#sylwesterzwykopem #fajerwerki #psy #psiarze

Dla właścicieli psów polecam poradnik.

Psy kiedyś się tak nie bały dopóki właściciele nie zaczęli się tak użalać "ojej moje psiecko, na pewno się boi" ze łzami w oczach - nic dziwnego, że pies czuje, że dzieje się coś złego.

Ci
mk321 - #sylwesterzwykopem #fajerwerki #psy #psiarze 

Dla właścicieli psów polecam p...

źródło: 1000058598

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Psy kiedyś się tak nie bały dopóki właściciele nie zaczęli się tak użalać "ojej moje psiecko, na pewno się boi" ze łzami w oczach - nic dziwnego, że pies czuje, że dzieje się coś złego.


@mk321: Myślę, że psy się będą mniej bały w momencie kiedy głównie kobiety jeszcze bardziej będą przelewać na te swoje zwierzątka instynkt macierzyński traktując psiaka jak swoje dziecko.
  • Odpowiedz
@mk321: co xD? Psiarze mieliby zająć sie swoimi psami? 95% właścicieli ogranicza się do michy jedzenia i wyjścia przed blok na sikanie i kupę (jesli zdążą). No i oczywiście obwiniania wszystkich wokół o zachowanie swoich psów
  • Odpowiedz

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos: jak przez cały rok nie trafię na ani jedną "minę" i jeśli podczas spaceru z moim psitkiem nie przyczepi się do nas ani jeden kundlo podbiegacz ze swoim zdebilałym właścicielem to dołączę do życzeń xD oj zapomniałem już dziś jakieś kundlisko do nas podbiegło xD
  • Odpowiedz
  • 74
@theOstry: na fb w sylwestra panuje zbiorowa panika psiarskich histeryczek, które słyszą nawet jak ktoś podpala zimne ognie. Oczywiście nie można zapomnieć żeby zaznaczać wielkim lamentem każdy wystrzał petardy kilka kilometrów dalej, na który normalnie człowiek nawet nie zwróci uwagi bo by trzeba tylko na tym się skupiać.

Wstawiają zdjęcia skulonych psów schowanych pod zlewami w łazienkach i opisują jak to się trzęsły, a one płakały nad nimi. Albo piszą
  • Odpowiedz

@o__0: lubię czasami się pokręcić samochodem po okolicznych wsiach, to powiem ci, że przed niektórymi domami pudła po fajerwerkach potrafiły leżeć i tydzień po sylwestrze xD
  • Odpowiedz

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałam poruszyć rzadko poruszany temat odnośnie nowoczesnego psiarstwa. Mianowicie chodzi o skakanie psów znajomych (i nie tylko!) na ludzi. Jeszcze 5-10 lat temu rzadko się zdarzało żeby psy rodziny czy znajomych skakały po mnie żeby się ze mna przywitać. Dziś jest to notoryczne. Właściciele nie reagują bo nie wyobrażają sobie, że ktoś może nie ubóstwiać jego pimpka, ktory przecież chce się przywitać, a mnie krew zalewa bo te psy drapią mnie pazurami,
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idę się przejść z pieskiem, wezmę kupoworki bo pewnie będzie stawiał dwójkę to posprzątam. Przy okazji sprawdzę jak ładnie po sobie posprzątali fajerwerkarze. Bo posprzątali po sobie prawda? (ʘʘ)

#psiarze #fajerwerkarze #sylwester
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chaszczyk: 1 dzień z kartonowymi opakowaniami, po których sprzątnięciu nie będzie śladu vs. 365 dni srania po trawnikach i szczania po elewacjach, gdzie prawie nikomu nawet nie przychodzi do głowy pomysł spłukania tego. To chyba jedyny dzień, kiedy psiarze mogą nie czuć się jednymi z największych syfiarzy w przestrzeni publicznej, masz rację - celebruj :)
  • Odpowiedz
@chaszczyk: czyli jak Ty wrzucasz wszystkich fajerwerkarzy do jednego worka to jest ok? Nie każdy posiadacz psa jest z automatu psiarzem, przynajmniej dla mnie. A w ogóle to zaczyna się typowe czepianie szczegółów, zamiast przyznać się, że porównywanie 1 dnia łatwych do sprzątnięcia śmieci z 365 dniami lania na elewację i srania po trawnikach to jakiś nieśmieszny żart.
  • Odpowiedz

@mk321: psy są różne, jedne się boją i trzeba je naćpać, okryć kocykiem i przytulić, inne same z wywieszonym jęzorem gapią się w okno że się coś śmiesznego dzieje. A co do fajerwerków to kurde gościu przede mną w biedrze za 5 sztuk jakichś wyrzutni zapłacił 250zł, to jest kurła pół gramowej sztabki złota które szybciej niż myślimy przyda się bardziej.
  • Odpowiedz
@mk321: Jak przymknie się te nowe okna to mało co słychać te fajerwerki w mieszkaniu. Ludzie normalnie z psami chodzili na spacer o 23 i nie widać było żeby psy wariowały. Kwestia nauczenia psa od małego do hałasów, oczywiście stopniowo a nie z grubej rury od razu.
  • Odpowiedz