Czas zweryfikował wszystko i każdego. Tyle wystarczy, by ocenić co miało sens, a co go nie miało, co było marnotrawstwem czasu a co nie. Jakie wybory i decyzje były błędem, a jakie dały pozytywne skutki. Rozpamiętując poprzedni rok, żadna z decyzji ani wybór który podjąłem nie były dobre, nie przyniosły nic prócz bezsensu, ewentualnie późniejszego okrutnictwa. Pamiętam zawsze konkretne momenty decyzji, emocje im towarzyszące, emocje, one mnie gubią, zwykle, są od tego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r_v_: U mnie to taka sinusoida, są lata wyjątkowo okrutnicze pełne jakiś tragedii itd, to powrót do tego co było jest "dobre", póki co nic tragicznego się nie stało, więc jest "dobrze", wiesz o co mi chodzi.
  • Odpowiedz
#przegryw #asmr ktoś niedawno wrzucił te szepty i mlaskanie a ja niechcący otworzyłem. Fuj jak można to lubić. Przeciez np takie coś jest przyjemniejsze i bardziej uspokaja
kingcel - #przegryw #asmr ktoś niedawno wrzucił te szepty i mlaskanie a ja niechcący ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ta trąba to tak naprawdę nie trąba tylko dodatkowy ch00y, trombi dzięki temu może pryczyć dwie koleżanki jednocześnie #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach