Jeśli macie telefon w Play'u uważajcie przed wyjazdem w Bieszczady aby nie nabić sobie wysokiego rachunku transmisją danych gdy złapie Was ukraiński zasięg.
Ja nie podumał - nie włączyłem pakietu i za niecałe 7 MB muszę zapłacić 266 zł...

#play #roaming #telefony #abonament #bieszczady
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@glurp77: w ustawieniach telefonu możesz ustawić by korzystał tylko z roamingu krajowego wtedy nie ma prawa pociągnąć nawet jednego kilobajta gdy się podłączysz pod nadajnik który nie jest polski.
@gosvami: co mu da reklamacja czegoś czemu sieć nie zawiniła
  • Odpowiedz
Czy jest teraz jakaś grubsza awaria w części usług #play ?
Wirtualna centralka nie działa, platforma do zgłaszania błędów też nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jJar:
Witaj. Zachęcam do skorzystania z oferty Internetu mobilnego od Plusha. Jest ona dostępna w dwóch wariantach na czas nieokreślony:

1. Za 25 zł miesięcznie:
- pakiet internetowy 20 GB,
- rozmowy do wszystkich sieci w Polsce -
  • Odpowiedz
Potrzebuję mobilny #internet z jakiejś sieci, gdzie dostanę dużo GB(co najmniej 50GB) internetu!
Szukam cebulowej oferty bo nie chcę dużo płacić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#play next nie chcę, bo już kiedyś skorzystałem z ich oferty, dawno już nie mam tej karty, a dziś założyłem konto poszedłem do salonu po starter, aktywowałem i każą mi płacić 45zł. Tak się nie bawię, miało być za darmo/1zł za pierwszy miesiąc!
#orange
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam serdecznie, zamierzam zmienić sieć.
Z #najgorszasiecwpolsceplay #play na cos innego.
Rozmawiałem z kilkoma osobami i każdy kto przeszedł z play do innej sieci byl zadowlony.

Proszę o pomoc w ostatecznej decyzji.
-Zależy mi na bardzo DOBRYM zasięgu.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@play_polska pomóżcie sobie. Zainwestujcie w technologię. Zamiast w gwiazdy które występują w reklamach, zatrudnijcie inżynierów. Bo niedługo same gwiazdy Wam zostaną w sieci.. Ale oni też odejdą jak im przestaniecie płacić :)
  • Odpowiedz
Kurła wkurza mnie ta nowa reklama #mbank w radiu bo juz mam w glowie ze to śpiewa ta blondi z #play, a to jednak ich reklama eh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam taki problem, że gdy rozmawiam z kimś przez telefon to druga osoba bardzo słabo mnie słyszy, często też mając 3 kreski na 4 internetu 3g, internet mi nie działa. Nie wiem czy to jest wina telefonu (iphone8) czy też operatora, Play na kartę. Proszę o pomoc.
#telefony #iphone #smartfon #elektronika #play #internet #technologia #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakaś inna sieć niż #play która oferuje np roczną datę ważności konta i wykupiony pakiet internetu pakiety są ważne do wyczerpania środków?
Taryfa odNowa od play jest super, tylko sam zasięg i jego stabilność słaba
#siecikomorkowe #play #tmobile #plus #orange
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam umowę z #play ale nie chcę, żeby przeszła z czasu określonego na nieokreślony. W umowie mam napisane że w takim razie powinienem dostarczyć najpóźniej w okresie 30 dni przed końcem umowy informację na piśmie o tym że nie chcę jej przedłużać.
Jest jakiś wzór co tam dokładnie trzeba zawrzeć? Skoro chcą na piśmie to można to tylko listownie załatwić czy jakoś inaczej np w salonie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blomex: wpisz w google play wypowiedzenie umowy. Jest to stary druk ale dziala. Mozna wyslac mailem. Nie pamietam teraz adresu, jak nie znajdziesz w necie to ci podrzuce. Dostajesz potwierdzenie i numer zgloszenia i tyle, po 30 dniach umowa orzechodzi na karte i trzeba doladowac konto w przeciagu bodajze 30 dni, zeby go nie zablokowali.
  • Odpowiedz
#play
co oni tam namieszali w tym play to wez przestan.
skonczyl mi sie net 100gb na miesiac i nie mozna ponownie zaplacic i korzystac z pelnej predkosci. bo usluga juz jest aktywna.
a dezaktywowac sie nie da?
@play_polska jak to ogarnac?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@play_polska: rozmawialem juz. wstydu nie macie ze w reg jest napisane ze ja wlasciciel karty nie moge sam dezaktywowac uskugi. i jeszcze za polaczenie trzeba placic. wstyd.
ja mam firme 10 osob i ma darmowa infolinie. wstyd.
  • Odpowiedz
Miruny i Mirunie, doradźcie. Może jest ktoś na bieżąco w temacie i podpowie mi jaką ofertę komórkową zorganizować dla seniorów (moi rodzice). ( ͠° °)
Zgodnie poniższymi potrzebami:

1. Abonament NO LIMIT rozmowy do PL (w tym na stacjonarne) i SMS. Bez internetu.
2. Pre paid. Jak najdłuższa ważność konta (np. rok ważności po doładowaniu.) Najkorzystniejsza oferta na rozmowy. Internet również niepotrzebny.

#virginmobile
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie poważne. Jak ktoś chce śmieszkować z mojej nieznajomości technologii to fuck off. Zastanawiam się nad zmianą telefonu. Chcę zostać w #play . Wybór między #xiaomi redmi 6 Note lub #samsung a10. Chociaż Samsung może być wyższy model. Od zawsze z #smartfon miałem Samsunga. Zależy mi na:
bateria
navi
_ nieprzegrzewanie się
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nikita1: zawsze miałem samsungi note i topowe HTC, od pół roku mam xiaomi mimix2se i brakuje trochę w sumie do topowych innych marek ale nic się nie tnie i z--------a jak szalony. Brakuje np rysika, ekran nie ten i można narzekać ale i bateria i bebechy jak dla mnie ok. Nie będę płacić za po 6k za fona a tu wszystko co chce to działa. Bez NFC co mnie irytuje
  • Odpowiedz
@nikita1:
Warto się zastanowić nad samym abonamentem bez telefonu w play.
A telefon wziąć na raty w innym miejscu.
Te co oferują Ci, to trochę słabe są. Do podstawowych czynności ujdą, ale imo nie warto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Doładowałem przed chwilą konto 20zł z mBanku, a na koncie Play pojawiło mi się 15zł. Play, czy jesteście w stanie mi to wyjaśnić, czy jaja sobie robicie???

@play_polska #play
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MisiekD W celu wyjaśnienia tej sytuacji, bardzo prosimy o kontakt z naszym konsultantem za pośrednictwem czatu w aplikacji mobilnej Play24. Niestety z poziomu tego profilu nie jesteśmy w stanie zweryfikować sprawy.
  • Odpowiedz
@agnis20: dobrze Ci radzę, najpierw sam zostań specem od sensownego zadawania pytań. Nawet najwięksi spece nie wywróżą z fusów, jaki masz modem i czy on ma wbudowena wifi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
komus też tak kiepsko dziala internet w #play w #warszawa ? wczoraj wieczorem nawet niezbyt dalo sie zadzwonic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema ludziki, chce przeniesc numer z playa, bo zasieg internetu tam to jakas porazka i zenada. Jakiego operatora polecacie? I jakies formuly czy taryfy z internetem i darmowymi smsami z polaczeniami mozecie polecic jesli juz?
#orange
#tmobile
#play
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smakdat orange na kartę na rok za 300zl lub flex 25/30 zł. Ostatnio przeszedłem z nju do flexa za 30zl, bo nowa oferta pasuje mi idealnie + kasę ściąga co miesiąc automatycznie z karty, nie muszę pamiętać o rachunkach.
  • Odpowiedz