Myślicie, że taka gra planszowa jak Monopoly Reprezentacja Polski to dobry pomysł dla fana piłki nożnej? Jestem na etapie poszukiwań prezentu dla chrześniaka lvl 10. Piłka raczej odpada, bo dostał w ubiegłe święta, a poza tym niedawno mu kupiłem kolejną.

#prezent #prezenty #dzieci
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PtactwaWiele: zwykle są po 35zł, trochę skromnie. Chyba, że do tej planszówki mu dorzucić, bo sam już nie wiem co mógłbym mu dać. Może zapytam go raz jeszcze, bo ostatnio to trochę się krępował jak go zapytałem co chciałby dostać.
  • Odpowiedz
Co się kupuje, jak się gówniak urodził? Wpadam tak tylko go zobaczyć i udawać, że jest ładny i podobny do starych. Tak bez okazji, więc chodzi o jakiś upominek po prostu na szybko.

#prezenty #becikowe
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym roku zaszalałem, po raz pierwszy zapisałem się jednocześnie na #redditgifts jak i #wykopoczta
#czujedobrzeczlowiek
Ciesze się niezmiernie że będę mógł obdarować dwie randomowe osoby prezentami!!!! :D:D:D
Paczka na #wykopoczta już prawie skompletowana, czekam na ostatnią przesyłkę.
A na #redditgifts czekam na parę, to już dziś!! Fantastyczne uczucie, Ciesze się bardziej niż na swoje własne prezenty kiedykolwiek, polecam wszystkim!
Czym wysyłaliście
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prezenty zaczyna się ciężki czas szukania prezentów. Mam już w miarę to ogarnięte, ale zostały najgorsze typy:
- kuzynka, 2 gimnazjum, nie odzywa się za bardzo, nie maluje się, grzeczna i cicha, słabo ja znam bo rzadko przyjeżdża, ale nie ma jakiegoś wyraźnego hobby chyba
- wujaszek, dobra praca, typ "wszystko mam, nic mi nie trzeba", jak coś potrzebuje to sobie kupi najlepsze na rynku, cecha charakterystyczna: ma pecha i
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Final Call:

Jeszcze tylko do północy zwrócimy wam 100% wartości zamówienia w bonie na kolejne zakupy! Tym sposobem skok ze spadochronem albo jazda Ferrari wyjdą was ekstremalnie tanio albo i darmo. Ceny u nas są takie jakbyście kupowali bezpośrednio od podwykonawców - a jeśli nie to zwracamy różnicę w cenie.

NIE PODNIEŚLIŚMY CEN PRZED, ANI NIE PODNIESIEMY PO AKCJI

#
PrezentMarzen - Final Call:

Jeszcze tylko do północy zwrócimy wam 100% wartości za...

źródło: comment_19T9mFleyja7HlQJFTHFUrjSyjdKtQly.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czekałam z prezentem dla niebieskiego do dzisiaj, liczyłam na jakieś fajne promocje. Są, ale nie w Polsce.
Ta sama golarka w PL 700 zł, w UK 450 zł (po przeliczeniu z funtów), no ale przecież nie kupię mu z angielską wtyczką.

Ech, Polska. (°°

#blackfriday #zakupy #prezenty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: my sobie z niebieskim w tym roku postanowiliśmy, że nie robimy oddzielnych prezentów tylko kupujemy na święta sobie moviebox czy jak się to tam nazywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo lubimy razem oglądać filmy i serialiki. Może po prostu z nią porozmawiaj i zapytaj czy jest coś co chciałaby dostać. Ja np jeśli chodzi o prezenty, to lubię
  • Odpowiedz
MIRKI I MIRECZKI, CO SIĘ O------O!
JUTRO KUMULACJA ! 65 MLN FUNTÓW!!!!
ALE NA WSTĘPIE CHCIAŁBYM WAS PRZEPROSIĆ ZA BAŁAGAN NA STOLE, BAŃKI Z CHOINKI MI SPADŁY I SIĘ ROZBIŁY.

JEŚLI JESTEŚ BIEDAKIEM, CHCESZ WYGRAĆ COŚ KASY NA ŚWIĘTA, KUPIĆ DZIECIOM I RODZINIE PREZENTY, A MOŻE NIE STAĆ CIE NA CHOINKĘ I 12 DAŃ NA WIGILIE? TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE

1.
bart88uk - MIRKI I MIRECZKI, CO SIĘ O------O! 
JUTRO KUMULACJA ! 65 MLN FUNTÓW!!!!
...

źródło: comment_FQ1Ws0ZYKIs5EFCOSZSrelFMp7zGRQkV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki pomocy !
Idą święta i wypadałoby coś kupić siostrzeńcom lvl 4 (chrześniak) i lvl 0.5 jego brat. O ile z bobasem nie będzie kłopotu, bo jakie wymagania może mieć półroczny gówniak, to ze starszym mam już problem. Dodam, że przy każdej okazji młody dostaje masę zabawek i chcę żeby mój prezent jakoś się wyróżniał. Co do budżetu nie mam sztywno ustalonego, napiszę po prostu max parę stów. Jak będzie coś drogiego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co kupić koledze na osiemnastkę? Kolega intresuje się graniem i masturbacja ale nie mam tyle pieniążków żeby kupić mu jakaś grę. Pomozcie prosze. #prezenty #impreza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Chcę kupić siostrze na gwiazdkę hulajnogę elektryczną #xiaomi. Pytanie brzmi - którą? Dlaczego ta nowsza (biała) jest droższa, wolniejsza i ma mniejszy zasięg? Nie plusujcie co by się nie dowiedziała ( ͡° ͜ʖ ͡°) #prezenty #conaprezent #chinskiecuda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach