Wszystko
Najnowsze
Archiwum
688
Zaskakujące dane o systemie kaucyjnym.

Niemożliwe do odebrania kaucje, zalegające w sklepach worki z odpadami i automaty, które niszczą butelki tak, że te nie nadają się do recyklingu. Lobbing biznesu, podróżujące śmieci i palenie butelek.
z- 134
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 485
źródło: 1000016010
Pobierz- 73
@krysiaaa: 300 mil do Mińska
- 1
Dwa Węgierskie samoloty wojskowe gdzieś lecą
1. https://globe.adsbexchange.com/?icao=477ff7
2. https://globe.adsbexchange.com/?icao=477ff4
#wegry #polityka
1. https://globe.adsbexchange.com/?icao=477ff7
2. https://globe.adsbexchange.com/?icao=477ff4
#wegry #polityka
źródło: faeb0ad3af750d1996a706406352a315afeed3d98447b856a57ec6cf5cf3ea16
Pobierz- 44
@odgrzybiacz: i znowu dostali plaskaczem bo swój Leon okazał się o niebo dla nich gorszy niż Franciszek.
@odgrzybiacz: jeszcze nic nie wiadomo, może mu sie wypadnie z okna.
- 1
@XeNinja Czemu to nie wyszło gdy pisowcy mieli całą władzę a dopiero teraz gdy Jadczak to ruszył? Odpowiem, bo byli nieudacznikami. Kurtyna.
@badreligion66: Wymyślili sobie spin o jakiejś aferze a Ty w to wierzysz. Teraz będą wszystko łączyć i wyolbrzymiać jak to oni. Ale spotkania Putina z Orbanem już im nie przeszkadzają tak samo jak koalicja z Braunen, albo finansowanie przez ruskich Ordo Łoris.
- 1711
@Matuusuu: dlatego go popieralismy, czego nie rozumiesz LEWAGU
- 20
- 71
źródło: Screenshot 2026-04-13 112933
Pobierz@Ruchenstein-Boltzman: Serio ten skompromitowany clown popierał Orbana?
@Ruchenstein-Boltzman: Czepiasz się a może wszystkie inne koszulki akurat miał w praniu?
- 19
@brygadzistausmiechnietejpolski: Ci też żyją.
źródło: combined2
Pobierz- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomasz-kalucki za to Trump nadal będzie robił z siebie debila
za to Trump nadal będzie robił z siebie debila
@dqdq1: Bardzo dobrze, może wyleczy Amerykanów z MAGA sekty i demokraci przejmą władzę po Trumpie na dekady.
@Pomorski_Wilk:
spoko, szkoda że pozostałe 99% ich poglądów jest tak p------a, że przyćmiewają nawet naszych niektórych gaśniczaków
a bycie zwykłym antysemitą jak mi hazank czy konfa to bycie pożytecznym debilem dla rządu Bibiego
Tylko MHM ma zdrowe poglądy w wiadomej sprawie
spoko, szkoda że pozostałe 99% ich poglądów jest tak p------a, że przyćmiewają nawet naszych niektórych gaśniczaków
a bycie zwykłym antysemitą jak mi hazank czy konfa to bycie pożytecznym debilem dla rządu Bibiego
25
"Upadek UE" - głos z Kremla po wyborach na Węgrzech

To tylko przyśpieszy upadek UE. Za cztery miesiące zobaczysz, że mam rację" - skomentował wyniki wyborów na Węgrzech bliski współpracownik Władimira Putina Kirył Dmitrijew. W ten sposób odpowiedział on na wpis skrajnie prawicowego aktywisty Tommiego Robinsona.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
No nie mogę ci odpisać, bo zablokowałeś niewygodne dla ciebie konta. Lepiej się dyskutuje z głuchym psem niż z tobą. Naucz się czytać ze zrozumieniem i oddaj matce za słuchawki. #polityka
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-13 o 11.15.47
Pobierz- 748
źródło: 1000044132
Pobierz@badreligion66: w sumie tak już było zaraz po wybuchu wojny na Ukrainie, przypominano że Orban należał do EPP, były fotki i ujęcia Orbana z Tuskiem, potem jak wygrał Trump, to Orban znów stał się spoko. Teraz jak przegrał to znowu przestali się do niego przyznawać.
@badreligion66: to jest niesamowite XD ciekawe jakie tutaj wykopowe prawackie przychlasty będą robić fikołki bo z tego co widzę gdzieś się pochowały xD
- 0
@Famine: Mnie bardziej dziwi, że taki człowiek, z taką logiką - zdał maturę.
- 0
@fidelio-fidelio
Ale podejrzewam, że sporo elektoratu PiS weźmie Konfederacja + Braun.
@Famine: zeby rządzić w Polsce nie trzeba mieć powyżej 50% jak w prezydenckich. PiS w 2019 mial 43% I miał samodzielna większość
Ale podejrzewam, że sporo elektoratu PiS weźmie Konfederacja + Braun.
@Hole_to_another_universe: właśnie dlatego że jest antyruski
Beka ze pisowcy tak wyją z powodu wyboru nowego premiera xD premiera który jest na wskroś prawacki, rasistowski jak oni, będzie kradł jak oni. Jedyna różnica to że jest proeuropejski i antyruski. To wiele mówi o naszej prawicy #wegry
@Hole_to_another_universe: Większość obecnej europejskiej prawicy i tak zwanych "patriotycznych ugrupowań" prowadzi agenturalną działalność na rzecz USA na spółkę z Rosją, której celem jest sianie chaosu i dezintegracji UE.
Łatwiej
- 150
Wśród widzów #kanalzero dominuje narracja, że Węgrzy wybrali Tise, bo Orban rządził długo i im się znudził, a w ogóle za 2 lata za nim zatęsknią XD
Wcale nie jest tak, że Węgry stały się najbiedniejszym państwem UE a Orban to podnóżek Putina XD
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Wcale nie jest tak, że Węgry stały się najbiedniejszym państwem UE a Orban to podnóżek Putina XD
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka
@graham-bensfeld: To jest jeden z największych zamachów PiS na zdrowej tkance społecznej, że swoją propagandą wmówił prostakom, że kogoś obchodzi ich prostackie pojmowanie świata. Kiedyś taki Mariusz po 12h w fabryce smrodu w Brighton wychlał 5 piwek marki Tesco Value, porechotał do kabaretów i szedł spać. Teraz Mariuszki oglądają kanał zero i powtarzając zasłyszane tam rewelacje, mają się za speców od skomplikowanej geopolityki.





























#polityka
źródło: IMG_2036
Pobierz