Czy jest teraz jakaś grubsza awaria w części usług #play ?
Wirtualna centralka nie działa, platforma do zgłaszania błędów też nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wirtualna centralka nie działa, platforma do zgłaszania błędów też nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
Jadę za granicę do roboty
źródło: comment_NVg2qBJ1KWekPAkhKXVZSK0h7D2YqbLo.jpg
Pobierz
źródło: comment_BBoB6rbGlInUHf9bSycPG4o0pbK4H2Ai.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Ja nie podumał - nie włączyłem pakietu i za niecałe 7 MB muszę zapłacić 266 zł...
#play #roaming #telefony #abonament #bieszczady
@gosvami: co mu da reklamacja czegoś czemu sieć nie zawiniła