#psiarze donieść na sąsiada co prowadzi pchlarza bez smyczy to nie grzech ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak widzicie takiego to myk za telefon i na policję lub do płokułatuły
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Polnischefuhrer: rudy sie konfrontowal. Psiegrywom z wykopu brakuje na to odwagi..
źródło: 1000044552
Pobierz- 7
źródło: 1000044554
Pobierz- 12
#psiarze dopiero niechcący zwróciłem uwagę ale na trasie 30 metrów wzdłuż mojego bloku 5 psich kup.
Ha tfu na syfiarzy. Ksylitol by się nadał ale no nie trochę żal tych co sprzątają po sobie .
Najpewniej wszystkie 5 przez jednego psa, 2 psy widziałem bez smyczy ale nie złapałem żadnego babska na gorącym uczynku tfu
Ha tfu na syfiarzy. Ksylitol by się nadał ale no nie trochę żal tych co sprzątają po sobie .
Najpewniej wszystkie 5 przez jednego psa, 2 psy widziałem bez smyczy ale nie złapałem żadnego babska na gorącym uczynku tfu
@p-jerzy: chodzisz i liczysz psie gówna? Jak złapiesz na gorącym uczynku takiego delikwenta to kiedyś moja ciotka miała taką przygodę, że nie sprzątała po swoim maltańczyku, jeden sąsiad zwrócił jej uwagę, a jak odmówiła posprzątania to wziął chusteczkę i rozsmarował jej to na kurtce. Pokrzyczała, ale od tamtej pory sprząta
✨️ Czy psy w blokach to dobry pomysł? Ⓘ
Nie jestem jakąś antypsiarą i lubię zwierzęta. Nie rozumiem jednak, dlaczego ludzie tak ochoczo biorą sobie psy, zwłaszcza do bloku. Rzadko kto jest w stanie zaoferować takiemu zwierzęciu odpowiednie warunki i odpowiednią ilość ruchu. Zresztą mówiła o tym nawet behawiorystka psów, chyba w Dzień Dobry TVN czy czymś takim (widziałam później próby dyskredytacji tej pani poprzez wyciąganie różnych niewygodnych faktów na nią - ale
Nie jestem jakąś antypsiarą i lubię zwierzęta. Nie rozumiem jednak, dlaczego ludzie tak ochoczo biorą sobie psy, zwłaszcza do bloku. Rzadko kto jest w stanie zaoferować takiemu zwierzęciu odpowiednie warunki i odpowiednią ilość ruchu. Zresztą mówiła o tym nawet behawiorystka psów, chyba w Dzień Dobry TVN czy czymś takim (widziałam później próby dyskredytacji tej pani poprzez wyciąganie różnych niewygodnych faktów na nią - ale
@mirko_anonim: Szkoda, że podwórkowe szczekacze są pomijane w tych rantach, a też potrafią zgotować piekło. Przez zamknięte okna potrafią obudzić i zdenerwować, a o otwarciu okien to zapomnijcie. Dlaczego muszę tego słuchać? Każdy jeden świr powinien mi płacić roczne zadośćuczynienie ten spokojniejszy mniej, a ten najgorszy demon to czterocyfrowe sumy.
@mirko_anonim: szanuje za kulturalną i stonowaną wypowiedź, ale niestety jak bardzo nie miałabyś racji, to jakakolwiek dyskusja z psiarzami na temat patologii związanych z modelem posiadania psa w Polsce kończy sie zawsze w jeden sposób - "ALE DZIECI TEŻ HAŁASUJO"
@Average-CottonWorld-Enjoyer:
nie musisz, kup sobie coś zdrowego do jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Average-CottonWorld-Enjoyer:
Dlaczego muszę tego słuchać?
nie musisz, kup sobie coś zdrowego do jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 13
źródło: 1000018882
Pobierz- 144
Znalezienie laski, która nie ma psa albo kota, i nie planuje mieć psa ani kota w przyszłości jest obecnie praktycznie niemożliwe
#tinder #zwiazki #rozowepaski #psiarze #logikarozowychpaskow
#tinder #zwiazki #rozowepaski #psiarze #logikarozowychpaskow
@Bipolar-: samo to w sobie nie jest problemem tylko często traktują to zwierzę jak dziecko, nie wytresują go tylko nadają mu ludzkie cechy i pozwalają na wszystko
- 281
@Casuel: Lubić zwierzęta to jedno, a posiadać psa to zupełnie inna para kaloszy. Nigdzie nie można wyjechać, bo wszędzie trzeba ze sobą psa ciągnąć, o ciągłym wychodzeniu na spacery i zbieraniu rękami odchodów nie wspominając. Dalej nieprzyjemny zapach w mieszkaniu, zakłaczone ciuchy i meble itd.
Wyobrażasz sobie, że można lubić psy, nawet bardzo, a jednocześnie nie chcieć mieć psa?
Wyobrażasz sobie, że można lubić psy, nawet bardzo, a jednocześnie nie chcieć mieć psa?
- 13
Komentarz usunięty przez moderatora
Fobie leczy się u terapeuty a nie w sklepie budowlanym
@JestemKaspi: powiedz to ludziom którzy mają niestety problemy bo właściciel uciekł gdy jego pies zaatakował. Inna sprawa, że należy również zadbać o psa. Ciasne pomieszczenia w marketach i skupiska ludzi to nie jest miejsce które dla psa jest czymś pozytywnym. Właściciele powinni o tym wiedzieć.
Ponadto nie każdy ma ochotę chodzić w smrodzie bo tak to się kończy gdy na
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
źródło: 1000002711
Pobierz- 5
- 11
@trebeter: „rzekoma” ta na pewno chciały się tylko przywitać
- 3
źródło: 1000038049
PobierzPiękne podsumowanie tego kraju:
komunistyczny śmieć ramię w ramię ze skazanym złodziejem i guru sekty, której wyznawcy włamują się ludziom na posesje i kradną zwierzęta.
Jak nie wiesz, czemu w Polsce nie da się złapać psiarzy za mordę, to już wiesz.
#psiarze
komunistyczny śmieć ramię w ramię ze skazanym złodziejem i guru sekty, której wyznawcy włamują się ludziom na posesje i kradną zwierzęta.
Jak nie wiesz, czemu w Polsce nie da się złapać psiarzy za mordę, to już wiesz.
#psiarze
źródło: G8Y0VebWsAAcnFC
Pobierz@poranna-sztyca: Vladimir Czarzasty
- 3
@murdoc: brzmisz jak bot
- 19
414
Rowerzysta w Grecji otoczony przez 25 psów.

Pieski chcą się tylko bawić.
z- 66
- #
- #
- #
- #
- 30
#psiarze w sumie to moze warto zrobic wymog 40m2 dla psa? Skoro to sa psiecka to liczymy metraż na osobę w mieszkaniu i jak wychodzi mniej to mamy zakaz posiadania psa w bloku. Proste rozwiązanie problemu smrodziarzy w miastach. Kara za maltretowanie psa na mniejszej ilości m2 5000zl. Sprawdzane co miesiąc.
- 19
@Average-CottonWorld-Enjoyer nie powiedział ci tego? Ile ma lat? Bo jak powyżej 2 to juz powinien umieć mówić
@kokos24: Każdy z rigczem by się na to zgodził. Dlatego jazgot psiarzy gwarantowany
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czujecie to? 2 miliardy litrów psich szczyn jest wylewanych rocznie na polskie miasta. 2 MILIARDY!
To będzie 800 basenów olimpijskich
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Wszystkie są w miastach?
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 300
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WielkiNos: dlaczego istnieje przyzwolenie społeczne na defekację czegokolwiek w miejscu publicznym? Dlaczego człowiek dostaje za to mandat, a kundel ma do tego prawo?
- 913
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GangKobry: gdzie widzisz te sory w chaosie?
@Anomalocaracid: Mój brat tydzień temu na sorze z ostrym bólem serca czekał na badania od 9 rano do 1 w nocy. Więc ja np widzę we Wrocławiu.
- 19
źródło: 1000016020
Pobierz

























#psiarze
źródło: 1000024938
Pobierz