Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mastergame1311: tylko ten "korytarz". Cała modyfikacja ma bardzo eklektyczny klimat, gdzie każda "arena" i korytarz będą się od siebie bardzo mocno róznić: od konstrukcji nawiązujących do koloseum przez stacje kosmiczne i favele złożone z drewnianych małopolskich chat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@detalite: Wszystko z lat 80-90 co jest związane z elektroniką i jest w jakimś stopniu unikalne. Ale kupowanie przez ebay teraz to nieporozumienie. Dodatkowych kosztów z wysyłką cłem itd doliczyło 40% od ceny finalnej.
  • Odpowiedz
Na Maratońskiej przy C.H. Retkinia w soboty tak od 6:00 jest coś w rodzaju giełdy elektronicznej. Przynajmniej było jeszcze kilka lat temu. Dawno mnie tam nie było. Można było czasem trafić coś ciekawego. Zasadniczo to jedno stoisko miało ciekawą ofertę. Jako że to jest pod chmurką to ilość wystawiających się zależna od pogody.
  • Odpowiedz
Chcialem tylko polecic fajna strone do zarzadzania kolekcja gier - szczegolnie tych fizycznych, bo o ile do cyfrowych gier jest duzo dobrych opcji (widzialem nawet portal do zarzadzania pirackimi kopiami :), o tyle znalezienie czegos nadajacego sie do wersji fizycznych bylo bardzo trudne. Spedzilem przynajmniej dzien na wyszukiwaniu opcji wartych przetestowania i kilka dni na testowaniu ich.
Zwyciezca okazal sie https://glitchwave.com/ gdzie zapraszam :)

#gry #kolekcjonowaniegier #retrogaming
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Miruny, wszedłem w posiadanie commodore 64 c+kaseciak+ 2xjoystick, jestem na etapie oczyszczania go z kurzu i brudu. Pojawiają się pytania do znawców tematu
1. Czy wybielać plastik, nie jest mocno pożółkły, ale ma gdzieniegdzie przebarwienia. Czy wpływa to na trwałość materialu. Czy jest możliwe, że nadruki na klawiaturze się odbarwia. Czy może odpuścić bo straci na wartości.
2. Ile może być warty taki zestaw. Wszystko jest kompletne i na oryginalnych częściach
#
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
No to udało się spełnić marzenie z czasów bycia gówniakiem zanim strzeliła 30. Udało się zebrać wszytskie wersje poków z głównej serii na gb, gbc, gba :D tylko brakuje mi jednej konsoli żeby wszystkie na raz uruchomić - na zdjęciu nie ma silver.

#gry #nintendo #retrogaming #gameboy #staregry #gba #pokemon
Analogowy_Brokul - No to udało się spełnić marzenie z czasów bycia gówniakiem zanim s...

źródło: comment_1626938982kdMDgQBy6dw8GzogEPTP6i.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Analogowy_Brokul: dzięki gameboyowi miałem swój pierwszy biznes. Jako gówniaki miałem 1z3 gameboyów na osiedlu. Miałem color, znajomy też, a trzeci był zwykły. Do tego w sumie mieliśmy chyba 10 gier ( z czego 3 to pokemony). Przychodziliśmy na plac zabaw, ustawiliśmy karton, 5zł - 20 minut (czy jakoś tak, nie pamiętam kwoty) i rodzice pilnujący innych gówniaków (nasze matki mogły nas wołać z okna/balkonu na obiad) płacili żeby se pograć
  • Odpowiedz
Lubię bardzo RTSy, ale jakoś tak mam, że rzadko przechodzę ich kampanie do końca. Niedługo kończę remaster pierwszego C&C. Jeszcze bym jakąś strategię czasu rzeczywistego przeszedł/dokończył kiedyś zaczętą, raczej bez dodatków, a może razem z nimi. Co byście wybrali na moim miejscu ?
#strategie #gry #pcmasterrace #aoe2 #warcraft #originalwar #earth2150 #redalert2 #grykomputerowe #suddenstrike
MarcinSzabla - Lubię bardzo RTSy, ale jakoś tak mam, że rzadko przechodzę ich kampani...

źródło: comment_1626880306Cn5ZVz7I2NNOwYZvwyHKbM.jpg

Pobierz

Wybierzcie za mnie (kolejność przypadkowa)

  • Age of Empires II 18.3% (65)
  • Dune 2000 2.3% (8)
  • Original War 7.6% (27)
  • Earth 2150 4.5% (16)
  • Warcraft III 16.9% (60)
  • pierwszy Red Alert 3.4% (12)
  • Red Alert II 9.0% (32)
  • Twierdza 8.5% (30)
  • Twierdza Krzyżowiec 18.9% (67)
  • Company of Heroes 2 10.7% (38)

Oddanych głosów: 355

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Boss Level" (2021) - coś dla fanów akcyjniaków, w których przez pierwsze dwadzieścia minut naprawdę wiele się dzieje, po czym powoli to wszystko zaczyna się wyjaśniać.

Facet znalazł się w "Dzień świstaka" i raz zarazem stara się dotrwać coraz dłużej, mimo iż agenci co chwilę próbują go zabić, a zarazem stara się dowiedzieć dlaczego akurat na niego trafiło.

Tak sobie przegląda kto jak ocenił ten tytuł i jestem zaskoczony, że niektórzy uważają
hacerking - "Boss Level" (2021) - coś dla fanów akcyjniaków, w których przez pierwsze...

źródło: comment_1626821754D4I1WxYybHtKs0A001qCoN.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@djtartini1: Wczoraj go obejrzałem, lecz nie każdemu przypadnie do gustu, ponieważ to bardziej herosi, którzy zostali pokazani w karykaturalny, co ma swój urok, to jednak fanom M/DC może nie przypaść do gustu (,)

PS Swoją droga, to na Fejsie mam zamiar zrobić wpis o tego typu dziełach, by ludzi zobaczyli, że istnieje coś więcej, niż M/DC oraz "Super" z 2010, "Watchman" oraz "Kick-Ass"
  • Odpowiedz
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lardor: o, faktycznie colobot (/ceebot) też jest od nich, nie byłem pewien. Blupimanię też wymieniłem, szkoda że tak mało leveli było. Buzzing Cars mnie ominęło, może kiedyś nadrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz