#przegryw pamiętam jak pewnego razu poszedłem na s-----------a i spotkałem z 50 chłopa ubranych na czarno z mieczami co szło po ulicy.
Na początku myślałem że to jakieś omamy od alkoholu ale jak się przyjrzałem to zobaczyłem że była to jakaś organizacja o nazwie wojownicy maryi
Takie to atrakcje w polsce gminnej
JanNaj358 - #przegryw pamiętam jak pewnego razu poszedłem na s-----------a i spotkałe...

źródło: pasowanie-scaled

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Normalnie ludzie: wstanę rano będę miał cały dzień dla siebie. Ja: wstaje o 18 jak dzień ma się ku końcowi i zaraz wszyscy w domu idą spać xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powróciłem z samotni, ja bardzo zazdrosny o wasz śnieg, bo tutaj jedynie mróz i szron. Wszystko martwe, prócz drzew iglastych. Przeszedłem 8 km, na koniec dosyć szybko nastał zmrok i mnie zaskoczył. Teraz należałoby posprzątać w domu, coś zjeść, i szykować się od nowa. Dziś planuję długi nightrive, wiele "moich" miejsc odwiedzę, w nocy są niezwykle klimatyczne, plus dziś jest bezchmurne gwieździste niebo.

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #studbaza
Sam jestem pod wrażeniem, że jeszcze w tamtym roku umiałem się zmusić do wytężonej pracy i napisać magisterkę na 95 stron A4, zamiast siedzieć w internecie lub grać w gry do późnej nocy. Bez nikotyny w jednorazowych e papierosach 10-15k buchów i Coca Coli nie byłbym w stanie tego napisać, zwłaszcza późnymi nocami.
Dzisiaj już bym magisterki nie napisal, czyli prawda, że po 25 roku życia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj już bym magisterki nie napisal, czyli prawda, że po 25 roku życia następuje degradacja i brainletyzacja mózgu.


@Felixu: ja na 25 roku życia zacząłem dopiero składać wielokrotnie złożone zdania.
  • Odpowiedz