• 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To taki standard prędkości w nowo postawionych/uruchomionych nadajnikach Play, że speedtest sztywno przy pełnym zakresie zasięgu LTE wskazuje 7 downloadu na 1 mega uploadu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy to w późniejszym czasie się "rozkręci"?
#play #siecikomorkowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Za jakiej sieci kupić kartę sim i jaką taryfę kiedy karta będzie używana raz do roku.
Oczywiście chodzi o telefon na kartę - pay as you go.

Po za tym czasem będzie leżeć w szufladzie.

Jak dotąd praktycznie każdy operator dezaktywował mi karty po 6 miesiącach.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#emigracja #niemcy #play #mbank

Mogę normalnie na terenie Niemiec korzystać z internetu zgodnie z pakietem np. 1GB w play na kartę?

Czy mając konto studenckie w Mbanku będę mógł wypłacić złotówki(przewalutowane na euro) w niemieckim bankomacie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Leto9: Z tego co wiem na kartę pakiety obowiązują tylko z dopłatą i to nie tylko w Play ale wszędzie. W Play jest to 7.23 zł za GB w ramach pakietu.
https://www.play.pl/kampanie/roaming/#example-tab-extra-3

Co do wypłaty to oczywiście normalnie możesz ale będziesz miał kurs bankowy plus jakiś koszt przewalutowania. Od siebie również polecam revolut, kursy lepsze niż w banku, brak prowizji i do 800 EUR można wypłacac bezkosztowo.
  • Odpowiedz
@mjeziersky: no właśnie wyobraź sobie, że niekoniecznie. W tym nieszczęsnym Playu daje za telefon 600 zł + 30 zł x 24 miesiące umowy to razem daje 1320 zł. Na Allegro (tam najtaniej jest telefonik na wolnym rynku) mam raty 36 zł za telefon + 25 zł za usługi Mobile Vikings x 24 miesiące = 1480 zł. Nie patrzę już na to co dają w tych ofertach, bo to dla mnie
  • Odpowiedz
@sucralose: Z konkurencja będzie ciężko, nikt nie ma podobnej oferty bez limitu, czego skutkiem jest wyżej opisana zapchana sieć. Orange ma internet domowy z taryfami nocnymi i limitem 250 giga jednak nie wypowiem się jak sprawdza, jest również oferta 999 giga miesięcznie jednak tylko dla firm.
  • Odpowiedz
Potrzebuje #internetmobilny #internet na jakiś miesiąc (tak aby modemem połączyć się z laptopa). Nie wiem czy dobrze widzę, że w Plusie za 15 zł mogę dostać 30 GB w sumie do wykorzystania przez rok?
Ogólnie to ma być karta, a nie żaden abonament itp. Do 30 zł, no żeby z 10-20 GB chociaż było i działało dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś coś innego
matixrr - Potrzebuje #internetmobilny #internet na jakiś miesiąc (tak aby modemem poł...

źródło: comment_YyOfOOZAfCJ0xutJU0paGwNtZeUPoRZI.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matixrr: w przypadku tej karty musisz zainwestować 15 zł za kartę i doładować ją za 30 zł

ile internetu potrzebujesz i w jakim miesiącu? bo w plushu na kartę do 10.09 masz każdego mies 10GB za darmo + możesz dokupić 5GB za 5 zł ile tylko bedziesz potrzebował
starter 5zł z pakietem chyba teraz jest 6GB na 2 tygodnie jak ten
  • Odpowiedz
Witaj. Zachęcam do skorzystania z najnowszej taryfy Plus Elastyczna na Kartę. Uruchomisz ją kodem * 147 * 27 # (koszt 0 zł). Następnie polecam włączenie pakietu ,,Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu'' kodem * 136 * 11 * 00 # (koszt: 25 zł / ważność: 30 dni, usługa cykliczna). Dodatkowo możesz aktywować Bonus po doładowaniu (koszt: 0 zł - pakiet jednorazowy za zasilenie), używając kodu * 136 * 11 * 03 #. Za
  • Odpowiedz
Cześć mirki, kończy mi się umowa w Play i zastanawiam się czy przedłużać, czy uderzyć gdzie indziej. Po głowie mi chodzi Plush w abonamencie. Za 25 zeta dają 10gb, roaming 2,5gb, rozmowy/smsy/mmsy bez limitu. Tylko nie wiem, czy istnieje możliwość przeniesienia własnego numeru, bo to dla mnie ważne. Orientujecie się kto obecnie ma najkorzystniejszą ofertę?
#gsm #telefony #siecikomorkowe #play #plush #abonament
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@produkt: w play na kartę solo M za 25 zł/mies masz to, co tam wymieniłeś minus roaming.
numer możesz przenieść bez problemu gdzie chcesz, o ile jest zarejestrowany (a w abonamencie musi być).

Nie wiem czy gdzieś jest taniej, nie spodziewałbym się różnic większych niz 5 zł. Mi by się nie chciało zawracać d.
  • Odpowiedz
Mam pytanie. Czy zapis w #tmobile o automatycznym przedłużaniu umowy na 12 miesięcy jeśli nie złoże miesiąc przed wypowiedzenia jest zgodny z prawem? Znalazłem właśnie wpis na T-Mobile użytkownika i tez taki zapis: „Podobnie niedozwolona będzie klauzula umowna, zgodnie z którą niezłożenie oświadczenia woli w terminie będzie skutkować zawarciem kolejnej umowy na czas oznaczony (np. na kolejne 12 miesięcy). Takie postanowienie należy uznać za rażąco krzywdzące dla konsumenta.”
#telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Major_Kogz: Ale ten abo jest lepszy niż karta w sumie. Możesz w każdej chwili uciec a oferta w sumie lepsza, choćby przez to że mmsy są w pakiecie i masz też pakiet GB w roamingu za darmo czego karty nie mają.
  • Odpowiedz
  • 1
@play_polska powodem mojej decyzji jest słaby zasięg gsm. Powodem decyzji jest wasz partner na terenie niemiec o2? Przez którego ciągle się łączy telefon i gdzie zasięg jest beznadziejny.

Znam oderte solo. Wcześniej chyba formuła
  • Odpowiedz