Siema Mirki i Mirabelki!

Chwilę było cicho na kanale ze względu na sezon wakacyjny, ale wracam z najnowszym newsem nt #amiga500 mini.

W materiale wideo zbieram do kupy wszystko nt najnowszego sprzętu, to co zostało dotychczas powiedziane na jego temat, czego ewentualnie możemy się spodziewać i to co jest nadal wielką niewiadomą.

Film
pszajnowski - Siema Mirki i Mirabelki!

Chwilę było cicho na kanale ze względu na s...

źródło: comment_1628634568kPygvDGkHZ8PvexlzH4aFR.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pszajnowski poczekamy do mozliwoaci sprawdzenia przez kogoś z YT czy nie będzie nic przycinało szc egolnie na demach, jak to miało w zwyczaju na różnych emulatorach...bo jak nie to jzu wiem gdzie to postawie w pokoju :)
  • Odpowiedz
  • 0
@sEB-q mam już the c64 maxi od nich i sprawia się znakomicie, co by nie wsadził. Oprogramowanie jest cały czas rozwijane i od czasu do czasu pojawiają się nowe aktualizacje, więc o działanie bym był raczej spokojny. Taki test na pewno pojawi się u mnie na kanale, bo preorder już złożony, teraz trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość do przyszłego roku, więc zapraszam do zostawienia suba, to z pewnością nie ominie
  • Odpowiedz
Moja nowozłożona maszynka bo w tej budzie płyta padła, Asus p3b-f, zajebiste płyty z P3, ten tutaj to 450-tka wraz z Radeonem 9250 128mb, nowym dyskiem 20gb sigejt z 98SE, 384mb ramu, ethernetem, kartą USB na pci. Nie ma jeszcze dźwiękówki ale jedzie do mnie SB Live 5.1.
#retro #retrocomputing #pc #pcmasterrace #staregry
#retrogaming #komputery
anonimowiec125 - Moja nowozłożona maszynka bo w tej budzie płyta padła, Asus p3b-f, z...

źródło: comment_1628598022YC96huPLAGIOsicm529fqK.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wreszcie może ceny amig nieco spadną, bo to co jest teraz to jakaś padaka.
Już rozumiem że duża amiga kosztowała oryginalnie fortunę i teraz swoje kosztuje. Ale te tańsze modele 500, 600 cenią się prawie tyle co 25 lat temu.
  • Odpowiedz
Jakbyś chciał #retrogaming , to skombinowanego Win XP uciągnie. System zabierze 1/4 dostępnego RAMu, a pogra w San Andreas (świetne Patche dostał, ostatnie aktualizacje są jednak dostosowane pod Win10), Gothica, Total Annihilation, Settlersy.
  • Odpowiedz
.. jeszcze Firefox przerobi, by wspierał HTML5 na YT. Dodatek uBlock który zablokuje złośliwe skrypty.
  • Odpowiedz
Mirki z tagów #nintendo #gameboy #staregry #retrogaming #pokemon #zelda macie okazję się wykazać swoją wiedzą. Szukam gry na gameboya lub Nintendo z lat '90-tych, która miała mechanikę oraz interfejs mocno zbliżone do pokemonów. Fabuła wyglądała tak, że gramy rycerzem i na samym początku zamek króla zostaje spalony przez jakiegoś czarnoksieznika i generalnie walczymy z jakimiś siłami zła. Potem tułamy się
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach