytę na socket 370 z trzema kostkami pamięci (sdram) i nie wiedziałem dlaczego sypie mi błędami podczas instalacji. Po posprawdzaniu wszystkich możliwości wychodzi że problemem są pamięci płyta lub cpu (celeron 433MHz). Zakupiłem kolejne dwie kości pamięci - podobno sprawdzane, a sprzedawca ma 100% dobrych opini. Memtest dalej wywala błąd, zawsze pojawia się on w tym samym miejscu na ekranie. Spotkał się ktoś z
d.....u - jak mam interpretować taki wynik memtesta? mam starą płytę na socket 370 z ...

źródło: comment_1598267245WXjCfZIqgkiEllPsBSSCcz.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to jestem skazany na granie w gry na emulatorze NES/SNES :D
Zawsze jak jest jesień i zima to mnie bierze na nostalgię i granie w gry NES/SNES.
Ostatnimi dniami grałem sobie w gry PSX, ale tani pad odmówił posłuszeństwa, a nie chce mi się narazie ani kupować nowego, ani grać w gry psx na klawiaturze.
Za to gry nesowe/snesowe chętnie pogram na klawiszach bez grymasu. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Dellem Latitude D505 mogę wielbić pana boga? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam możliwość dostania go w zasadzie za darmo. Na 90% działa, ale: brakuje ładowarki i kilku klawiszy na klawiaturze. Na Allegro znalazłem już zamienniki. Czy wymiana klawiatury jest problematyczna? Sprzęt wykorzystałbym do umiarkowanego #retrogaming (Gierki DOSowe odpalane z #dosbox i trochę klasyki z lat 90).

#laptopy #dell #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pcmasterrace #staregry #retrogaming #hitman

Te najnowsze Hitmany to porządne gry ale jakoś części od 2 do 4 (Krwawa forsa) gra mi się najlepiej.
Nawet graficznie nie jest źle.W takiej 2 grafice jest już daleko do dzisiejszych standardów ale jak dla mnie fajnie się zestarzała i lubię na nią patrzeć.
PawelW124 - #pcmasterrace #staregry #retrogaming #hitman

Te najnowsze Hitmany to p...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@PawelW124 mam wrazenie, że od 1 do 3 te mechaniki wszystkie nie działały jakoś super przejrzyście. Tak naprawdę w 4 mi się dopiero fajnie grało.
  • Odpowiedz
Nic nadzwyczajnego. Ot granie z kolegami w 1990 chyba w USA. Na półkach NES i inne graty. Jak na to patrze to mam wrażenie jakby zrobili spotkanie w celu zagrania w retro gry, a dla nich to ówczesne współczesne produkcje ;)
#nostalgia #retrogaming #staregry
Michalski06 - Nic nadzwyczajnego. Ot granie z kolegami w 1990 chyba w USA. Na półkach...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#amiga #retrogaming #retrocomputing

No siema, pare dni temu przyszła mi karta Indivision AGA Mk3 czyli wewnętrzy adapter do amigi 1200 dzięki któremu możemy sobie podłaczyć od razu do monitora HDMI. Myk jest bardzo ciekawy, gdyż nakładamy kartę na chip LISA i pobieram od razu sygnał cyfrowy który leci bezpośredio na ekran, po drodze nie nastepuje żadna konwersja analogowo/cyfrowa czy cyfrowo/analogowa.

- wrażenie dobre, produkt działa od razu
ZawzietyRobaczek - #amiga #retrogaming #retrocomputing 

No siema, pare dni temu pr...

źródło: comment_159786851893fdckD4v168WNeRV7mFUQ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukuję gry na PC, a raczej interaktywnej opowieści dla dzieci z okolic prawdopodobnie 1995-2000 roku. Wyglądało to tak, że lektor czytał fragment baśni (?) a my na obrazku powiązanym z tym co czytał lektor, kursorem mogliśmy klikać w różne interaktywne obiekty, np. w ptaszka i on machał skrzydłami itp. Jak już znudziliśmy się klikaniem na tym obrazku (stronie opowieści), przechodziliśmy do następnej, aż do końca opowieści. Wydaje mi się, że w tej
Unahotin - Poszukuję gry na PC, a raczej interaktywnej opowieści dla dzieci z okolic ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na tę grę polowałem trochę czasu. W chwili wolnej z przyjemnością odpalę sobie plastelinowy świat Klaymena. Przejdę przez niepoważnie długą komnatę z historią wyrytą na ścianie jaskini. Rozwiążę dziwne zagadki i na koniec postanowię, kto dostanie koronę. The Neverhood to klasyk którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

#staregry #pcmasterrace #neverhood #retrogaming #przygodowki #gry
Lurriel - Na tę grę polowałem trochę czasu. W chwili wolnej z przyjemnością odpalę so...

źródło: comment_159778478670uiiKqqSOquJt4WiyHOtz.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach