#przegryw jestem za głupi na ładne długie wpisy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

penkroff
- 13
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
#przegryw cześć siusiaczq
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 181
#przegryw pamiętam jak pewnego razu poszedłem na s-----------a i spotkałem z 50 chłopa ubranych na czarno z mieczami co szło po ulicy.
Na początku myślałem że to jakieś omamy od alkoholu ale jak się przyjrzałem to zobaczyłem że była to jakaś organizacja o nazwie wojownicy maryi
Takie to atrakcje w polsce gminnej
Na początku myślałem że to jakieś omamy od alkoholu ale jak się przyjrzałem to zobaczyłem że była to jakaś organizacja o nazwie wojownicy maryi
Takie to atrakcje w polsce gminnej
źródło: pasowanie-scaled
Pobierz- 6
#przegryw takiego jeszcze nie piłem
źródło: 1000015642
PobierzTo piękny utwór o północnej piekielni, chwyta za serce..
Autorstwa @KrolCyganowWladcaPatologii
https://streamable.com/1wapze
#przegryw
Autorstwa @KrolCyganowWladcaPatologii
https://streamable.com/1wapze
#przegryw

@Van-der-Ledre jestem pod wrażeniem, tym bardziej, że to wytwór AI
- 2
@CocoaGrower: Ja też, słowa, ten chór, bardzo ładnie zrobione.
- 5
Chciałbym chociaż na jeden dzień być wygrywem #przegryw
- 13
źródło: HATTORI HANZO
Pobierz@staryhuop0: Dobry film.
- 30
#przegryw Normalnie ludzie: wstanę rano będę miał cały dzień dla siebie. Ja: wstaje o 18 jak dzień ma się ku końcowi i zaraz wszyscy w domu idą spać xd
@Szyszkalogin: Przeprowadź się do Bangkoku - tam się żyje nocą, do tego masz pierścienice za samo bycie z Rasy Panów.
#przegryw dalej w pracy od 6-22 over
Za 400zł śmiechu warte over
Za 400zł śmiechu warte over
#przegryw cyniczni inteligenci gwałcą moje uczucia odkąd pamiętam.

- 1
#przegryw szut mi zapłace
@kamil-kurczok: dzieki
Powróciłem z samotni, ja bardzo zazdrosny o wasz śnieg, bo tutaj jedynie mróz i szron. Wszystko martwe, prócz drzew iglastych. Przeszedłem 8 km, na koniec dosyć szybko nastał zmrok i mnie zaskoczył. Teraz należałoby posprzątać w domu, coś zjeść, i szykować się od nowa. Dziś planuję długi nightrive, wiele "moich" miejsc odwiedzę, w nocy są niezwykle klimatyczne, plus dziś jest bezchmurne gwieździste niebo.
#przegryw
#przegryw
@Van-der-Ledre południowa Polska surowsza niż ta północna
@Van-der-Ledre: 2 godziny, 14 tys kroków, no ale jeszcze do sklepu wszedłem na duże zakupy, więc pewnie było ciut więcej niż 8 km
- 0
- 18
#przegryw #studbaza
Sam jestem pod wrażeniem, że jeszcze w tamtym roku umiałem się zmusić do wytężonej pracy i napisać magisterkę na 95 stron A4, zamiast siedzieć w internecie lub grać w gry do późnej nocy. Bez nikotyny w jednorazowych e papierosach 10-15k buchów i Coca Coli nie byłbym w stanie tego napisać, zwłaszcza późnymi nocami.
Dzisiaj już bym magisterki nie napisal, czyli prawda, że po 25 roku życia
Sam jestem pod wrażeniem, że jeszcze w tamtym roku umiałem się zmusić do wytężonej pracy i napisać magisterkę na 95 stron A4, zamiast siedzieć w internecie lub grać w gry do późnej nocy. Bez nikotyny w jednorazowych e papierosach 10-15k buchów i Coca Coli nie byłbym w stanie tego napisać, zwłaszcza późnymi nocami.
Dzisiaj już bym magisterki nie napisal, czyli prawda, że po 25 roku życia
#przegryw jesteście super, uwielbiam Was ogulem























@Anonim5: żeby miec na chlebuś