pamiętam jak na jedną Wigilię kuzyn w wieku 16 - 17 lat słuchający czarnego ulicznego rapu dostał od wujostwa płytę Budki Suflera xd ciotka powiedziała, że Pan w sklepie oznajmił, że takiej muzyki słucha teraz młodzież.
#wigilia #prezenty
strzalkowicz - pamiętam jak na jedną Wigilię kuzyn w wieku 16 - 17 lat słuchający cza...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanowne Mirki!
Chcielibyśmy, aby w Nowy Rok każdy z Was wszedł dziarskim krokiem. A jeśli wkraczać w coś co nowe, to tylko w towarzystwie fajnych butów.
Od nas dostaniecie takie w wersji mini ( ͡º ͜ʖ͡º) Na dobry początek.

W ramach świąteczno-noworocznego #rozdajozadarmo wylosujemy sobie 17 osób, z których każda dostanie
Eastendpl - Szanowne Mirki!
Chcielibyśmy, aby w Nowy Rok każdy z Was wszedł dziarski...

źródło: comment_tezxS1tQaPZ6r8SitbrT35fpV87nwQea.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#swieta #prezenty #s------------------e
Nie chciałbym dostać prezentu droższego niż jakaś pierdoła za 30-50zł.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prezent #prezenty #lego #starwars
jakimś wielkim fanem Star Wars nie jestem ale postać jest rewelacyjna. Jeszcze gdzieś zdobyć Darth Vadera z tej serii i będą 2 badassy. Szkoda że Darth Maula nie ma takiego. Była by fajna mała kolekcja.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od wczoraj całkiem sporo wpisów o roszczeniowych gówniakach niezadowolonych z prezentów, a ja dla odmiany jestem dumny z mojego chrześniaka.
Za 2 tyg 8 lvl, ma PS4 od kilku miesięcy ale czas wydzielany i mało gier, to postanowiłem mu sprezentować LEGO Star Wars jako, że uwielbia i Lego i Star Wars. No i zapakowałem do takiego pudełka klasycznego, ale na górę wyłożyłem siankiem (całkiem sporą ilością), a na wierzch takie większe pierniczki z
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@woytassm u mnie dziesieciolatek dostal od szwagra swietna zabawke logiczna. Nie pamietam jak sie nazywa ten zestaw ale jak sie to zlozy to ma z 5 metrow szerokości i jeden wysokości. Puszcza sie kuleczke i chodzi o to zeby przeleciała przez wszystkie elementy do konca. Mlody lubi konstruwac i cieszyl sie jak opetany.
  • Odpowiedz