Wpis z mikrobloga

Lubię bardzo RTSy, ale jakoś tak mam, że rzadko przechodzę ich kampanie do końca. Niedługo kończę remaster pierwszego C&C. Jeszcze bym jakąś strategię czasu rzeczywistego przeszedł/dokończył kiedyś zaczętą, raczej bez dodatków, a może razem z nimi. Co byście wybrali na moim miejscu ?
#strategie #gry #pcmasterrace #aoe2 #warcraft #originalwar #earth2150 #redalert2 #grykomputerowe #suddenstrike
#rts #retrogaming #zainteresowania #warcraft3 #twierdza #stronghold #commandandconquer #coh2 #companyofheroes2 #dune #diuna
Pobierz MarcinSzabla - Lubię bardzo RTSy, ale jakoś tak mam, że rzadko przechodzę ich kampani...
źródło: comment_1626880306Cn5ZVz7I2NNOwYZvwyHKbM.jpg

Wybierzcie za mnie (kolejność przypadkowa)

  • Age of Empires II 18.8% (64)
  • Dune 2000 2.4% (8)
  • Original War 7.9% (27)
  • Earth 2150 3.8% (13)
  • Warcraft III 17.4% (59)
  • pierwszy Red Alert 3.2% (11)
  • Red Alert II 8.5% (29)
  • Twierdza 8.5% (29)
  • Twierdza Krzyżowiec 19.7% (67)
  • Company of Heroes 2 9.7% (33)

Oddanych głosów: 340

  • 28
eszcze bym jakąś strategię czasu rzeczywistego przeszedł/dokończył kiedyś zaczętą, raczej bez dodatków, a może razem z nimi. Co byście wybrali na moim miejscu ?


@MarcinSzabla: Supreme Commander, Forged Alliance ma serio dobrą kampanie
@L3gion: kurde OPie ! Większość z tych gier co dałem w ankiecie, to przeszedłem kawałek, czasami spory. Empire Earth jedynkę muszę kiedyś nadrobić - grałem kiedyś u kumpla. Często jest tanio na GoGu.
@MarcinSzabla: Homeworld jest epicki pod względem fabuły, a i sama rozgrywka jest na bardzo dobrym poziomie, choć nie jest to typowy RTS, bo kosmiczny. Bardziej klasyczny jest prequel, czyli Deserts of Kharak, choć relatywnie do wymienionych tytułów to nówka jest, niemniej warta uwagi. Są też remastery, polecam.
A co do samego zestawienia można by dorzucić niszowe KKND / KKND2. Dwójka na modzie Carnage dostaje więcej kopa, ale nie był robiony pod
8-Bit Armies bardzo mi się podobało


@Desolator: E, grałem i miałem wrażenie, że to zubożony Red Alert 2 z innymi skórkami (a może bardziej RA1, w niego nie grałem). Mało ciekawych mechanik, których w RA2 było pełno. Grałem gdzieś wkrótce po premierze, wiem że potem dodawali kolejne fakcje, ale nie wiem czy od strony mechaniki coś dorzucili.

@MarcinSzabla: Tak do przejścia to najbardziej polecałbym z tych Warcrafta 3 i Red