Dawno mnie tutaj nie było. Więc dopiero teraz #chwalesie oraz #podrozujzwykopem
Mam nadzieję że następny wyjazd do Stanów będzie do Los Angeles ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gta #gtavicecity #gtasanandreas
Mam nadzieję że następny wyjazd do Stanów będzie do Los Angeles ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gta #gtavicecity #gtasanandreas





































źródło: image
Pobierz#aislop