Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@ZeDeR: Dodaj do zablokowanych, i po problemie. Sam tak zrobiłem po jakichś 12 telefonach w ciągu jednego dnia.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Szybkie pytanie, czy to, że mam oprogramowanie BTU a nie XEO wpływa na to, że nie mam opcji wifi calling w play? Mój telefon to samsung galaxy s7 #play #samsung #wificalling
- 0
To taki standard prędkości w nowo postawionych/uruchomionych nadajnikach Play, że speedtest sztywno przy pełnym zakresie zasięgu LTE wskazuje 7 downloadu na 1 mega uploadu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy to w późniejszym czasie się "rozkręci"?
#play #siecikomorkowe
#play #siecikomorkowe
- 10
Bohater grany przez Marka Kondrata w "Pieniądze to nie wszystko" z całą pewnością musiał mieć telefon w Play ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/qZgs9xh2QSk?t=2398
#play #januszebiznesu
https://youtu.be/qZgs9xh2QSk?t=2398
#play #januszebiznesu
źródło: comment_jAuril9uoTvajzxGj9OSa1RUjV1ycqyt.jpg
Pobierz#modem #lte #4g #3g #internetmobilny #internet #siecikomorkowe #sieci #gsm
szukam taniego internetu mobilnego w 5-10 kartach sim, pakiet internetu może być nawet 1gb/mies, byle był ważny conajmniej kilka miesięcy, nie musi być szybko, byle stabilnie
potrzebuję wiele kart do dostępu zdalnego do kilku #raspberrypi
jest
szukam taniego internetu mobilnego w 5-10 kartach sim, pakiet internetu może być nawet 1gb/mies, byle był ważny conajmniej kilka miesięcy, nie musi być szybko, byle stabilnie
potrzebuję wiele kart do dostępu zdalnego do kilku #raspberrypi
jest
- 1
@KiedysMialemWiekszyBrzuch: dobra, googlaj M2M
@KiedysMialemWiekszyBrzuch zobacz ofertę Orange na allegro
Za jakiej sieci kupić kartę sim i jaką taryfę kiedy karta będzie używana raz do roku.
Oczywiście chodzi o telefon na kartę - pay as you go.
Po za tym czasem będzie leżeć w szufladzie.
Jak dotąd praktycznie każdy operator dezaktywował mi karty po 6 miesiącach.
Oczywiście chodzi o telefon na kartę - pay as you go.
Po za tym czasem będzie leżeć w szufladzie.
Jak dotąd praktycznie każdy operator dezaktywował mi karty po 6 miesiącach.
@TeddyBeers: ja mam nju i też coś raz na pół roku doladowuje
- 1
@TeddyBeers: rwk jest w niemal każdej sieci
Komentarz usunięty przez moderatora
@Leto9: Z tego co wiem na kartę pakiety obowiązują tylko z dopłatą i to nie tylko w Play ale wszędzie. W Play jest to 7.23 zł za GB w ramach pakietu.
https://www.play.pl/kampanie/roaming/#example-tab-extra-3
Co do wypłaty to oczywiście normalnie możesz ale będziesz miał kurs bankowy plus jakiś koszt przewalutowania. Od siebie również polecam revolut, kursy lepsze niż w banku, brak prowizji i do 800 EUR można wypłacac bezkosztowo.
https://www.play.pl/kampanie/roaming/#example-tab-extra-3
Co do wypłaty to oczywiście normalnie możesz ale będziesz miał kurs bankowy plus jakiś koszt przewalutowania. Od siebie również polecam revolut, kursy lepsze niż w banku, brak prowizji i do 800 EUR można wypłacac bezkosztowo.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wojtek_bez_portek: a nie, ale weź se ratki zero procent w RTV i cię wyjdzie milion razy taniej niż telefon u operatora na raty
- 0
@mjeziersky: no właśnie wyobraź sobie, że niekoniecznie. W tym nieszczęsnym Playu daje za telefon 600 zł + 30 zł x 24 miesiące umowy to razem daje 1320 zł. Na Allegro (tam najtaniej jest telefonik na wolnym rynku) mam raty 36 zł za telefon + 25 zł za usługi Mobile Vikings x 24 miesiące = 1480 zł. Nie patrzę już na to co dają w tych ofertach, bo to dla mnie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@patoologiaa: 30 PLN
Pakiet kosztuje 25 zeta co 30 dni
Pakiet kosztuje 25 zeta co 30 dni
@patoologiaa pamiętaj, że teraz startery trzeba rejestrować...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wsadzam kartę sim z orange, jest internet, ale nie mogę dzwonić, ani wysyłać wiadomości.
@AgentGecko: konto doładowałeś? Sprawdź stan konta gwiazdka124gwiazdka#.
@AgentGecko Cześć. Jeśli opisana przez Ciebie sytuacja nadal występuje lub masz inne pytania, to zachęcamy do kontaktu z nami poprzez Messenger. Wszystko wyjaśnimy i sprawdzimy dla Ciebie.
@sucralose sieć mają zapchaną...
@sucralose: Z konkurencja będzie ciężko, nikt nie ma podobnej oferty bez limitu, czego skutkiem jest wyżej opisana zapchana sieć. Orange ma internet domowy z taryfami nocnymi i limitem 250 giga jednak nie wypowiem się jak sprawdza, jest również oferta 999 giga miesięcznie jednak tylko dla firm.
- 0
Potrzebuje #internetmobilny #internet na jakiś miesiąc (tak aby modemem połączyć się z laptopa). Nie wiem czy dobrze widzę, że w Plusie za 15 zł mogę dostać 30 GB w sumie do wykorzystania przez rok?
Ogólnie to ma być karta, a nie żaden abonament itp. Do 30 zł, no żeby z 10-20 GB chociaż było i działało dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś coś innego
Ogólnie to ma być karta, a nie żaden abonament itp. Do 30 zł, no żeby z 10-20 GB chociaż było i działało dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś coś innego
źródło: comment_YyOfOOZAfCJ0xutJU0paGwNtZeUPoRZI.jpg
Pobierz@matixrr: w przypadku tej karty musisz zainwestować 15 zł za kartę i doładować ją za 30 zł
ile internetu potrzebujesz i w jakim miesiącu? bo w plushu na kartę do 10.09 masz każdego mies 10GB za darmo + możesz dokupić 5GB za 5 zł ile tylko bedziesz potrzebował
starter 5zł z pakietem chyba teraz jest 6GB na 2 tygodnie jak ten
ile internetu potrzebujesz i w jakim miesiącu? bo w plushu na kartę do 10.09 masz każdego mies 10GB za darmo + możesz dokupić 5GB za 5 zł ile tylko bedziesz potrzebował
starter 5zł z pakietem chyba teraz jest 6GB na 2 tygodnie jak ten
Witaj. Zachęcam do skorzystania z najnowszej taryfy Plus Elastyczna na Kartę. Uruchomisz ją kodem * 147 * 27 # (koszt 0 zł). Następnie polecam włączenie pakietu ,,Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu'' kodem * 136 * 11 * 00 # (koszt: 25 zł / ważność: 30 dni, usługa cykliczna). Dodatkowo możesz aktywować Bonus po doładowaniu (koszt: 0 zł - pakiet jednorazowy za zasilenie), używając kodu * 136 * 11 * 03 #. Za
Jaką karte operatora kupić turyście w Polsce, by miał neta? Najlepiej jakiś pakiet do wykorzystania w tydzień, ewentualnie na miesiąc.
#pytaniedoeksperta #operatorzykomorkowi #orange #plus #tmobile #play
#pytaniedoeksperta #operatorzykomorkowi #orange #plus #tmobile #play
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@Uzytkownikportaluwypokpeel: Erazmusi to nie turyści. Mam dobrego znajomego z Francji, który już po raz 3 odwiedza Polskę.
- 0
Cześć mirki, kończy mi się umowa w Play i zastanawiam się czy przedłużać, czy uderzyć gdzie indziej. Po głowie mi chodzi Plush w abonamencie. Za 25 zeta dają 10gb, roaming 2,5gb, rozmowy/smsy/mmsy bez limitu. Tylko nie wiem, czy istnieje możliwość przeniesienia własnego numeru, bo to dla mnie ważne. Orientujecie się kto obecnie ma najkorzystniejszą ofertę?
#gsm #telefony #siecikomorkowe #play #plush #abonament
#gsm #telefony #siecikomorkowe #play #plush #abonament
@produkt: w play na kartę solo M za 25 zł/mies masz to, co tam wymieniłeś minus roaming.
numer możesz przenieść bez problemu gdzie chcesz, o ile jest zarejestrowany (a w abonamencie musi być).
Nie wiem czy gdzieś jest taniej, nie spodziewałbym się różnic większych niz 5 zł. Mi by się nie chciało zawracać d.
numer możesz przenieść bez problemu gdzie chcesz, o ile jest zarejestrowany (a w abonamencie musi być).
Nie wiem czy gdzieś jest taniej, nie spodziewałbym się różnic większych niz 5 zł. Mi by się nie chciało zawracać d.
@produkt:W Orange jest jeszcze ciekawa oferta na katę za 300zł, dostajesz -nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe, -SMS-y do wszystkich sieci komórkowych - paczka danych – 1 TB (to aż 1024 GB !)
pakiet internetu w UE – 25,05 GB. Jednorazowa opłata 300 PLN - wychodzi 25 zł/mies. Link do strony: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte Jak Masz pytania to zapraszam śmiało #orangeteam
pakiet internetu w UE – 25,05 GB. Jednorazowa opłata 300 PLN - wychodzi 25 zł/mies. Link do strony: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte Jak Masz pytania to zapraszam śmiało #orangeteam
@luukasz1905 2 megawiadra na sekunde
@janemba: Bardzo dobrze Cię rozumiem, kup starter za 5 PLN i testuj. Teraz każde doładowanie Orange na kartę jest podwajane to testy możesz zrobić bardziej szczegółowe :) #orangeteam
- 1
@Igor-Leonow dzięki wielkie za info ! ;)
Mam pytanie. Czy zapis w #tmobile o automatycznym przedłużaniu umowy na 12 miesięcy jeśli nie złoże miesiąc przed wypowiedzenia jest zgodny z prawem? Znalazłem właśnie wpis na T-Mobile użytkownika i tez taki zapis: „Podobnie niedozwolona będzie klauzula umowna, zgodnie z którą niezłożenie oświadczenia woli w terminie będzie skutkować zawarciem kolejnej umowy na czas oznaczony (np. na kolejne 12 miesięcy). Takie postanowienie należy uznać za rażąco krzywdzące dla konsumenta.”
#telefony
#telefony
konto usunięte via Android
- 17
- 30
@NikczemnyRomuald: Zestaw sobie pętlę proxy, prześlij sygnał 3 miliony razy tam i z powrotem, i odświeżaj przez to łącze stronę lotto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Major_Kogz: Ale ten abo jest lepszy niż karta w sumie. Możesz w każdej chwili uciec a oferta w sumie lepsza, choćby przez to że mmsy są w pakiecie i masz też pakiet GB w roamingu za darmo czego karty nie mają.
- 1
@play_polska powodem mojej decyzji jest słaby zasięg gsm. Powodem decyzji jest wasz partner na terenie niemiec o2? Przez którego ciągle się łączy telefon i gdzie zasięg jest beznadziejny.
Znam oderte solo. Wcześniej chyba formuła
Znam oderte solo. Wcześniej chyba formuła
































3G > LTE. Porażka. #play
źródło: comment_MJAXWb4SNovGfmskUQFILzwicMY3Ubl6.jpg
Pobierz