Jak wiecie 6 grudnia przychodzi Mikołaj, a 24 Gwiazdor (bo sorry gwiazdka czy anioełek jest dla naiwnych :D ). Wszelkie inne rozwiązania są nielogiczne, hyyyamaerykańskie i debilne :D ;)
Mam wiec pytanie dla tych, dla których dzis przychodzi Mikołaj i 24 też przychodzi Mikołaj .... dlaczego robicie kur## z logiki?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polska #mikolaj #swieta #prezenty
text - Jak wiecie 6 grudnia przychodzi Mikołaj, a 24 Gwiazdor (bo sorry gwiazdka czy ...

źródło: comment_29isNjdp3L4ymWGuHi3t5LmQ5dw6QZfe.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ak wiecie 6 grudnia przychodzi Mikołaj, a 24 Gwiazdor (bo sorry gwiazdka czy anioełek jest dla naiwnych :D ).


@text: a kto to jest ten Gwiazdor? Czym jest Wigilia Bożego Narodzenia? Oznacza przyjście... GWIAZDORA?
Sorry, ale tylko Śląsk widać przemyślał sprawę i wiąże jedno z drugim, a nie wymyśla sobie 'Gwiazdorów' czy innych Aniołków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aklamot: Ze skanami różnie, zależy od ich jakości, ale z doświadczenia wiem, że jak się ma czytnik, to czyta się więcej - bo to w trwamwaju łatwiej jedną ręką obsłużyć niż książkę, to w kolejce wciągnę rozdział... :D Na Kindlu z pdfami jest pod gorke, ale moge Ci polecić inkbooka, bo on obsługuje wszystkie formaty ebooków, pdfy też
  • Odpowiedz
Prośba o opinie chyba raczej do #rozowepaski. Taka parasolka Wittchena, dla kobiety lvl ~50 jest sensownym pomysłem na prezent świąteczny czy trochę słabo? Szukam czegoś praktycznego, w miarę neutralnego. Nie jestem pewien co do gustów i rozmiarów, więc kosmetyki, ubrania, biżuteria odpadają. Ewentualnie jakieś inne pomysły?

#prezent #prezenty #swieta #pytanie #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Młody 18lvl zażyczył sobie pod choinkę jakąś książkę o giełdzie, ekonomii, bankowości, finansach czy coś w ten deseń. Zajarany jest na bycie kolejnym wilkiem z Wall Street i chyba nawet już coś na giełdzie ogarnia od kiedy może (w sensie od osiemnastki). Ja w tym temacie się nie orientuję, ktoś może coś polecić?

#prezenty #ksiazki #finanse #gielda
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i chyba nawet już coś na giełdzie ogarnia od kiedy może (w sensie od osiemnastki). Ja w tym temacie się nie orientuję, ktoś może coś polecić?


@maddie: za[pytaj go lepiej czy posiada jakieś kryptowaluty, bo być może jest już bogatszy od Ciebie i wszystkich Twoich członków rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bogaty ojciec, biedny ojciec


@maddie: nie kupuj manipulacyjnych książek Kiyosakiego (guru MLM) jak @drzuo: doradza bo wyjdzie Ci co najwyżej dysytrybutor perfum. Takie rady powinny być karalne.
Podobnie żadnych zabaw w Finansowego Ninja bo to informacje dla laików.

Kup mu coś Buffeta. "Zawód Inwestor" też dobre.
  • Odpowiedz
  • 0
Termofor to rzeczywiście fajny prezent, może jakiegos pluszaka, jeśli lubi czytać to książki albo coś z kosmetyków?
  • Odpowiedz
@zielona_pomarancza: zależy do jakiego hajsu chciałbyś to zrobić :) czy robicie sobie prezenty np do 100zł, czy kilku stówek, czy jeszcze więcej, to zależy :).

Ja swojemu różowemu zamówiłem ukulele + stroik bo śpiewa i chce się nauczyć do tego grać na jakimś instrumencie, + z większych prezentów, to Nintendo Switch z zestawem gier, aczkolwiek to bardziej pod kątem nas obojga, ale jednak to ona wyszła z inicjatywą, że bardzo
  • Odpowiedz
Natalia i Radek polecają architektoniczne prezenty / Architecture is a good idea

Macie jakiegoś fana architektury lub sztuki wśród znajomych lub rodziny i chcielibyście sprawić mu świąteczny prezent? Co warto kupić? Autorzy kanału AIAGI podpowiedzą trochę w tej kwestii.

https://www.wykop.pl/link/4047289/natalia-i-radek-polecaja-architektoniczne-prezenty-architecture-is-a-good-idea/

#
Mr--A-Veed - Natalia i Radek polecają architektoniczne prezenty / Architecture is a g...

źródło: comment_QyEwAN8Y4sqyaYBTMcbYRLQG4ySjZNam.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pilna sprawa.
Gdzie na terenie lub okolicach #krakow mogę kupić takie coś -> link

Wymiary to +- 10x7x5cm. Może być większa. Kształt podobny, ale nie musi być identyczna, fajnie by było jakby wyglądała na drewnianą i miała taki motyw piracki. Jeżeli nawet nie widzieliście takich to gdzie potencjalnie mogą się znajdować takowe w Krakowie?

#zakupy #empik #mikolaj
#galeria #prezent
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie są takie typowe polskie słodycze? Robię paczki świąteczne dla klientów zagranicznych i chce same polskie produkty (już bez zagłębiania się w kwestie własnościowe przedsiębiorstw, chodzi o ogólne postrzeganie marki jako polskiej). Wymyśliłem tak:
- likier czekoladowy Chopin
- ptasie mleczko
- prince polo
- mieszanka wedlowska i te wszystkie michałki, kukułki, irysy (kto to je? #pdk)
- pierniki
advert - Jakie są takie typowe polskie słodycze? Robię paczki świąteczne dla klientów...

źródło: comment_LKVgkYmTtzSa0Fc1gzFuHhNdfH5xba5j.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę nad prezentem w postaci zestawu klocków lego dla gimbusa 15 lat.

Słyszałem, że niektóre zestawy trzymają wartość, to prawda? Jakby już zbudował i potrzymał na półce to mógłby sprzedać i kupić sobie inny zestaw lego albo cokolwiek innego.

Co byście polecili w granicach do 400, 600 albo 800 zł?

#prezent #prezenty #lego
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach