Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 3
- 8
Hej Mirki.
Kupiłem prezent #rozowypasek w Kruku. Ale nie spodobał się. Był w komplecie świątecznym. Dzisiaj przyszliśmy razem i chciałem wymienić na inny... to mi baba mówi ze świąteczne komplety nie podlegają zwrotowi i wymianie. Ja takie wtf?
Nic nie informowali w czasie zakupu.
Mogę skorzystać z jakiegoś prawa żeby dokonać jednak wymiany na inny towar?
Minął kurde jeden dzień. Nie noszony. Wszystkie metki są i paragon tez.
Any idea?
Kupiłem prezent #rozowypasek w Kruku. Ale nie spodobał się. Był w komplecie świątecznym. Dzisiaj przyszliśmy razem i chciałem wymienić na inny... to mi baba mówi ze świąteczne komplety nie podlegają zwrotowi i wymianie. Ja takie wtf?
Nic nie informowali w czasie zakupu.
Mogę skorzystać z jakiegoś prawa żeby dokonać jednak wymiany na inny towar?
Minął kurde jeden dzień. Nie noszony. Wszystkie metki są i paragon tez.
Any idea?
- 1
@Obserwer: a znakiem racji mieliby mieć obowiązek przyjąć sprawny towar zakupiony u nich w lokalu?
@slideroh: z tego co wiem jak kupujesz w sklepie stacjonarnym to nie masz prawa zwrotu w ogole. Przysluguje tylko wtedy jak taka jest polityka sklepu, czy masz to napisane na rachunku. Stad ja kupuje przez internet (zwrot zawsze musza przyjac) albo tylko tam gdzie jest polityka zwrotow.
- 1
@Dahek: Dziękuje i wzajemnie! :)
- 1
@stokrotka364: Co to za obraz bo mnie intryguje?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Yo-ghurt: ;)
źródło: comment_xB0PSPf2rwu7JYSSZ0STTE9YwgD261Bb.jpg
Pobierz@Rain_: liczy się pamięć? No raczej ciężko zapomnieć, że są święta i trzeba robić prezenty.
- 0
@mistrz_tekkena co sugerujesz?
@noitakto Właśnie nie trzeba robić prezentów,a dać sobie ładny prezent w święta to aż człowiekowi robi się przyjemnie :)
@Skaleczony1 to później,składam PC ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@noitakto Właśnie nie trzeba robić prezentów,a dać sobie ładny prezent w święta to aż człowiekowi robi się przyjemnie :)
@Skaleczony1 to później,składam PC ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 964
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 42
@bart88uk: No ja wczoraj ponoć wygrałem i się nic a nic nie odezwałeś, sądząc po komentarzu @blblbl pod twoim wczorajszym #rozdajo to on też nic nie dostał. I jestem gotów założyć się, że to samo tyczy się pozostałych: @Gregorius123 @Grann @wszedzieinator @Gambitus @ImpotentNarwhal @Assvalon
- 147
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Stanowczo nie polecam kuriera pocztex.. Człowiek chce zrobic prezenty na swieta a pocztex sobie wysyła po 2 razy w to samo miejsce... Teraz sie tłumacz #rozowypasek ze nic nie dostanie xD #pocztex #niepolecam #prezenty
źródło: comment_IzXcVdjJGqSsbv97qZ83X0LHM0DamriU.jpg
Pobierz- 1
@aemiks: prezenty kupujemy w listopadzie ominie nas przedświąteczny szał zakupów. Ale znam twój ból, jedną rzecz kupiłem wczoraj, kurier z DHL zapowiedział się, że będzie za chwilę, inną rzecz zakupiłem w niedzielę i od poniedziałku czeka w jakiejś sortowni DPD. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aemiks: Było wysłać NAJPÓŹNIEJ 16 grudnia, w piątek, tak, żeby jeszcze weekend był po drodze, bo z reguły sortownie w takim okresie w niego pracują i ponieważ nie ma dopływu świeżych paczek jest to czas, gdy nadrabia sie zaległości.
- 4107
Uwaga! wjeżdża armata! Dziś, w ostatni dzień naszej #glupiewykopowezabawy do wygrania są 3 SKOKI ZE SPADOCHRONEM w dowolnej z 16 naszych lokalizacji!
Jeden skok wygra osoba wybrana przez mirkorandom wśród plusujących, drugi osoba, której komentarz pod tym wpisem zbierze najwięcej plusów, a trzeci będzie do wygrania na naszym #stream (tam najłatwiej coś wygrać):
https://www.youtube.com/c/PrezentmarzenCOM/live - startujemy od 15:00
#tldr : #januszebiznesu #rozdajo #skoki
Jeden skok wygra osoba wybrana przez mirkorandom wśród plusujących, drugi osoba, której komentarz pod tym wpisem zbierze najwięcej plusów, a trzeci będzie do wygrania na naszym #stream (tam najłatwiej coś wygrać):
https://www.youtube.com/c/PrezentmarzenCOM/live - startujemy od 15:00
#tldr : #januszebiznesu #rozdajo #skoki
źródło: comment_hqRH5FiEhnM1Cze1mDTDlAgkrxzbZXCp.jpg
Pobierz- 517
@PrezentMarzen: Wśród plusujących mój komentarz wylosuję jedną osobę, która otrzyma kostkę masła. Plusujemy do poniedziałku.
- 151
drugi osoba, której komentarz pod tym wpisem zbierze najwięcej plusów
W razie wygranej skaczemy z kamerą, a z nagranego filmu robimy znalezisko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)





























#prezent #prezenty #skarpety #swieta #wigilia
źródło: comment_RswIFNEf9W2S0OqSUgH5zBHhFJpydltX.jpg
Pobierz@cebulazord: szukkaj w lidlu, powinny jeszcze być
źródło: comment_yTKwDaOCvbiKPXIgoYvc2NU7WE3hzQu6.jpg
Pobierz