konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
Pierwsza część simsów to była klasa. Ta muzyka, ta grafika, ten retro klimat i stylistyka jak ze starych sitcomów. Oglądanie tego po latach jest jak ASMR.

Na czwórkę zaś już patrzeć nie mogę przez tą sraczkowatą pastelozę i wiecznie uchachane plastelinowe ludziki bez żadnych głębszych emocji.
#simsy #gry #retrogaming #staregry #nostalgia #asmr
B.....y - Pierwsza część simsów to była klasa. Ta muzyka, ta grafika, ten retro klima...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Borealny IMO Sims 1 miała ten niezapomniany klimat. Robot domowy, który przy podlewaniu kwiatków miał "meksykańskie" sombrero, szop pracz "el bandito", kostucha i wiele wiele innych niezapomnianych rzeczy. Ta gra miała klimat ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Może ktoś jeszcze pamięta mój wpis sprzed ponad pół roku?
https://www.wykop.pl/wpis/45318851

No to ostatnio w końcu wróciłem do tego potwora, ogarnąłem potrzebne rzeczy i powoli go restauruję. Oczywiście popełniłem parę błędów przy wybielaniu, ale niech to będzie ofiara złożona na ołtarzu nauki ( )

Ciągle czekam na nowe szybki (widoczna na zdjęciu jest używana i trzyma się na słowo honoru) i może popracuję nad tym brudem w zarysowaniach (ew.
DarkAlchemy - Może ktoś jeszcze pamięta mój wpis sprzed ponad pół roku?
https://www.w...

źródło: comment_1597070648WtAYnrE3BjDYg4yt6YBBAc.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest pisać o tym, że retrogaming nie ma przyszłości, dobrze?
To nie tak, że dobrze, czy niedobrze. Myślę, że najważniejsze by ludzie przetrwali pierwszy akapit i mnie nie zabili XD
Potem jakoś pójdzie.

#gry #pcmasterrace #kultura (tak trochę, bo chodzi o przyszłość historii gamingu) #retrogaming no i #guwnowpis, bo wiem że tak będzie potraktowane. Nawet podwójny, bo całość
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miło mi zaprosić Was w imieniu załogi TC na kolejną edycję naszego konkursu, jak zwykle z nagrodą :) Tym razem zadanie będzie ciut inne niż zazwyczaj, ale myślę że i nagroda jest warta odrobinki więcej zachodu - nie mniej dobrej zabawy !!!

ZADANIE :

By zdobyć powyższą nagrodę należy uzyskać jak najkrótszy wynik czasowy z ukończenia 1 i 2 etapu gry ROD-LAND.
Czas jest liczony od załadowania 1 etapu !!
xandra - Miło mi zaprosić Was w imieniu załogi TC na kolejną edycję naszego konkursu,...

źródło: comment_1596605932k89nvywBuqgFd9pfHFchJQ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach