@azbestnyPlac: Sprawdź na prepaid 5 PLN jakie masz prędkości zanim podpiszesz umowę. Niby całe miasto pokryte ale są czarne dziury / przeciążone strefy. Szczególnie jakieś większe blokowiska potrafią mieć problem.
  • Odpowiedz
Ktoś poleci doradcę biznesowego z #plus na terenie #wroclaw ? Mam do przeniesienia 3 numery firmowe z #play a u doradcy zazwyczaj są lepsze oferty.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

juz mje cos trafia ( ͠° ͟ʖ ͡°) Od soboty mój internet to jakiś żart. Raz jest, raz nie. Po prostu znika ikonka, zupełnie jakbym wyłączyła transmisję danych. Ofc pierwsza myśl - kontakt z supportem. Kazali włączyć i wyłączyć tryb samolotowy, wyłożyć kartę sim na chwilkę albo żeby zalogować się ręcznie do zasięgu play albo innej sieci. Nic z tego nie działa. XD
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drawsko: zacząłbym od wymiany simki, a jak to nie pomoże to przełożyć ją do innego telefonu i obserwować, najlepiej w różnych lokalizacjach. Jeśli będzie się dziać to samo to już ewidentnie coś po stronie operatora.

Mi np. ostatnio nie działały połączenia głosowe, ale tylko na jednym nadajniku Play w konkretnej lokalizacji. Na roamingu w tym czasie wszystko działało.
  • Odpowiedz
witam, mam problem z siecią Play. Pomijam słaby zasięg w swojej lokalizacji. Problem rozwiązuje roaming krajowy ale tutaj pojawia się problem, który zauważyłem na 2 różnych telefonach. Mianowicie do tej pory miałem Samsunga S5 i przy włączonych danych w roamingu telefon nagle się tak mulił że tragedia, nie było z nim kontaktu prawie po kilkunastu minutach używania netu. Myślałem że to wina S5 2GB RAM, może dlatego muli. Ale teraz mam S10+
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie mała afera mi się zrobiła, a właściwie mojemu różowemu. Telefoniczna afera.
Otóż ostatnio skończyła się jej umowa w Play(a był to tel na kartę i bodaj 36 doładowań), więc zawędrowaliśmy do salonu co by dowiedzieć się czy może już zmienić taryfę na inną. Pani w punkcie poinformowała nas że w sumie to musieliśmy coś pomylić z ilością kupionych już kart, bo z umowy wywiązaliśmy się już miesiąc wcześniej, no ale w------e, moja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heroina340: Ja akurat w orange jestem, ale miałem już takie sytuację w których zjadało mi po 30-40zł z konta bo telefon łączył się z netem bez wi-fi, mimo, że miałem to wyłączone. Wystarczyło jechać pociągiem, chwilowy brak zasięgu i telefon zaczął zasysać youtuba na mobilnym. Wystarczyło kilka minut i konto wyczyszczone ( ͡º ͜ʖ͡º)
Od tamtego czasu ogarnąłem, że mogę sobie w telefonie ustawić blokadę,
  • Odpowiedz
Ma ktoś obecnie jakiś problem z #play w okolicach Krakowa(Jerzmanowice, Wielka wieś itp itd)? Cały czas wskazuje mi brak jakiejkolwiek sieci i to w dwóch różnych telefonach na dwóch różnych simach
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janrouter: No tak, numer po zarejestrowaniu nie jest twój na zawsze, jeśli nie będziesz go używać i minie okres ważności na połączenia przychodzące chyba po 3 miesiącach wraca taki numer do puli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki mam mały problem, posiadam telefon w mixie w play, skończył mi się internet więc dokupilem pakiet dodatkowych 5gb, po wykorzystaniu go powinienem móc przeglądać internet z mniejszą prędkości tj. 1 Mb/s, lecz internet wcale nie działa. Miał już ktoś taki problem? Może go rozwiązał?
#play #gsm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Alert RCB jest wysyłany dla bezpieczeństwa, tylko w nadzwyczajnych sytuacjach, gdy bezpośrednio zagrożone jest życie."

Ostatnio nadzwyczajne, zagrażające życiu sytuacje zdarzają się niemal codziennie. Debile sobie zabawkę znaleźli.
Czasem po 2-3 SMS-y, również w godzinach nocnych (np. wczoraj o 22:45). To już kurde podchodzi pod nękanie...

Wiem, że wypisać się nie da, ale może chociaż jakoś można ten spam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje polska karte sim zarejestrowac zeby posiadac nr np podac w banku czy gdzies bo zagranicznych nr nie akceptuja, jaka siec wybrac? nie zalezy mi na Internecie i GB. Ta karta w wiekszosci bedzie lezec w telefonie ale musi byc aktywna. Jaka opcje wybrac aby nie generowalo duzych kosztow utrzymanie?
#orange #play #plus #gsm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, polecacie może któregoś operatora, który oferuje pakiet telewizji, internetu (bez limitu, szybki) i telefonu dla firm w Warszawie? Przy tym fajnie by było dowiedzieć się, jak to wygląda w pozycji na fakturze, tj. Jako jedna usługa telekomunikacyjna, czy oddzielone per usługa?

#plus #play #orange #tmobile #telewizja #telefon #internet
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #smartfon #gsm #orange #play #plus #tmobile #mobilevikings #virginmobile
Daleki jestem od wspierania afer nakręcanych przez przeciwnikow stawiania masztow ale to wyglada podejrzanie.
To prawda ze ministerstwo cyfryzacji m.in chce podniesc 100 krotnie dopuszczalną dawke promieniowania zeby pozwolic ooeratorom wejsc z 5G?
https://www.citizengo.org/pl/172381-petycja-w-sprawie-wstrzymania-inicjatywy-legislacyjnej-ministerstwa-cyfryzacji-megaustawy?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_content=typage&tcid=58741456
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam formule Solo L(nielimitowany net, rozmowy darmowe). Wcześniej przed aktywowanie ww. pakieyu aktywowałem 3GB co miesiąc i nie mogę tego wyłączyć. Ani w menu play24, ani kodem.
Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?
#play
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DAW100 w takiej sytuacji bardzo prosimy, abyś skontaktował się z naszą Obsługą Klienta, możesz to zrobić za pomocą czatu w aplikacji Play24. Nasi Specjaliści sprawdzą sytuację i pomogą :)
  • Odpowiedz
Mirki jak to jest z pakietem internetu za granicą w ramach UE (chodzi konkretnie o sieć PLAY, oferta na abonament). Wyliczyli mi, że mam jakieś 5 GB. Na stronie jest informacja, że za każdy GB transmisji danych w ramach przyznanego limitu GB
opłata wynosi 7,32 zł. Z drugiej strony jest też napisane, że dopłaty za usługi roamingu mają miejsce wtedy jeśli w ciągu 30 dni klient częściej przebywa za granicą w ramach
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@redi9: jeżeli będziesz po za granicami PL ponad 15 dni w miesiącu płacisz dodatkową opłatę za korzystanie z pakietów danych w UE. Jeżeli będziesz poniżej 15 dni - korzystasz za darmo. Do 15 dni w UE możesz wykorzystać 5 GB i nie zapłacisz nawet złotówki.
  • Odpowiedz
  • 0
@play_polska: ale ja się pytam czy za każdy GB w ramach tego pakietu będę płacił 7 zł jeśli będę mniej niż 15 dni np. we Włoszech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hej, jak to jest z tym pakietem Play na Kartę Rodzina?
Z tego co czytam i rozumiem z ich SMs to pakiet nie odnawia się automatycznie.
A zatem muszę sam znowu włączyć. Dziś w nocy mi wygasa. Chciałem już teraz włączyć następny ale wyskakuje info, że już mam jakiś więc nie mogę.

No i co teraz? Mam pilnowac i po północy go włączać?
Mam też nazbieranie ponad 60gb z ostatnich okresów. I termin przydatności mija dziś,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach