Poskładałem sobie dziś retro sprzęt ale tym razem do drukowania ;) Miesiąc temu trafiła w moje ręce drukarka HP LaserJet 6L ( z 1996 lub 1997r. - jeszcze z czasów gdy HP było synonimem dobrej drukarki a nie to co teraz) w bardzo dobrym stanie. Po czyszczeniu i uruchomieniu okazała się sprawna i wygląda jak nowa. Jedynie wydruki były lipne bo widać było że toner ewidentnie nie toneruje ze starości. Po wyglądzie,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@jednorazowka: Nie dało mi to spokoju i postanowiłem jeszcze pogrzebać mimo że już działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeanalizowałem źródło strony i okazało się że potrzeba jeszcze javy w przedpotopowej wersji. Zainstalowałem XP na maszynie wirtualnej licząc że nie będzie za "nowy" i z poziomu Windowsa XP, IE6 i JRE 1.4.2 udało się odpalić interfejs webowy. Panie okazało się że to obsługuje takie dinozaury jak IPX/SPX
cabis - @jednorazowka: Nie dało mi to spokoju i postanowiłem jeszcze pogrzebać mimo ż...

źródło: VirtualBox_XP

Pobierz
  • Odpowiedz
3310 w minusach ma zbyt małą odporność na upadki? xD


@JoeGlodomor: Nie wiem czy pamiętasz ale strasznie się rozwalała. Na milion różnych części, zatrzaski rzadko, ale jednak się wyłamywały. Niektóre modele były bardziej "zbite", miały klapki na takie przekręcane śrubki i ogólnie jak spadały to się nie rozpadały. Nokia 3310 jak spadła to szukałeś telefonu w 5 różnych miejscach xd
  • Odpowiedz
Mirki, poczytałbym sobie jakiś quality content o retrogamingu i z publicystyki growej i okołogrowej. Czy te czasopisma, które są na rynku, są warte aby wydawać te miliony monet, które kosztują? Jak patrzę na ceny nowych numerów CDA czy pixeli albo PSX extreme to aż mną telepie. Warto wydać te pieniądze?
#retrogaming #retrocomputing #retro #cdaction #psxextreme #gaming #kiciochpyta #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej. Szukam zabawki z dzieciństwa. Odtwarzacz muzyki z happy meal z mcdonald. Ten akurat egzemplarz ze zdjęcia z 2008 roku z tą akurat muzyką ma dla mnie szczególne znaczenie. Jeżeli ktoś ma coś takiego w starych gratach i chciało by mu się pofatygować i go poszukać to byłbym rad. Cena do uzgodnienia, ale za egzemplarz w dobrym stanie nie będę oszczędzać. ()
#wykopefekt
Mystoo - Hej. Szukam zabawki z dzieciństwa. Odtwarzacz muzyki z happy meal z mcdonald...

źródło: 1000004978

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach