Wpis z mikrobloga

@Mortadelajestkluczem do trzeciej planszy dochodziłem, więc było warto () probowalem potem zarówno grać na telefonie, padach, ale jednak co klimat salonu, to klimat salonu. I w sumie bardzo się cieszę, że miałem okazję żyć w tych czasach. Potem już otwierały się "kanciapy" z pierwszym PSX, jak po latach sie okazalo- nielegalnie xD i ludzie żyli :)
@Mortadelajestkluczem niby tak, ale jak juz napisalem: to nie to samo. Z lezka w oku czlowiek sobie przypomina stare tytuły i różne historie związane z graniem w nie lub z miejscem w którym sie grało. No nostalgia prawdziwa. Gorzej jak sobie uzmysłowimy, że te czasy już minęły. Czy gram? Owszem! Przesiąknąłem tym na amen i dopóki bede mógł, to grał będę, ale to jest już inny rodzaj grania (chociażby teraz nikt nikomu
@Mortadelajestkluczem ja korzystam z dobrodziejstw, ze mogę teraz na przyklad odkryć nowe stare gry, czyki takie, które mnie ominęły. Chociazby Castlevania pierwsza, której nijak nikt nie miał na pegasusie w moich rejonach. No zakochałem się. Kirby z NESa to nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze z ciekawą rozgrywką. Uwielbiam. Zelda? Nie będę nic pisał, vo sie powtórzę. W ogóle mam teraz wrażenie, że jednak te starsze pokolenie chętnie siega po sprzęt
@Chael: No Nintendo jest niewyjęte pod tym względem. Kupili mnie nie tylko nowymi grami, ale przede wszystkim możliwością pogrania w stare klasyki w ramach abonamentu. Przecież "takie Super Mario World", "Super Metroid" są ponadczasowe. Daleki jestem od "kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów", jednak zdecydowanie lepiej bawię się przy starych produkcjach. Siła sentymentu? Bardzo możliwe.
@Mortadelajestkluczem moim zdaniem, to wywodzi się z tego, że dla nas to było "coś magicznego" z czym mamy masę wspomnień. Teraz zobacz jak wychodzą tytuły i jak je można zdobyć- praktycznie nie wstając z fotela. A my co, jak nie giełda, to rynek, jak nie rynek to od kolegi się kupowało. No i nie zapominajmy o jeszcze jednej rzeczy, jaką byla loteria, czy aby napewno gra z okładki/etykiety, to ta sama co