Jaki zegarek kupić dla mamy na prezent świąteczny?
Maks kilkaset złotych, poniżej 5 stów. Stylistyka raczej powinna być prosta, bez żadnych przesadnych zdobień.
Na plus ładne opakowanie. Nie mam zielonego pojęcia o zegarkach więc liczę że coś doradzicie.
Które z marek będą miały najlepszą jakość w tym budżecie?

#prezent #prezenty #zegarki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

drugi post z #prezenty #kiciochpyta #pomocy i #swieta

Poszukuję kasku na skuter(125) dla mojego taty, rozmiar głowy L, kask powinien być pełny.

Zależy mi na bezpiecznym, dobrym i sprawdzonym sprzęcie. Budżet nieokreślony, ale wydaje mi się, że najlepszy byłby w przedziale 300-500 zł.

Czy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prezenty #swieta #kiciochpyta #pomocy #optyka

Cześć Mireczki, mój Tata zawsze, po powrocie z wędkowania wspomina o tym, że brakuje mu lornetki. Kiedy ma nastawione wędeczki lubi sobie pooglądać ptactwo (też się trochę interesuje) i otaczającą go przyrodę, czy może jakąś Bernadetkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszukuje lornetki takiej do 200 zł z wysyłką, która byłaby odpowiednia do tego typu czynności. Przeglądałem allegro i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej! Szukam prezentu dla chrześniaka, motyw przewodni, to "Psi Patrol". Ktoś, coś? Chłopiec lvl 5, myślałam o jakimś zestawie edukacyjnym albo coś, co będzie mógł pokolorować, pomalować. Jakoś wszystko na stronie z zabawkami wydaje mi się chłamem :< #prezenty #dzieci
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, Panie, Panowie, żarty się skończyły. Nie mam pomysłu co kupić mojej chrześnicy level 7. Co więcej, zaznaczam, że jest cwaniarą, loczki ma po prababci zupełnie jak ja i też blond, rzekłabym, że kopia mnie, nie owija dziewczyna w bawełnę i wali prosto z mostu, ale! Wszystko byłoby spoko, gdybym była na czasie. Kompletnie nie mam pojęcia, czym się jarają dzieciaki w jej wieku teraz. Więc #rodzice #dzieci
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Święta coraz bliżej. Co roku sobie obiecuje, że do grudnia będę miał całą listę prezentów załatwioną ;) może dwa razy mi się tak udało to zrobić.

Więc dla tych wszystkich spóźnialskich jak ja, coś co może was zainteresować. Moja subiektywna lista pomysłów na prezenty pod choinkę ;)

#prezent #prezenty #swieta #programowanie #gutek #

https://blog.gutek.pl/2017/12/08/unikatowa-lista-prezenty-2017/
jgutkowski - Święta coraz bliżej. Co roku sobie obiecuje, że do grudnia będę miał cał...

źródło: comment_WwTEieQkiCfCHA3cKEjKXGNH94gVo4RG.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jgutkowski: ja w tym roku zabrałem się za prezenty wcześniej i na ten moment mam już wszystko, dla wszystkich skompletowane :) jeszcze tylko jedna przesyłeczka przyjdzie na dniach i jestem gotowy od zaplecza prezentowego.
  • Odpowiedz
Co włożylibyście do kosza okolicznościowego, tak żeby zmieścić się tak plus minus w stówce?
Warunek – jakość, nie ilość, oczywiście w granicach rozsądku, niekoniecznie gram kopi luwak czy kilo sera 100zł/kg :P
Taka klasyka to herbata, kawa, suszone wędliny, dojrzewające sery, opakowanie oliwek, orzechy, daktyle, dobrej jakości czekolada gorzka lub mleczna - niekoniecznie praliny, bo tutaj ciężko o takie z czystym składem, domowego wyrobu ciastka/pralinki iii w sumie to nie mam pomysłu
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rudy2007: https://www.reuters.com/article/us-health-who-coffee/can-coffee-cause-cancer-only-if-its-very-hot-says-who-agency-idUSKCN0Z10X9

There is no conclusive evidence that drinking coffee causes cancer, the World Health Organization’s cancer agency said on Wednesday in a reverse of its previous warning, but it also said all “very hot” drinks are probably carcinogenic.


Rzucasz angielskimi tekstami, to też Ci rzucę. Powinieneś być ogarnięty na ważne słowa tutaj.
  • Odpowiedz
@rudy2007: nie jestem pewna czy mogę zaufać owocom, które są świeże, a przyleciały do nas z ciul wi skąd ( ͡° ʖ̯ ͡°) papryczki też fajna opcja, choć nie tutaj, ale ogólnie spoko, może komuś czytającemu ten post się przyda taka rada.

Co do ryżu - najwięcej ma go brązowy i podobno płukanie/kiełkowanie nieco niweluje problem, niemniej ja to w ogóle nie wiem po jaki ciul jeść brązowy ryż (
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Myślałeś o 4x, wklejasz link do większego Note 4X.
wejdź na tag #gearbest lub #banggood , tam znajdziesz kupony na telefony. Ostatnio kupiłem tego Note 4X 32GB (dla brata) za 450 zł. Dla mamy Xiaomi będzie najlepszym wyborem, bo najmniej trzeba kombinować z ustawieniami.
  • Odpowiedz
Najlepszym prezentem jest taka rzecz, którą ktoś chciałby mieć, ale nie aż tak bardzo, żeby wydać na to własny hajs.
Przyznawać się, jakie zbędne rzeczy wam się marzą, ale szkoda wydawać pieniążki? xD
#prezenty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach