Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elf_pszeniczny: za LGR zawsze plus
Pasuje pod obecną pogodę jak ulał. Dobra gra była.
#muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #chill #house #retrogaming #gimbynieznajo
#muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #chill #house #retrogaming #gimbynieznajo

@TimmiTimmiV2: Szkoda że była.
@TimmiTimmiV2: ahhhh już widzę te ogromne pixele na ekranie i fale ciepła przy napadach gorąca
pograłbym znowu, ale na Windowsie 10 strasznie wujowo mi działa
pograłbym znowu, ale na Windowsie 10 strasznie wujowo mi działa
- 4
Jestem graczem konsolowym, ale pare gierek mam na PC. To tytuly z lat szczeniackich, ktore darze najwiekszym sentymentem ;)
#retrogaming #gry #pcmasterrace
#retrogaming #gry #pcmasterrace
źródło: comment_1597586286Um0VGIFEZPOSb9r6P4WgtV.jpg
Pobierz- 0
@piotrveyner: ok
Miry, gdzie mogę znaleźć "Daedalian Opus" i "Fortress of Fear" na GB?
#bittboy #gameboy #retrogaming #konsole #gry
#bittboy #gameboy #retrogaming #konsole #gry
@rozmiar-czcionki: Google i wpisać tam np. Deadalian opus GB Rom
- 0
- 6
Powiem tak. Streamowałem na YouTube ponad 1,5 roku i stwierdzam, że mimo łatwego progu wejścia, YT się za bardzo do tego nie nadaje i blednie w porównaniu (o czym pewnie wiele osób też się przekonało).
Teraz zaczynam przygodę z Twitchem i jak na razie sobie chwalę (prócz znikającego czatu, który mnie wnerwia).
Jeśli ktoś chciałby posiedzieć przy starych grach we w miarę wyluzowanym towarzystwie to zapraszam:
https://www.twitch.tv/valdygra
#twitch #stream
Teraz zaczynam przygodę z Twitchem i jak na razie sobie chwalę (prócz znikającego czatu, który mnie wnerwia).
Jeśli ktoś chciałby posiedzieć przy starych grach we w miarę wyluzowanym towarzystwie to zapraszam:
https://www.twitch.tv/valdygra
#twitch #stream
@ValdyGra: dodałem Cię do obserwowanych, chętnie obejrzę jakieś nowe retro strimki
@ValdyGra: no nie wiem, wiecej cie tam ludzi oglada czy wiecej pieniedzy ci daja? bo bylo juz takich paru zjebow z polskiej sceny retro i zalozyli sobie agrest.tv i https://www.twitch.tv/agregattv/about widze ze nie dziala XD no ale oni wszystko potrafia zamienic w gowno xD
- 1
Witam. Ogarnia ktoś czy jest jakiś salon gier w mieście w stylu gierki jak Tekken, Time Crisis czy jakieś wyścigi?
Jeszcze kilka lat temu na Krupowkach było tego pełno a teraz nigdzie. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka:):)
#zakopane #gry #retrogaming #komputery
Jeszcze kilka lat temu na Krupowkach było tego pełno a teraz nigdzie. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka:):)
#zakopane #gry #retrogaming #komputery
@zakv1: niestety ci nie pomogę (jak byłem ostatnio to nic takiego niestety nie rzuciło mi się w oczy ale też nie szukałem) ale mnie feelsy złapały jak sobie przypomniałem granie w Tekken Tag Tournament za gówniaka gdzieś w okolicach baru Morskie Oko na Krupówkach w okolicach 2000 r. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem że Test Drivery były bardziej popularne a na gry online tylko 40 głosów...
Graliście?
#gry #staregry #testdrive #gimbynieznajo #retrogaming
Graliście?
#gry #staregry #testdrive #gimbynieznajo #retrogaming


@Lesrley: grałem głównie w demo chyba właśnie 5, gdzie jeździło się niebieskim Viperem z białymi pasami. Kilka lat później za to wsiąkłem na wiele godzin w pierwszym Test Drive Unlimited (dwójka niestety nie była już tak dobra).
- 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Kupiłbym sobie jakąś konsolke retro taka kieszonkowa. Im więcej emulatorow tym lepiej.
Co polecicie?
#konsole #retrogaming
Co polecicie?
#konsole #retrogaming
@Habemuspapam69 BittBoy v3.5
@Habemuspapam69: vita
- 6
Pojawiła się nowa wersja portu AmiWolfa na AGA 68k, 320x200 w 256 kolorach.
Wymagania:
- Amiga z AGĄ (emulator)
- Przynajmniej 68030
- 8 MB of FASTtu
Wymagania:
- Amiga z AGĄ (emulator)
- Przynajmniej 68030
- 8 MB of FASTtu

Bo to sztuka, w przeciwieństwie do PC, gdzie masz tekstury proceduralne, kamery, shadery, oświetlenie, generatory różnych bzdur i obsługę dźwięku w sterownikach.
@xandra: W Wolfensteinie na 286 były tekstury proceduralny i shadery? No chyba nie :)
A widziałeś Dooma na Amigę 500? Procesor 68000, 7,16MHz, żadnej akceleracji 3d. W dodatku pisze go
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
5
Bula Matari - Taxi Drivers

No nie mówcie, że ten kawałek Was nie jarał w GTA2? ,,Taxi drivers must die!!!!)"
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Co to za złącze? bo mi sie wydawało że AGP, ale ta przerwa na środku mi jakoś nie pasuje..
#komputery #retrogaming
#komputery #retrogaming
źródło: comment_1597329094YYIyU9GqtspVnJFQmfdXhd.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@dulu: AMR





























#ciekawostki #staregry #retrogaming #gameboy #samochody #zlomnik
źródło: comment_1597760048hr0ZHXnVu3ZqlJDckhAL4N.jpg
Pobierz