Wpis z mikrobloga

Normalnie. Albo graficznie wskazuję konkretne miejsca, albo cyforow wprowadzam konkretne numery czy zaznaczam, że chcę miejsca obok siebie.

O ile są wolne takie miejsca, ofkorz. @potrzebie już to napisał.


@Michazzz: @ConanLibrarian: W żadnym pociągu z Warszawy do Szczecina nie ma opcji, żeby wybrać graficznie miejsce.Nie ma też opcji, że chcesz miejsca obok siebie. Z tego co wiem, to masz jedynie możliwość kupienia biletu na miejsce obok miejsca już zajętego, ale
W żadnym pociągu z Warszawy do Szczecina


@lizardking_21: Tam gdzie można. To, że w niektórch przypadkach tak się da, nie oznacza, że ja ci to gwarantuję. :-)

Więc musisz najpierw kupić jeden bilet, sprawdzić jakie miejsce i potem kupić drugi bilet,


No. I to działa, bo tak kupuję.

WIEM, że mogłoby być normalnie, ale to jednak PKP istnieje w genach każdej ze spółek.
Najpierw muszą wymrzeć pracownicy pamiętający PRL, więc jeszcze
C.....n - > W żadnym pociągu z Warszawy do Szczecina

@lizardking_21: Tam gdzie moż...

źródło: comment_1657268449TxhoyUnvehzhrBWYXqnIB5.jpg

Pobierz
Tam gdzie można. To, że w niektórch przypadkach tak się da, nie oznacza, że ja ci to gwarantuję. :-)


@ConanLibrarian: No to napisałem przecież w głównym poście, że na pociąg do Szczecina. Czemu nie jest to dostępne dla wszystkich pociągów?

No. I to działa, bo tak kupuję.


Przecież to jest kompletnie bez sensu. Co jeśli kupisz bilet i miejsce obok będzie już zajęte przez kogoś innego? Poza tym połącz to sobie
No to napisałem przecież w głównym poście, że na pociąg do Szczecina.


@lizardking_21: No i co z tego? Może być i do Szczekocin. CZSEM (czyt: w niektórych przypadkach) się da. W niektórych nie. Nazwa miasta nie ma żadnego znaczenia, ważne jest, czy na danej trasie kursują składy, w których się tak da.
;->

Przecież to jest kompletnie bez sensu.


To, że kupuję? Brednie.
To, że PKP działą jak działa? Przecież to
No i co z tego? Może być i do Szczekocin. CZSEM (czyt: w niektórych przypadkach) się da. W niektórych nie. Nazwa miasta nie ma żadnego znaczenia, ważne jest, czy na danej trasie kursują składy, w których się tak da.

;->


@ConanLibrarian: To po co mi wcześniej piszesz, że można, jak jednak nie można ¯\_(ツ)_/¯