Grzegorz Braun w stosunku do Polaków:
- atakowanie lekarzy
- blokowanie szpitala
- blokowanie kluczowych inwestycji i rozwoju miast (gietrzwałd)
- niszczenie mienia
- deptanie historii polaków pomordowanych w obozach koncentracyjnych
Shoujiki - Grzegorz Braun w stosunku do Polaków:
- atakowanie lekarzy
- blokowanie sz...

źródło: IMG_8437

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shoujiki: To jest ciekawe, że Braun dosłownie wszystkie swoje poglądy jest w stanie zawiesić, o ile na szali postawiony jest interes Rosji (nawet sprzymierzyć się z komunistami), ale jego fani dalej będą się zapierać, że on nie jest prorosyjski xD
  • Odpowiedz
Czy to prawda że po ulicach polskich miast jeżdżą busy i grupy wyłapujące zwolenników Grzegorza brauna? Podobno mają zostać wysłani do obrony Teheranu.

Grzesiok - Czy to prawda że po ulicach polskich miast jeżdżą busy i grupy wyłapujące ...

źródło: IMG-8442

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej #pis takie pytanko. Jak wam się to klei, ze jesteście (chyba) przeciwko Rosji a jednocześnie jest dla was ok, że Ziobro i Romanowski uciekli sobie na Węgry, które to są uznawane za jej wielkiego sojusznika w Europie? Dodam jeszcze że Węgry są tak wielkim przyjacielem PISu, że specjalnie zmieniły prawo, aby węgierski azyl miał większą moc niż europejski nakaz aresztowania.

Dodam tylko, że takie nakazy nie są wydawane tak
fuuYeah - Ej #pis takie pytanko. Jak wam się to klei, ze jesteście (chyba) przeciwko ...

źródło: akj1xx

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fuuYeah: Ponów to pytanie za kilka miesięcy jak Romanowski i Zero będą się dokładać Szmytowi do wynajmu w Mińsku. Nie mogę się doczekać jak PISowcom i konpederuskim styki przepali ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
#polityka Jaki rząd jest Twoim zdaniem najbardziej prawdopodobny po wyborach 2027? Zakładam, że Polska 2050 i PSL nie wejdą, a Lewica wejdzie do sejmu

Jaki rząd po wyborach?

  • PiS + Konfederacja + KPP 26.0% (13)
  • PIS + Konfederacja 16.0% (8)
  • KO + Lewica 58.0% (29)

Oddanych głosów: 50

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wbrew pozorom to jest naprawdę gruba afera. Typowy pisowiec nie rozróżnia milionów i miliardów więc nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić tych kwot i jemu właściwie wszystko jedno.
Natomiast 5 tys to normalne pieniądze którymi operują wszyscy i które może wyobrazić sobie każdy. Pewnie w Republice i Kanale Zero już grzeją materiały na ten temat. Pisowcy dobrze wiedzą jaki jest ich elektorat i jak go urabiać.

#polityka #bekazpisu
m4xejd - Wbrew pozorom to jest naprawdę gruba afera. Typowy pisowiec nie rozróżnia mi...

źródło: 008e8dce2f3d9865e189b82a18b76c90aea489c332f1e25d9845696637e1289b (1)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m4xejd: to samo pisałem wczoraj co jak co PiSowcy wiedzą jak kraść by ludzie ich jeszcze bronili. Jak kraść to od razu miliardy, a przy tym rzucać jakieś ochłapy plebsowi, dla którego to i tak będzie duża suma.
  • Odpowiedz
@m4xejd: tez o tym myślałem, ze dla przyglupow bardziej druzgocace jest 5600 niz 70 milionow zl bo maja porownanie. A same lancuchy pasuja do BMW X7 SOPu, do tego kupiono na 2 auta, także kreca afere z d--y. Rzucanie gownem, moze sie przylepi. A i Tusk taki glupi nie jest jak pisowcy
  • Odpowiedz