Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz (1978)

- Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.
Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę.
- No ubierasz się pan.
- W płaszcz jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
m.....o - Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz (1978)



- Ja to proszę pana mam bard...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyberpunkbtc: W branży blockchain pracuje rzesza ludzi. Jacyś ludzie sobie piszą kod swojego shita, wymyślają jakieś rozwiązania. Nie wiedzą czy to wyjdzie czy nie. Gdzie indziej ktoś wymyśla coś nowego do btc, nie wiadomo czy obrany kierunek jest najlepszy z możliwych, ale ludzie sobie dalej piszą te kody. Tymczasem na wypoku alt=rak. Wrzucamy memy, animacje, tworzymy kolektywny front walki o jedyny blockchain, który ma prawo być tworzony. Cała reszta to
  • Odpowiedz