#psiarze dopiero niechcący zwróciłem uwagę ale na trasie 30 metrów wzdłuż mojego bloku 5 psich kup.

Ha tfu na syfiarzy. Ksylitol by się nadał ale no nie trochę żal tych co sprzątają po sobie .

Najpewniej wszystkie 5 przez jednego psa, 2 psy widziałem bez smyczy ale nie złapałem żadnego babska na gorącym uczynku tfu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p-jerzy: chodzisz i liczysz psie gówna? Jak złapiesz na gorącym uczynku takiego delikwenta to kiedyś moja ciotka miała taką przygodę, że nie sprzątała po swoim maltańczyku, jeden sąsiad zwrócił jej uwagę, a jak odmówiła posprzątania to wziął chusteczkę i rozsmarował jej to na kurtce. Pokrzyczała, ale od tamtej pory sprząta
  • Odpowiedz
✨️ Czy psy w blokach to dobry pomysł?
Nie jestem jakąś antypsiarą i lubię zwierzęta. Nie rozumiem jednak, dlaczego ludzie tak ochoczo biorą sobie psy, zwłaszcza do bloku. Rzadko kto jest w stanie zaoferować takiemu zwierzęciu odpowiednie warunki i odpowiednią ilość ruchu. Zresztą mówiła o tym nawet behawiorystka psów, chyba w Dzień Dobry TVN czy czymś takim (widziałam później próby dyskredytacji tej pani poprzez wyciąganie różnych niewygodnych faktów na nią - ale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Szkoda, że podwórkowe szczekacze są pomijane w tych rantach, a też potrafią zgotować piekło. Przez zamknięte okna potrafią obudzić i zdenerwować, a o otwarciu okien to zapomnijcie. Dlaczego muszę tego słuchać? Każdy jeden świr powinien mi płacić roczne zadośćuczynienie ten spokojniejszy mniej, a ten najgorszy demon to czterocyfrowe sumy.
  • Odpowiedz
  • 121
@Bipolar-: samo to w sobie nie jest problemem tylko często traktują to zwierzę jak dziecko, nie wytresują go tylko nadają mu ludzkie cechy i pozwalają na wszystko
  • Odpowiedz
  • 281
@Casuel: Lubić zwierzęta to jedno, a posiadać psa to zupełnie inna para kaloszy. Nigdzie nie można wyjechać, bo wszędzie trzeba ze sobą psa ciągnąć, o ciągłym wychodzeniu na spacery i zbieraniu rękami odchodów nie wspominając. Dalej nieprzyjemny zapach w mieszkaniu, zakłaczone ciuchy i meble itd.

Wyobrażasz sobie, że można lubić psy, nawet bardzo, a jednocześnie nie chcieć mieć psa?
  • Odpowiedz
Fobie leczy się u terapeuty a nie w sklepie budowlanym


@JestemKaspi: powiedz to ludziom którzy mają niestety problemy bo właściciel uciekł gdy jego pies zaatakował. Inna sprawa, że należy również zadbać o psa. Ciasne pomieszczenia w marketach i skupiska ludzi to nie jest miejsce które dla psa jest czymś pozytywnym. Właściciele powinni o tym wiedzieć.
Ponadto nie każdy ma ochotę chodzić w smrodzie bo tak to się kończy gdy na
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do czego to doszło, że muszę psa namawiać żeby poszedł na spacer ( ͡° ʖ̯ ͡°) #psiarze #psy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piękne podsumowanie tego kraju:
komunistyczny śmieć ramię w ramię ze skazanym złodziejem i guru sekty, której wyznawcy włamują się ludziom na posesje i kradną zwierzęta.
Jak nie wiesz, czemu w Polsce nie da się złapać psiarzy za mordę, to już wiesz.
#psiarze
poranna-sztyca - Piękne podsumowanie tego kraju:
komunistyczny śmieć ramię w ramię ze...

źródło: G8Y0VebWsAAcnFC

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze w sumie to moze warto zrobic wymog 40m2 dla psa? Skoro to sa psiecka to liczymy metraż na osobę w mieszkaniu i jak wychodzi mniej to mamy zakaz posiadania psa w bloku. Proste rozwiązanie problemu smrodziarzy w miastach. Kara za maltretowanie psa na mniejszej ilości m2 5000zl. Sprawdzane co miesiąc.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach