W Japonii przez krótki czas w ramach akcji promocyjnej Nintendo, do każdej nowo zakupionej Toyoty klient otrzymywał specjalną edycję GameBoya Pocket. Obecnie ten limitowany GameBoy jest więcej wart niż samochód do którego był dodawany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki #staregry #retrogaming #gameboy #samochody #zlomnik
ye88 - W Japonii przez krótki czas w ramach akcji promocyjnej Nintendo, do każdej now...

źródło: comment_1597760048hr0ZHXnVu3ZqlJDckhAL4N.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem tak. Streamowałem na YouTube ponad 1,5 roku i stwierdzam, że mimo łatwego progu wejścia, YT się za bardzo do tego nie nadaje i blednie w porównaniu (o czym pewnie wiele osób też się przekonało).
Teraz zaczynam przygodę z Twitchem i jak na razie sobie chwalę (prócz znikającego czatu, który mnie wnerwia).
Jeśli ktoś chciałby posiedzieć przy starych grach we w miarę wyluzowanym towarzystwie to zapraszam:
https://www.twitch.tv/valdygra
#twitch #stream
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Ogarnia ktoś czy jest jakiś salon gier w mieście w stylu gierki jak Tekken, Time Crisis czy jakieś wyścigi?
Jeszcze kilka lat temu na Krupowkach było tego pełno a teraz nigdzie. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka:):)
#zakopane #gry #retrogaming #komputery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zakv1: niestety ci nie pomogę (jak byłem ostatnio to nic takiego niestety nie rzuciło mi się w oczy ale też nie szukałem) ale mnie feelsy złapały jak sobie przypomniałem granie w Tekken Tag Tournament za gówniaka gdzieś w okolicach baru Morskie Oko na Krupówkach w okolicach 2000 r. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lesrley: grałem głównie w demo chyba właśnie 5, gdzie jeździło się niebieskim Viperem z białymi pasami. Kilka lat później za to wsiąkłem na wiele godzin w pierwszym Test Drive Unlimited (dwójka niestety nie była już tak dobra).
  • Odpowiedz
Pojawiła się nowa wersja portu AmiWolfa na AGA 68k, 320x200 w 256 kolorach.
Wymagania:

- Amiga z AGĄ (emulator)
- Przynajmniej 68030
- 8 MB of FASTtu
xandra - Pojawiła się nowa wersja portu AmiWolfa na AGA 68k, 320x200 w 256 kolorach. ...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo to sztuka, w przeciwieństwie do PC, gdzie masz tekstury proceduralne, kamery, shadery, oświetlenie, generatory różnych bzdur i obsługę dźwięku w sterownikach.


@xandra: W Wolfensteinie na 286 były tekstury proceduralny i shadery? No chyba nie :)

A widziałeś Dooma na Amigę 500? Procesor 68000, 7,16MHz, żadnej akceleracji 3d. W dodatku pisze go
  • Odpowiedz