@Kryspin013: czyli z tego może wynikać, dlaczego dźwięk jest nieco przyciszony... No nic, programator kupiłem głównie dla ogrywania hacków i modów, a emulacja VRC6 to zawsze fajny feature ;)
  • Odpowiedz
Marti Wong zaprezentował kolejny odświeżony design postaci do gry Little Fighter 2 Remastered. Tym razem na warsztat wszedł potężny wojownik w zbroi Louis.

Napis obok postaci - "Feniks"

Dotychczasowo zaprezentowano odnowione projekty Davisa, Dennisa, Woody'ego, Firena oraz Freeza. Następny w kolejce jest ninja Rudolf.

Obserwuj
Indiger - Marti Wong zaprezentował kolejny odświeżony design postaci do gry Little Fi...

źródło: comment_1629067211S9ASayxBbfxQNTRP71JA9L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam stary dysk 240MB, co do którego jestem ciekaw czy po dziesiątkach lat jeszcze na nim coś się zachowało. Sęk w tym, że ten dysk jest tak stary, że żadne adaptery na USB nie dają rady, jedyna opcja to podłączenie go do starego PCta. BIOS musi mieć opcję ręcznego wbicia liczby cylinder-głowica-sektor. Najnowsze komputery które miały taką funkcję to pecety z 486, może jeszcze Pentium 1, ale nic nowszego.

Szukam kogoś z
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Udała się akcja pobicia rekordu liczby graczy jednocześnie grających w Half-Life 2. Niedawno grupa ludzi zaczęła rozsyłać posty w mediach społecznościowych aby każdy kto ma na steamie Half-Life'a 2 odpalił go w sobotę 14.08.2021 o godzinie 17 czasu polskiego. Dotychczasowy rekord wg statystyk steama to 6882 osoby grające w HL2 w marcu 2020. Obecny rekord to 14378 osób choć serwis PC Gamer podaje liczbę 16101 osób (nie wiem skąd). Sam też w
meloman - Udała się akcja pobicia rekordu liczby graczy jednocześnie grających w Half...

źródło: comment_16290281178UnBD2xuMDGuwMEooQOVvB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UczesanyPedryl: super, mialem wtedy athlona 2500+ z radeonem 9600 i cod4 w---------ł bład braku obsługi któregoś tam pixel shadera, nie chce sie cofac w czasie

  • Odpowiedz
@Rinn: ale mapki, plakaty w praktycznie nowym stanie płytki tez nie ktore perfekt takze imo warto i tak raczek tego nie bede sprzedawał, robie sobie u mnie w polsce taki kącik z ps1 ps2 ps3 i sobie tossuje płytki raz na jakis czas 4fun
  • Odpowiedz
@HachiRoku: w sumie to nigdy nie trzymalem tych pinow w zasilaczu atx dluzej niz sekunde, nawet nie wiem jak to dziala w at bo pierwszy komp ktorego rozbieralem to byl juz atx
ale jesli zasilacz atxowy to wydaje mi sie ze sie nie laczy tych pinow na stale, nawet nie wiem co sie stanie jak sie je zostawi polaczone
  • Odpowiedz
  • 2
Fani Amigi mogą składać preordery na Amiga 500 Mini.
Premiera 31.03.2022

(http://www.wykop.pl)euro.com.pl/inne/commodore-amiga-500-mini.bhtml?gclid=EAIaIQobChMIlOvAx6ap8gIVe0eRBR27QAdREAQYAiABEgITDvD_BwE&gclsrc=aw.ds

#staregry #retrogaming
NieR - Fani Amigi mogą składać preordery na Amiga 500 Mini.
Premiera 31.03.2022

(...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest przecież tylko malinka w ładnej obudowie.


@OSH1980: Nie. To jest komputer na ARM z dostosowanym emulatorem do grania na telewizorze, napisanym specjalnie softem pod to, kontrolerami, obudową oraz licencjonowanymi romami.

Identycznie jak ze wszystkimi innymi
K.....3 - > To jest przecież tylko malinka w ładnej obudowie.

@OSH1980: Nie. To je...
  • Odpowiedz