Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 276
- 1
@armin-van-kutonger: Był już jeden taki co z wiewiórkami rozmawiał.
źródło: obraz_2025-06-02_133226156
Pobierz"Wyborcy Trzaskowskiego szczują na tych Nawrockiego, szczególnie ze wsi, dlatego on przegrał" — cała ta narracja zbudowana jest na podbudowie, że te złe wielkomiejskie wykształciuchy gardzą biednymi i miłymi mieszkańcami wsi i dlatego głosowali oni na Nawrockiego.
No to jak to wygląda na bardzo osobistym poziomie, bo może nie jestem wielkomiejski, ale "wykształciuchem" może i tak, bo studia w końcu mam
Żona codziennie rozmawia z teściową, tak po prostu, chociaż na chwilę zadzwonią
No to jak to wygląda na bardzo osobistym poziomie, bo może nie jestem wielkomiejski, ale "wykształciuchem" może i tak, bo studia w końcu mam
Żona codziennie rozmawia z teściową, tak po prostu, chociaż na chwilę zadzwonią
@zmarnowany_czas: aha. Podales jeden przyklad anegdotyczny. Zestaw go teraz z tym co sie dzieje na tym tagu
- 0
Prawdopodobnie zamanifestowałem zwycięstwo Karola Nawrockiego. Trochę przez przypadek, bo nie było to moją stricte intencją, a jedynie wziąłem udział w głosowaniu.
Ale od początku. Obudziłem się z negatywnymi emocjami w sobie, co sprowadziło mnie do udania się do lokalu wyborczego, choć nie planowałem tego. Starałem się pomimo tego nie angażować emocjonalnie, czyli wyrównać swoje emocje do poziomu neutralności, to jest wyeleminować złe emocje jak stres, złość, poczucie znikomego wpływu, ale także wyeleminować
Ale od początku. Obudziłem się z negatywnymi emocjami w sobie, co sprowadziło mnie do udania się do lokalu wyborczego, choć nie planowałem tego. Starałem się pomimo tego nie angażować emocjonalnie, czyli wyrównać swoje emocje do poziomu neutralności, to jest wyeleminować złe emocje jak stres, złość, poczucie znikomego wpływu, ale także wyeleminować
- 0
W PO stabilnie, zrozumieli swoje błędy. Przegrali wybory więc wrzucą teraz do rządu Giertycha, przyśpieszą rozliczenia, obwinią Razem i cyk, czekamy na lepszy wynik w wyborach za 2 lata, przecież to powinno zadziałać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka
#polityka
Teraz sprawdz sobie mapę z komisjami wyborczymi xD
@Moonlight20: Moze jeszcze jako przyklad podasz wioske w wypizdowie?
Masz wojewodztwa? Masz. Widac zabory? Widac. Wiec o co Ci chodzi?
#wybory #polityka
Mam hipotezę, że jedno z tych zdań musi być prawdziwe
1. Pan Jarosław to mastermind, pisowcy stoją kilka półek wyżej od PO i do wyborów mogłoby wystawić psazktóry mógłby wciąż wygrać.
2. PO to niezbyt inteligentne nieudasy i są w stanie s-------ć dosłownie wszystko, nawet jakby wybory odbywały się w styczniu 2001, a oni wystawiliby Adama Małysza to i tak by przegrali.
Bo ja dalej nie
Mam hipotezę, że jedno z tych zdań musi być prawdziwe
1. Pan Jarosław to mastermind, pisowcy stoją kilka półek wyżej od PO i do wyborów mogłoby wystawić psazktóry mógłby wciąż wygrać.
2. PO to niezbyt inteligentne nieudasy i są w stanie s-------ć dosłownie wszystko, nawet jakby wybory odbywały się w styczniu 2001, a oni wystawiliby Adama Małysza to i tak by przegrali.
Bo ja dalej nie
@Haczinson: skłaniam się ku opcji nr 2
@Haczinson:
Janusz Nosacz idzie do salonu z samochodami. Widzi mydelniczkę 1.0 pojemności za 100 tysięcy z gpf, egr, systemami z d--y wymaganymi przez UE. I tak z wieloma innymi produktami, wymuszaniem fotowoltaiki, pomp ciepła.
Bardzo trudno coś takiego przezwyciężyć.
Janusz Nosacz idzie do salonu z samochodami. Widzi mydelniczkę 1.0 pojemności za 100 tysięcy z gpf, egr, systemami z d--y wymaganymi przez UE. I tak z wieloma innymi produktami, wymuszaniem fotowoltaiki, pomp ciepła.
Bardzo trudno coś takiego przezwyciężyć.
- 48
źródło: temp_file4335919012072847452
Pobierz- 1
- 15
Wykop tak hucznie pouczał, na przykładzie piwa u mentzena że otwartość i dojrzałość polega na rozmowie, podejściu do sprawy, i o taką Polsce walczą.
Od rana czytam tylko jad w postach.
Ludzie zrozumcie, że demokracja jest spoko jak jesteś w większości. Jeśli nie zachowaj rigcz i nie zioń jadem na opozycję i ludzi z inną perspektywą.
#polityka #wybory #pis #po
Od rana czytam tylko jad w postach.
Ludzie zrozumcie, że demokracja jest spoko jak jesteś w większości. Jeśli nie zachowaj rigcz i nie zioń jadem na opozycję i ludzi z inną perspektywą.
#polityka #wybory #pis #po
Gdzie jest te 100 ustaw deregulacyjnych, które miał ogłosić premier Donald Tusk do końca czerwca?
#polityka #pytaniedoeksperta
#polityka #pytaniedoeksperta
Robienie z siebie intelygenta po czym pokaz degrengolady, szczucia, poniżania polski B i klasy robotniczej wam się odbiło. Festiwal szczucia na wykopie gdzie dostawales bany za kulturalne, aczkolwiek punktujące posty na trzaska/ tuska to tylko potwierdzenie patologii.
Zaznaczam, że mowimy o ludziach mianowanych i mianujących się lepszymi, bardziej wykształconymi i inteligencją.
Zresztą posty życzące śmierci, znikniecia Polski z mapy czy ujadanie na demokrację to piękny podpis pod całą kampanią trolli z koalicji
Zaznaczam, że mowimy o ludziach mianowanych i mianujących się lepszymi, bardziej wykształconymi i inteligencją.
Zresztą posty życzące śmierci, znikniecia Polski z mapy czy ujadanie na demokrację to piękny podpis pod całą kampanią trolli z koalicji
źródło: b496f98413800ac015269a31ab52cdcaf0d921d646f935d45090528d3325b142
Pobierz@Marks_Mial_Racje: taka prawda
Wyborcy Tuska i Trzaskowskiego są ich lustrzanym odzwierciedleniem. Pamiętacie zdjęcie z ziemniakami dla chorych i biednych ludzi? Bo co ci lepsi wiedzą o tych gorszych? Dokładnie tak samo wyborcy Trzaskowskiego sądzą o ludziach z powiatowego, że to prymitywy co naoglądali się tiktoka jak ktoś sra do stawu i na tej podstawie głosuje na Nawrockiego albo Konfederacje. A często to są mądrzy ludzie dla których studia nic by nie znaczyły w małej wsi
źródło: ojwykopkwykop
Pobierz@OrdynarnyAndrzej: Najlepsze jest to, że to właśnie ta bardziej lewicowa strona powinna być za zwykłymi ludźmi pracy itd. Tymczasem w Polsce oczywiście wszystko odwrotnie i kawiorowe bananki z odklejką myślą, że są zbawcami ociemniałej masy :P
@OrdynarnyAndrzej: Ich wyborcy są najgorsi. Taka wyższość, pyszność i po prostu pogarda dla niższej kasty społecznej. Mają wrażenie że są Ubermansche a ludzie którzy nie poświęcili 5 lat studiów żeby zostać socjologiem zarabiającym mniej niż płytkarz są dla nich pasożytami i robolami którzy głosują na prawicę bo są idiotami bez szkoły. Ahh szkoda strzępić...
- 2
#wybory #polityka
Proponuję zabawę w największych wygranych i przegranych wyborów:
wygrani: Nawrocki, PiS, Kanał Zero, Mentzen, Senyszyn (zwieńczenie kariery w blasku fleszy), boty Mateckiego, Braun; wszyscy zamieszani w afery w poprzedniej kadencji;
przegrani: Trzaskowski, Hołownia, koalicja rządząca, LGBT, Ukraińcy; klasyczne media; rozliczenia [*]
Proponuję zabawę w największych wygranych i przegranych wyborów:
wygrani: Nawrocki, PiS, Kanał Zero, Mentzen, Senyszyn (zwieńczenie kariery w blasku fleszy), boty Mateckiego, Braun; wszyscy zamieszani w afery w poprzedniej kadencji;
przegrani: Trzaskowski, Hołownia, koalicja rządząca, LGBT, Ukraińcy; klasyczne media; rozliczenia [*]
- 12
3
Nawrocki spotka się z Kaczyńskim
Obywatelski i niezależny jako kandydat, znacznie mniej obywatelski i niezależny jako prezydent wszystkich Polaków.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ej wykopki, sorry że was szkalowałem za te #mimowszystkoduda, niech już zostanie, ja już nie będę.
#wybory #polityka
#wybory #polityka
źródło: 123
Pobierz@JimLahey88: PiS go atakowal bo pare razy sie sprzeciwil. Wy go atakowaliscie nie wiadomo o co. Wiec macie co macie.
Biedny Andrzej, od sierpnia nie będzie się do niego przyznawać nawet PiS.





















#heheszki
źródło: 1000060669
Pobierzźródło: 1000011128
Pobierz