Hej Mirki.
Kupiłem prezent #rozowypasek w Kruku. Ale nie spodobał się. Był w komplecie świątecznym. Dzisiaj przyszliśmy razem i chciałem wymienić na inny... to mi baba mówi ze świąteczne komplety nie podlegają zwrotowi i wymianie. Ja takie wtf?
Nic nie informowali w czasie zakupu.
Mogę skorzystać z jakiegoś prawa żeby dokonać jednak wymiany na inny towar?
Minął kurde jeden dzień. Nie noszony. Wszystkie metki są i paragon tez.
Any idea?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slideroh: z tego co wiem jak kupujesz w sklepie stacjonarnym to nie masz prawa zwrotu w ogole. Przysluguje tylko wtedy jak taka jest polityka sklepu, czy masz to napisane na rachunku. Stad ja kupuje przez internet (zwrot zawsze musza przyjac) albo tylko tam gdzie jest polityka zwrotow.
  • Odpowiedz
@aemiks: prezenty kupujemy w listopadzie ominie nas przedświąteczny szał zakupów. Ale znam twój ból, jedną rzecz kupiłem wczoraj, kurier z DHL zapowiedział się, że będzie za chwilę, inną rzecz zakupiłem w niedzielę i od poniedziałku czeka w jakiejś sortowni DPD. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@aemiks: Było wysłać NAJPÓŹNIEJ 16 grudnia, w piątek, tak, żeby jeszcze weekend był po drodze, bo z reguły sortownie w takim okresie w niego pracują i ponieważ nie ma dopływu świeżych paczek jest to czas, gdy nadrabia sie zaległości.
  • Odpowiedz
Uwaga! wjeżdża armata! Dziś, w ostatni dzień naszej #glupiewykopowezabawy do wygrania są 3 SKOKI ZE SPADOCHRONEM w dowolnej z 16 naszych lokalizacji!

Jeden skok wygra osoba wybrana przez mirkorandom wśród plusujących, drugi osoba, której komentarz pod tym wpisem zbierze najwięcej plusów, a trzeci będzie do wygrania na naszym #stream (tam najłatwiej coś wygrać):
https://www.youtube.com/c/PrezentmarzenCOM/live - startujemy od 15:00

#tldr : #januszebiznesu #rozdajo #skoki
PrezentMarzen - Uwaga! wjeżdża armata! Dziś, w ostatni dzień naszej #glupiewykopoweza...

źródło: comment_hqRH5FiEhnM1Cze1mDTDlAgkrxzbZXCp.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

drugi osoba, której komentarz pod tym wpisem zbierze najwięcej plusów


W razie wygranej skaczemy z kamerą, a z nagranego filmu robimy znalezisko ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • Odpowiedz