Chciałbym podzielić się z Wami ważną inicjatywą, którą niedawno podjąłem – dążenie do zmiany przepisów regulujących zawód położnej w Polsce, aby ich świadczenia medyczne były inkluzywne i dostępne dla wszystkich, niezależnie od płci czy tożsamości płciowej.
Dlaczego ta zmiana jest tak ważna? O tym na moim blogu https://ochrona.jawne.info.pl/2024/02/16/mezczyzni-i-opieka-poloznicza/ .
Myślę, że osoby z tagów #pieklomezczyzn #blackpill #redpill #neuropa mogą odnaleźć w tej inicjatywie coś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mężczyźni transpłciowi mogą zachodzić w ciążę i wymagają odpowiedniej opieki położniczej.

Po tym przestałem czytać i proszę na tagu #blackpill nie szerzyć poglądów sugerujących choroby psychiczne
  • Odpowiedz
@eskejper: I to jest rozsądny kompromis który działał od zarania cywilizacji, ale nie ma to żadnych szans niestety bo teraz kobieta to taki mężczyzna w wersji soft, z wszystkimi jego prawami ale bez żadnych obowiązków.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Facet to nie zabawka ani zwierze ktore sluzy jako mieso armatnie na polu bitwy w celu obrony kraju ktore traktuje go jak jakiś gorszy sorty. I jeszcze ludzie są sklonni mowić że taki facet ma więcej praw niż kobieta xD

Skoro facet ma zobowiązania, kobiety też powinny mieć. EOT.
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: Jest na to nisza - to jest content. Mainstreamowe media i tak uznają, że winni hipergamii są mężczyźni, a nie kobiety z wymaganiami z kosmosu.

I masz też drugą stronę internetu około-redpillową, która głosi poglądy takie jak: nie inwestuj wszystkiego co masz w kobietę, miej hobby, nie trać kolegów na rzecz kobiety, podążaj własną ścieżką.

I jak to się skończy? Będą sfrustrowane księżniczki z wymaganiami z kosmosu (a same
  • Odpowiedz
@RudyPele jak ona może takie zdjęcia wstawiać mając męża i dzieci XDDDDDD przecież to zwykły seba by do tego nie dopuścił, a ona robi tak jednemu z najlepszych piłkarzy na świecie xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Kluczowe jest to co napisałeś:

Teraz jak czytam jak laski lecą na mokebiaków, alvaro, pajetów i innych ahmedów i obcokrajowców, to się tylko uśmiecham.


No właśnie. Jak czytasz. JAK CZYTASZ.
Bo takie głupoty to piszą tylko w internecie. Ile takich lasek jest? 1%? Wątpię że aż tak dużo. Może bardziej
  • Odpowiedz
@TomgTp: ten program ma już wyemitowanych kilka sezonów na TTV, były też męskie edycje i ogólnie jest dosyć rigczowy. W skrócie każą im liczyć kalorie i ruszać dupę i pokazują, że to działa i można schudnąć, więc raczej na plus.
  • Odpowiedz
Po przeskrolowaniu kilkuset wpisów moja nowa hipoteza #redpill jest następująca: inceligencja polska tak namiętnie ma potrzebę wypowiadania się do zwłaszcza kobiet, gdzie w końcu mogą dać upust swoim potrzebom dominacji, bo kobiety (statystyczne) wyrosłe w rzeczywistości, są nauczone ignorować, cierpliwie wysłuchiwać, nie wchodzić w dyskusje, nie kwestionować, nie przerywać, gdy samczyk, który może stanowić potencjalne zagrożenie się wypowiada.
Oni traktują kobiety jako podrzędne, dlatego tak im namiętnie tłumaczą w komentarzach,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PoncjuszPijak: coraz bardziej niektóre tematy przebijają się do mainstreamu. Nawet zmieniła się narracja i coraz częściej słyszy się, że "mężczyźni też są dyskryminowani w pewnych sytuacjach" - co kiedyś by nie przeszło. I bardzo dobrze. Panie same sobie pościeliły.
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak:

W Japonii są nawet znajomi do wynajęcia.

Przykładowo nie masz z kim spędzić piątkowego wieczoru to przychodzi pięciu typów z agencji i zabiera ciebie do pubu gdzie razem z tobą śmieszkują, piją browary i grają w bilard. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Są też opcje premium. Przykładowo udało ci się jakoś poznać różową i robicie wesele, ale tobie jest trochę głupio, że jesteś w stanie zaprosić
  • Odpowiedz
@JulianGangol: istnieją specjalne rankingi jak zlewaczala i sprzedajna posłuszna nowomowie jest dana korporacja,
Jak jesteś nisko w rankingu to masz gorsze szanse na lepsze finansowania, kredyty inwestycyjne, itd,
Oni sami się tak punktują kto wierniejszy i bardziej lewacki.
Ale z tego jest kasa.
  • Odpowiedz