Jeśli komuś się nudzi i jak zwykle "nie ma w co grać" to zachęcam do wypróbowania RETRO 2D gierki w stylu MMORPG:
Mirage Realms
Klasyczne klepanie mobów by rozwijać swoją postać, przy czym powiedziałbym że na dość dużym chillu, ryzgrywka jest dość powolona.

+otwarty świat
+cross-platform (PC, Mobile)
AntonioFacaldo - Jeśli komuś się nudzi i jak zwykle "nie ma w co grać" to zachęcam do...

źródło: comment_1628155342YiYDD7dI61uTqdiRpptUbt.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam zasilacza AT do płyty Shuttle z 486 DX4 (kurdebele nie pamiętam numeru) podobno jedna z najlepszych płyt pod socket 3. Chyba najlepszy będzie ten Seasonic bo nie chce żeby mi pc jebnął. Ale kurde.. tak drogo? Nie ma ktuś jakiegoś dobrego albo chociaż jakąś rekomendacje?
#retrogaming #pc #pcmasterrace #komputer #komputery #retrocomputing #retro
anonimowiec125 - Szukam zasilacza AT do płyty Shuttle z 486 DX4 (kurdebele nie pamięt...

źródło: comment_1628101578KK25Dsb4ZCoXt6lRh8P4G9.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej ! W dzisiejszym odcinku dwa dema gierek : Microsoft Monster Truck Madness, czyli wyscigi Monster Truckow oraz Time Commando, bardzo ciekawy Beat'em up od nieistniejacego juz studia Adeline Software. O ile pierwsza gierka jest srednio ciekawa, to drugie demo to sam miod, szkoda ze kiedys nie wiedzialem o jej istnieniu, napewno poszlo by na nim paredziesiat godzin.
#retrogaming #retro #staregry #nostalgia #cdaction
carlysdream - Hej ! W dzisiejszym odcinku dwa dema gierek : Microsoft Monster Truck M...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zulf: Widze dobry gust, T41 to jeden z lepszych laptopow do retro zabawy, lata gdzies nawet po internecie taki pak okolo 40GB z zainstalowanym systemem windows 98, sterownikami pod radeona 7500 i spora iloscia gier. Dell tez bardzo fajny :)
  • Odpowiedz
Pytanie, chcę w PS Classic usunąć BleemSync bo większość gier działa na nim za wolno. Mam na stronie takie coś:

Q. How do I restore?
A. Restore is triggered through the restore flags:

/media/bleemsync/flags/RESTORE
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema, czy ktoś tu kojarzy grę przeglądarkową #swordsandsandals albo #mieczeisandaly ?
Można było w nią grać na #wyspagier
Ostatnio gra ta po latach przeżywa swoisty renesans. Fajnie by było w to zagrać online, żeby istniały konta, można było walczyć i byłby ranking najlepszych gladiatorów.
Ktoś wie kto jest właścicielem praw do tej gry?
Może by napisać do twórców i spytać czy planują zrobić z tej #gry tryb
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam,

Chciałem uruchomić na Libreelec gry z IAGL ( Internet Archive Game Launcher ), Ładnie mi sie zainstalował, stworzyłem konto w archive.org, pobrałem tekkena 3 :D odpalam i ..... oczywiscie " Missing bios 5501" ....

Ściągnąłem biosy tylko gdzie je skopiować ???????????

Na
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robie 2 podejście Most Wanteda w tym roku. Tym razem przejdę wersję Black Edition na pierwszym Xboxie. Wcześniej Most Wanteda przeszedłem na X360. Pięknie po tej grze widać czym był kiedyś przeskok na nową generację. Wersja na X360 bije rozdzielczością, teksturami, oświetleniem, szczegółami itd. starą generację.

Nie lubię wersji na PC. Ma gorsze tesktury od X360, dodatkowo ma gorsze efekty cząsteczkowe nawet od PS2. Polecam zobaczyć jak wyglądają iskry na PS2, a
NVX78 - Robie 2 podejście Most Wanteda w tym roku. Tym razem przejdę wersję Black Edi...

źródło: comment_1627653762pvA5CPURk2PYeUfBSz5ShY.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach