Dzień 4 - GTA V
(Bardzo proszę w komentarzu jakie gry jeszcze chcielibyście na #rozdajo najbardziej zaplusowane komentarze pojawią się w następnych rozdajo)

Do końca roku będę robił codziennie #rozdajo z grami, dziś wybiorę 8 osób które otrzymają GTA V

Aby wziąć udział w losowaniu trzeba zapulsować ten wpis (4 osoby wygra) i zaobserwować mój profil (2 osoby wygra) i mój tag #bartrozdaje (2 osoby wygra) jeśli
bart88uk - Dzień 4 - GTA V
(Bardzo proszę w komentarzu jakie gry jeszcze chcielibyśc...

źródło: comment_duMGwO4iwqxTR2zdHd7qENJVhFWdrcqx.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Klofta: niech rzuci ten, kto nie zapija sobie jedzenia, niech rzuci ten kto nie idzie w miasto i nie idzie w tango raz na jakis czas.
Ja rzucam kamieniem, bo tego nie robie, ale nie widze w tym nic zlego, jak ktos lubi.
  • Odpowiedz
Dzień 3 - WORMS WMD

Do końca roku będę robił codziennie #rozdajo z grami, dziś wybiorę 8 osób które otrzymają najnowszą odsłone WORMSÓW !

Aby wziąć udział w losowaniu trzeba zapulsować ten wpis (4 osoby wygra) i zaobserwować mój profil (2 osoby wygra) i mój tag #bartrozdaje (2 osoby wygra) jeśli już obserwujesz mój profil i tag i zostałeś wylosowany a nie zaplusowałeś to niestety nagroda przechodzi na
bart88uk - Dzień 3 - WORMS WMD 

Do końca roku będę robił codziennie #rozdajo z gra...

źródło: comment_mEQesYaHn9dOBCXGTLbMB9HQ4U55qwg8.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy zegarek Casio G-shock warto kupić? To się jeszcze nosi? Wybieram sobie prezent na święta i już zaczynam się poddawać :P Dajcie jakiś dobry pomysł do 400zł. Różowy już się poddaje i w sumie ja też (,)
Interesuje się wszystkim po trochu :D
#prezenty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień 2 - Mafia 3

Do końca roku będę robił codziennie #rozdajo z grami, dziś wybiorę 8 osób które otrzymają grę Mafia 3

Aby wziąć udział w losowaniu trzeba zapulsować ten wpis (4 osoby wygra) i zaobserwować mój profil (2 osoby wygra) i mój tag #bartrozdaje (2 osoby wygra) jeśli już obserwujesz mój profil i tag i zostałeś wylosowany a nie zaplusowałeś to niestety nagroda przechodzi na innego użytkownika, rozdanie
bart88uk - Dzień 2 - Mafia 3

Do końca roku będę robił codziennie #rozdajo z grami,...

źródło: comment_mo4GkgTPluRfPrRf2FAsAVdlc3VylKEK.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołgiem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem!

Macie do obdarowania stylowego niebieskiego paska bądź ojca fanatyka męskiej mody, czas ucieka, a w głowie nadal brak pomysłów? Przygotowałem ponad 80 propozycji (nie tylko modowych i podzielonych na trzy kategorie cenowe: do stówki, do trzech i powyżej), które mogą się takiemu delikwentowi spodobać, bądź posłużyć za inspirację dla dalszych poszukiwań. Idąc tropem wyznaczonym przez wpisy wyprzedażowe, postanowiłem ułatwić sprawę wszystkim łowcom okazji
UszatyBloger - Czołgiem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem! 

Macie do obda...

źródło: comment_RFBlYoYzUa54Fqu4MwrIMjmvgYG1wywa.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, startujemy ze świątecznym CODZIENNYM #rozdajo

Aż do 23 grudnia będziemy codziennie rozdować jeden #prezent. Na początek niech to będzie Lot Motolotnią / Paralotnią lub Motoparalotnią w dowolnej mieścinie w Polsce z naszej oferty. Voucher będzie inblanco także możecie wykorzystać sami albo zrobić komuś prezent. Łącznie mamy około 20 lokalizacji w PL więc większość znajdzie coś blisko siebie. Gdzie latamy możecie sprawdzić pod adresem:
https://prezentmarzen.com/paralotnie-motolotnie/.
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki macie jakiś pomysł na #prezenty dla #rozowegopaska ?
Budżet ok. 300zł

Rózowy ciągle kupuje książki, jest maniaczką czytania, wszędzie stoją książki, w łazience książki, w lodówce książki, w pralce zakładki, dosłownie wszędzie #pdk

Chciałem kupić Amazon Kindle, żeby nie musiała dźwigać książek i dodatkowo, żebym się nie potykał w mieszkaniu o książki, ale różowa miała pożyczonego od znajomej i mówi, że to nie są książki...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@zafascynowany Kup jej więcej książek ( ͡ ͜ʖ ͡) lubię Twojego #rozowypasek i rozumiem. Chociaż ja byłam mojemu mężowi wdzięczna za kindla bo jednak książki papierowe są drogie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i jak nie mam żadnej papierowej to kindla poczytam... I do czytania na motoplecaku się nadaje :) więc kindle mają swoje zalety nawet dla miłośników papieru.
  • Odpowiedz
@Pisq: To jest chyba pomysł idealny :D

@jaywalker: Powiem szczerze, że nawet nie wiem jaka to była wersja Kindla, ale jakaś starsza. Wezmę właśnie lampkę, do tego zakładki i coś jeszcze od siebie :)

Dziękuje wszystkim za pomoc :)
  • Odpowiedz
Dzień 1 - fallout 4

Do końca roku będę robił codziennie #rozdajo z grami, dziś wybiorę 7 osób które otrzymają grę fallout 4

Aby wziąć udział w losowaniu trzeba zapulsować ten wpis (4 osoby wygra) i zaobserwować mój profil (2 osoby wygra) i mój tag #bartrozdaje (2 osoby wygra) jeśli już obserwujesz mój profil i tag i zostałeś wylosowany a nie zaplusowałeś to niestety nagroda przechodzi na innego
bart88uk - Dzień 1 - fallout 4 

Do końca roku będę robił codziennie #rozdajo z gra...

źródło: comment_kXRqL4ROM8vJHWfFdKkb1AtleQNm68rx.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach