@Windasiedem: zależy gdzie będziesz przebywał: jak głównie w hotelu, a jedziesz jeszcze przed sezonem (czyt. do połowy czerwca), to nie warto, bo będziesz siedział na hotelowym WiFi. Jak w sezonie lub planujesz sporo podróżować, to warto - raz, że w przeludnionych hotelach sieć będzie tak obciążona, że korzystanie z tego będzie katorgą (chyba, że wybrałeś kameralny hotelik); dwa, ceny lokalnych kart z internetem, które dostaniesz na lotnisku lub hotelu są
  • Odpowiedz
Przez Alpy, jezioro Garda, Genuę w końcu dotarliśmy z żoną na Sardynię, już zrobione ponad 2,5 tys (w tym 1000 pierwszego dnia, żeby wyrobić się w czasie), jeszcze nie zacząłem objeżdżać Sardynii. Wczoraj był plażing, dzisiaj kręta droga SS125 wzdłuż wschodniego wybrzeża wyspy.
#motocykle #podroze #sardynia #wlochy
Adams88878 - Przez Alpy, jezioro Garda, Genuę w końcu dotarliśmy z żoną na Sardynię, ...

źródło: 20250527_142655

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy taki namiot z Decathlonu styknie? Nie chce inwestować zbyt dużo na starcie

Jest jeszcze wersja za 199, ale ona ma mniej otworów wentylacyjnych (4vs1) i nie ma czarnego środka/białego dachu

Zastosowanie: dla dwóch osób, polskie lato.

Potrzebuje
Atreyu - Czy taki namiot z Decathlonu styknie? Nie chce inwestować zbyt dużo na starc...

źródło: Zrzut ekranu 2025-05-30 012315

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu co do miejsca w namiocie jeżeli zamierza się spać w dwie osoby to żeby było komfortowo bierz 3 osobowy. Ilość os + 1, bagaze też trochę miejsca zajmują a trzymanie rzeczy w „przedsionkach” nie gwarantuje że będą suche. Poszukaj na yt nagrań z tym namiotem co Ciebie interesują i zobacz czy dużo babrania jest z rozkładaniem.
  • Odpowiedz
#gorzkiezale
Właśnie kupiłem wakacje, jak p---a w jednym nazwisku (dziecka, takie samo nazwisko mają pozostali uczestnicy) zrobiłem literówkę na zasadzie "Kowalsa" - klawiatura widocznie nie załapała 'k"
kapnąłem się od razu po opłaceniu, minute po chciałem poprawić to poprawka kosztuje 300zł xDDD

Myślicie, że jak jutro zadzwonie to zmienią za darmo? Bo chyba nie będę ryzykować, że dziecka nie wpuszczą na pokład przez literówkę
Wakacje w Tui, lot Enter Air
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klokupk: TUI niestety niby ma najtańsze oferty, ale później za wszystko trzeba im dopłacać. Ja bym nie ryzykował podróży, tak czy inaczej trzeba to załatwić.
  • Odpowiedz
@klokupk: zwykle literowki poprawiane sa za darmo, oczywiście przy wcześniejszym kontakcie. Nawet na lotnisku mogliby to zrobić ale nie ma co ryzykować.
  • Odpowiedz
#pytanie #krakow #podroze #podrozojzwykopem

Orientuje sie ktos jak w Krakowie z miejscami parkingowymi moze byc? Planuje przyjechać na sobotę żeby pochodzić, pozwiedzać i zostać na paradę smoków. Znajdzie się gdzieś miejsce parkingowe poza płatną strefą? Warto jechać autem, czy może lepiej pociągiem?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@turbine: jedź sobie pod urząd miasta na Wielickiej, albo pod cmentarz podgórski ( na ul Ludowej) zostawiasz tam auto bezpłatnie, od razu masz przystanek tramwajowy i w 10 min dojedziesz do ścisłego centrum.
  • Odpowiedz
Kilka godzin temu wrzuciłem zdjęcie opuszczonego kościoła we wsi Brzeźnica (https://wykop.pl/wpis/81708769/opuszczony-kosciol-w-opuszczonej-wsi-brzeznica-pol), teraz jestem już w domu więc wrzucam pełną fotorelację bo wpis o wyjeździe wywołał zainteresowanie grupy osób ((oo))

Brzeźnica– wyludniona wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim. Lokalizację można podać bo przez wieś przechodzi trasa rowerowa, to swego rodzaju atrakcja regionu.
W całej wsi ostało się raptem kilka domów. Główną ciekawostką jest
SzycheU - Kilka godzin temu wrzuciłem zdjęcie opuszczonego kościoła we wsi Brzeźnica ...

źródło: brzeznica

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach