Czy wróżbita Piński z siwą podróbą Rutkowskiego już uroili sobie jakąś potężną aferę fałszerską pissiorów. która zaważyła na wyniku ostatecznym? Czy po prostu walą klasycznie 100 pomówień na minutę po pijaku?

#polityka #wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Wyborcy Trzaskowskiego szczują na tych Nawrockiego, szczególnie ze wsi, dlatego on przegrał" — cała ta narracja zbudowana jest na podbudowie, że te złe wielkomiejskie wykształciuchy gardzą biednymi i miłymi mieszkańcami wsi i dlatego głosowali oni na Nawrockiego.

No to jak to wygląda na bardzo osobistym poziomie, bo może nie jestem wielkomiejski, ale "wykształciuchem" może i tak, bo studia w końcu mam

Żona codziennie rozmawia z teściową, tak po prostu, chociaż na chwilę zadzwonią
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdopodobnie zamanifestowałem zwycięstwo Karola Nawrockiego. Trochę przez przypadek, bo nie było to moją stricte intencją, a jedynie wziąłem udział w głosowaniu.
Ale od początku. Obudziłem się z negatywnymi emocjami w sobie, co sprowadziło mnie do udania się do lokalu wyborczego, choć nie planowałem tego. Starałem się pomimo tego nie angażować emocjonalnie, czyli wyrównać swoje emocje do poziomu neutralności, to jest wyeleminować złe emocje jak stres, złość, poczucie znikomego wpływu, ale także wyeleminować
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W PO stabilnie, zrozumieli swoje błędy. Przegrali wybory więc wrzucą teraz do rządu Giertycha, przyśpieszą rozliczenia, obwinią Razem i cyk, czekamy na lepszy wynik w wyborach za 2 lata, przecież to powinno zadziałać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz sprawdz sobie mapę z komisjami wyborczymi xD


@Moonlight20: Moze jeszcze jako przyklad podasz wioske w wypizdowie?

Masz wojewodztwa? Masz. Widac zabory? Widac. Wiec o co Ci chodzi?
  • Odpowiedz
#wybory #polityka
Mam hipotezę, że jedno z tych zdań musi być prawdziwe
1. Pan Jarosław to mastermind, pisowcy stoją kilka półek wyżej od PO i do wyborów mogłoby wystawić psazktóry mógłby wciąż wygrać.
2. PO to niezbyt inteligentne nieudasy i są w stanie s-------ć dosłownie wszystko, nawet jakby wybory odbywały się w styczniu 2001, a oni wystawiliby Adama Małysza to i tak by przegrali.

Bo ja dalej nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haczinson:
Janusz Nosacz idzie do salonu z samochodami. Widzi mydelniczkę 1.0 pojemności za 100 tysięcy z gpf, egr, systemami z d--y wymaganymi przez UE. I tak z wieloma innymi produktami, wymuszaniem fotowoltaiki, pomp ciepła.
Bardzo trudno coś takiego przezwyciężyć.
  • Odpowiedz
Najgorsze, że społeczeństwo polskie wystarczy jeszzcze dwa lata straszyć i nastawiać wrogo do unii, a nieironicznie polexit miałby szansę się wydarzyć XD #wybory #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykop tak hucznie pouczał, na przykładzie piwa u mentzena że otwartość i dojrzałość polega na rozmowie, podejściu do sprawy, i o taką Polsce walczą.

Od rana czytam tylko jad w postach.

Ludzie zrozumcie, że demokracja jest spoko jak jesteś w większości. Jeśli nie zachowaj rigcz i nie zioń jadem na opozycję i ludzi z inną perspektywą.

#polityka #wybory #pis #po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robienie z siebie intelygenta po czym pokaz degrengolady, szczucia, poniżania polski B i klasy robotniczej wam się odbiło. Festiwal szczucia na wykopie gdzie dostawales bany za kulturalne, aczkolwiek punktujące posty na trzaska/ tuska to tylko potwierdzenie patologii.
Zaznaczam, że mowimy o ludziach mianowanych i mianujących się lepszymi, bardziej wykształconymi i inteligencją.
Zresztą posty życzące śmierci, znikniecia Polski z mapy czy ujadanie na demokrację to piękny podpis pod całą kampanią trolli z koalicji
prawastronabarykady - Robienie z siebie intelygenta po czym pokaz degrengolady, szczu...

źródło: b496f98413800ac015269a31ab52cdcaf0d921d646f935d45090528d3325b142

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyborcy Tuska i Trzaskowskiego są ich lustrzanym odzwierciedleniem. Pamiętacie zdjęcie z ziemniakami dla chorych i biednych ludzi? Bo co ci lepsi wiedzą o tych gorszych? Dokładnie tak samo wyborcy Trzaskowskiego sądzą o ludziach z powiatowego, że to prymitywy co naoglądali się tiktoka jak ktoś sra do stawu i na tej podstawie głosuje na Nawrockiego albo Konfederacje. A często to są mądrzy ludzie dla których studia nic by nie znaczyły w małej wsi
OrdynarnyAndrzej - Wyborcy Tuska i Trzaskowskiego są ich lustrzanym odzwierciedleniem...

źródło: ojwykopkwykop

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OrdynarnyAndrzej: Ich wyborcy są najgorsi. Taka wyższość, pyszność i po prostu pogarda dla niższej kasty społecznej. Mają wrażenie że są Ubermansche a ludzie którzy nie poświęcili 5 lat studiów żeby zostać socjologiem zarabiającym mniej niż płytkarz są dla nich pasożytami i robolami którzy głosują na prawicę bo są idiotami bez szkoły. Ahh szkoda strzępić...
  • Odpowiedz
#wybory #polityka
Proponuję zabawę w największych wygranych i przegranych wyborów:

wygrani: Nawrocki, PiS, Kanał Zero, Mentzen, Senyszyn (zwieńczenie kariery w blasku fleszy), boty Mateckiego, Braun; wszyscy zamieszani w afery w poprzedniej kadencji;

przegrani: Trzaskowski, Hołownia, koalicja rządząca, LGBT, Ukraińcy; klasyczne media; rozliczenia [*]
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach