Zbliża się 12, Panie Prezydencie! Czy Pan Prezydent nie zapomniał pogratulować nowemu premierowi Węgier? Przecież ta nasza przyjaźń polsko-węgierska powinna trwać ponad podziałami.

#polityka
Kacpy134 - Zbliża się 12, Panie Prezydencie! Czy Pan Prezydent nie zapomniał pogratul...

źródło: IMG_2036

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@badreligion66: Wymyślili sobie spin o jakiejś aferze a Ty w to wierzysz. Teraz będą wszystko łączyć i wyolbrzymiać jak to oni. Ale spotkania Putina z Orbanem już im nie przeszkadzają tak samo jak koalicja z Braunen, albo finansowanie przez ruskich Ordo Łoris.
  • Odpowiedz
@Dorgarag: przecież batyr ma dopiero 43 lata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) To chyba piłka nożna tak działa. Niedawno zmarły trener (nie znam człowieka) wyglądał na 70 a miał 49.
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk:

Tylko MHM ma zdrowe poglądy w wiadomej sprawie


spoko, szkoda że pozostałe 99% ich poglądów jest tak p------a, że przyćmiewają nawet naszych niektórych gaśniczaków

a bycie zwykłym antysemitą jak mi hazank czy konfa to bycie pożytecznym debilem dla rządu Bibiego
  • Odpowiedz
@badreligion66: w sumie tak już było zaraz po wybuchu wojny na Ukrainie, przypominano że Orban należał do EPP, były fotki i ujęcia Orbana z Tuskiem, potem jak wygrał Trump, to Orban znów stał się spoko. Teraz jak przegrał to znowu przestali się do niego przyznawać.
  • Odpowiedz
Myrcha: Złych intencji tam nie było

Pogarda do zwykłego Polaka. Dlatego KO przegrało wybory prezydenckie i dlatego prawdopodobnie przegra wybory w 2027 fundując nam Brunatną Polskę.

#polityka #bekazpo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@fidelio-fidelio

@Famine: zeby rządzić w Polsce nie trzeba mieć powyżej 50% jak w prezydenckich. PiS w 2019 mial 43% I miał samodzielna większość


Ale podejrzewam, że sporo elektoratu PiS weźmie Konfederacja + Braun.
  • Odpowiedz
Beka ze pisowcy tak wyją z powodu wyboru nowego premiera xD premiera który jest na wskroś prawacki, rasistowski jak oni, będzie kradł jak oni. Jedyna różnica to że jest proeuropejski i antyruski. To wiele mówi o naszej prawicy #wegry


@Hole_to_another_universe: Większość obecnej europejskiej prawicy i tak zwanych "patriotycznych ugrupowań" prowadzi agenturalną działalność na rzecz USA na spółkę z Rosją, której celem jest sianie chaosu i dezintegracji UE.
Łatwiej
  • Odpowiedz
@graham-bensfeld: To jest jeden z największych zamachów PiS na zdrowej tkance społecznej, że swoją propagandą wmówił prostakom, że kogoś obchodzi ich prostackie pojmowanie świata. Kiedyś taki Mariusz po 12h w fabryce smrodu w Brighton wychlał 5 piwek marki Tesco Value, porechotał do kabaretów i szedł spać. Teraz Mariuszki oglądają kanał zero i powtarzając zasłyszane tam rewelacje, mają się za speców od skomplikowanej geopolityki.
  • Odpowiedz