Wpis z mikrobloga

Witam mam problem dotyczący odpalenia kompa. Podejrzewam, że jest to spowodowane zainstalowaniem World Racing 2 (Jest to dość stara wyścigówka).
Kiedy próbuję załączyć komputer, to podczas ładowania pokazuje się "Preparing Automatic Repair", a następnie załącza się niebieski obraz z tytułem "Automatic Repair", a pod spodem napisane jest "Your PC did not start correcty. Press Restart to restart your PC, which can sometimes fix the problem. You can also press "Advanced Options" to try other options to repair your PC". Pod spodem mam dostępne dwie opcje: Restart, oraz Advanced options. Ogólnie jeszcze wcześniej przed pisaniem tego posta patrzyłem na różne fora i za pośrednictwem ich wykonywałem rożne działania (Głównie w CMD, który jest zawarty w tych Advanced Options), ale bez rezultatu. Ogólnie mi się wydaje, ze sposobem naprawienia tego byłoby przywrócenie kopii zapasowej rejestru (Polega to na przerzucenia plików z folderu C:/Windows/System32/config do jakiegos utworzonego przez siebie folderu, a następnie przerzucenia plików z katalogu RegBack (zawartego w tym samym folderze) do tego katalogu, w którym były te stare pliki rejestru). Jednak od któregoś update'u Windowsa nie znajdziemy już żadnych plików w folderze RegBack i wykonanie sposobu opisanego przeze mnie poprzednio jest juz niemozliwe.
Więc prosiłbym o pomoc w naprawieniu tego błędu. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

#informatyka #komputery #komputer #problem #rejestr #kopiazapasowa
  • 1