O mały włos od dziś czekałby nas scenariusz Węgierski albo i gorszy, jeśli do rządu dobrana by była Konfa i wyjście z UE zaczęłoby być realne.

Ja wiem, że Tusk będzie marnym premierem, ale polityka ciepłej wody w kranie i jakaś stabilizacja bez katolibańskich pomysłów typu zakaz rozwodów albo religia na maturze to i tak duży sukces. Może chociaż niedziele niehandlowe odkręcą, cokolwiek dobrego się stanie zamiast wprowadzania coraz to kolejnych głupot.
Ale ten stary dziad dalej będzie gadał, że to wina partii że kazali mu się nie wypowiadać do końca kampanii. xD

Ludzie woleli zagłosować na Karinę Bosak, która jest znana tylko z tego, że jest żoną Bosaka, a nie na JKM, który siedzi w polityce od kilkudziesięciu lat. Ciekawe jaka może być przyczyna? xD

#wybory #konfederacja #bekazkonfederacji #korwin #polityka
Pobierz maciorqa - Ale ten stary dziad dalej będzie gadał, że to wina partii że kazali mu się...
źródło: F8jMvjLWMAAFjp-
Po co było to referendum skoro wiadomo było, że to bedzie klapa? Żeby jakaś PiSowska Grażynka z #!$%@? wielkiego myślała ze ma wpływ i że jak nie pójdzie, to muzułmanie przyjadą gwałcić i wprowadzać prawo szariatu? #wybory #polityka #neuropa #bekazpisu

Czy dlatego było to referendum?

  • Tak 70.0% (35)
  • Nie 30.0% (15)

Oddanych głosów: 50