Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, kończy mi się umowa w Play i zastanawiam się czy przedłużać, czy uderzyć gdzie indziej. Po głowie mi chodzi Plush w abonamencie. Za 25 zeta dają 10gb, roaming 2,5gb, rozmowy/smsy/mmsy bez limitu. Tylko nie wiem, czy istnieje możliwość przeniesienia własnego numeru, bo to dla mnie ważne. Orientujecie się kto obecnie ma najkorzystniejszą ofertę?
#gsm #telefony #siecikomorkowe #play #plush #abonament
  • 18
  • Odpowiedz
@produkt: w play na kartę solo M za 25 zł/mies masz to, co tam wymieniłeś minus roaming.
numer możesz przenieść bez problemu gdzie chcesz, o ile jest zarejestrowany (a w abonamencie musi być).

Nie wiem czy gdzieś jest taniej, nie spodziewałbym się różnic większych niz 5 zł. Mi by się nie chciało zawracać d.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@produkt: no ja też jestem w tej taryfie aktualnie ale jak to w plusie z zasięgiem cienko. Rozważam przejście na kartę do orange tam jest to samo i więcej neta w tej samej cenie albo nawet taniej, nie pamiętam dokładnie
  • Odpowiedz
@produkt: Witam. Zachęcam do skorzystania z oferty Plush ABO. Jest ona dostępna w dwóch wariantach:
1. Na czas nieokreślony:
- Internet 10 GB (Twój pakiet rośnie wraz ze stażem),
- 10 GB na YouTube,
- Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp),
- nielimitowane rozmowy (również na numery stacjonarne),
- SMS-y, MMS-y bez limitu.

2. Na czas określony - 24 miesiące:
- Internet 15 GB,
- YouTube
  • Odpowiedz