@NieChadembyc: Uczciwe sygnały, które nie da się tak łatwo podrobić - cóż ewolucja nas - przegrywów odstawiła na boczne tory, czyt. czas umierać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Dziś na tagu mamy Noc długich trąb (Nacht der langen Rüssel). Za kilka lat będą o tym artykuły na wikipedii #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to mam 38,2°C z hakiem. Pytanie do publiczności. Wsiadać do samolotu mimo wszystko i lecieć na Kanary na rower?

Lecieć, nie lecieć?

  • Lecieć, odpocząć od zimy, bo tam ciepło 56.0% (14)
  • Zostać, iść do roboty, polecieć za tydzień lub dwa 16.0% (4)
  • Trudne pytanie się wylosowało 28.0% (7)

Oddanych głosów: 25

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie co? Fajnie by było zrobić test, to się dowiemy, czy wirus, ale test i tak może wykazać, że wirus. Tylko jak ja teraz do apteki dojadę. Nie pomyślałem o tym od razu. Bolta wezwać i zarazić bolciarza?
  • Odpowiedz