wpisy
Najnowsze
Archiwum
@azbestnyPlac: Sprawdź na prepaid 5 PLN jakie masz prędkości zanim podpiszesz umowę. Niby całe miasto pokryte ale są czarne dziury / przeciążone strefy. Szczególnie jakieś większe blokowiska potrafią mieć problem.
@azbestnyPlac: Witam. Polecam Ci ofertę za 30 zł na czas nieokreślony w sieci Plush. Otrzymujesz w niej 40 GB Internetu, które wzrasta wraz z Twoim stażem (wygląda to tak: po 3 miesiącach 80 GB, po 6 - 100 GB, a po 12 - 120 GB). Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie wiadomość prywatną. Zasięg w Twojej okolicy możesz sprawdzić tu: https://www.plushbezlimitu.pl/mapa-zasiegu
- 0
- 0
juz mje cos trafia (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻ Od soboty mój internet to jakiś żart. Raz jest, raz nie. Po prostu znika ikonka, zupełnie jakbym wyłączyła transmisję danych. Ofc pierwsza myśl - kontakt z supportem. Kazali włączyć i wyłączyć tryb samolotowy, wyłożyć kartę sim na chwilkę albo żeby zalogować się ręcznie do zasięgu play albo innej sieci. Nic z tego nie działa. XD
@drawsko: może ci telefon szfankuje ?
- 1
@drawsko: zacząłbym od wymiany simki, a jak to nie pomoże to przełożyć ją do innego telefonu i obserwować, najlepiej w różnych lokalizacjach. Jeśli będzie się dziać to samo to już ewidentnie coś po stronie operatora.
Mi np. ostatnio nie działały połączenia głosowe, ale tylko na jednym nadajniku Play w konkretnej lokalizacji. Na roamingu w tym czasie wszystko działało.
Mi np. ostatnio nie działały połączenia głosowe, ale tylko na jednym nadajniku Play w konkretnej lokalizacji. Na roamingu w tym czasie wszystko działało.
Reklamy Playa, to miejsce, gdzie poznaje się "aktualne gwiazdy", o których nigdy nie słyszałeś.
Od biedy ktoś kompletnie zdupy.
#play
Od biedy ktoś kompletnie zdupy.
#play
źródło: comment_A7kwx2k7h5APmCo6ORdzyJFMdlT2Mb6X.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Matpiotr: Srasa.
- 0
witam, mam problem z siecią Play. Pomijam słaby zasięg w swojej lokalizacji. Problem rozwiązuje roaming krajowy ale tutaj pojawia się problem, który zauważyłem na 2 różnych telefonach. Mianowicie do tej pory miałem Samsunga S5 i przy włączonych danych w roamingu telefon nagle się tak mulił że tragedia, nie było z nim kontaktu prawie po kilkunastu minutach używania netu. Myślałem że to wina S5 2GB RAM, może dlatego muli. Ale teraz mam S10+
Panowie mała afera mi się zrobiła, a właściwie mojemu różowemu. Telefoniczna afera.
Otóż ostatnio skończyła się jej umowa w Play(a był to tel na kartę i bodaj 36 doładowań), więc zawędrowaliśmy do salonu co by dowiedzieć się czy może już zmienić taryfę na inną. Pani w punkcie poinformowała nas że w sumie to musieliśmy coś pomylić z ilością kupionych już kart, bo z umowy wywiązaliśmy się już miesiąc wcześniej, no ale w------e, moja
Otóż ostatnio skończyła się jej umowa w Play(a był to tel na kartę i bodaj 36 doładowań), więc zawędrowaliśmy do salonu co by dowiedzieć się czy może już zmienić taryfę na inną. Pani w punkcie poinformowała nas że w sumie to musieliśmy coś pomylić z ilością kupionych już kart, bo z umowy wywiązaliśmy się już miesiąc wcześniej, no ale w------e, moja
@Heroina340 jak przechodzisz z karty na abo albo mix to cała kasa przepada. W każdej sieci tak jest
@Heroina340: Ja akurat w orange jestem, ale miałem już takie sytuację w których zjadało mi po 30-40zł z konta bo telefon łączył się z netem bez wi-fi, mimo, że miałem to wyłączone. Wystarczyło jechać pociągiem, chwilowy brak zasięgu i telefon zaczął zasysać youtuba na mobilnym. Wystarczyło kilka minut i konto wyczyszczone ( ͡º ͜ʖ͡º)
Od tamtego czasu ogarnąłem, że mogę sobie w telefonie ustawić blokadę,
Od tamtego czasu ogarnąłem, że mogę sobie w telefonie ustawić blokadę,
Mireczki czy jakiś sensowny pakiet na kartę w play z internetem w roamingu da się znaleźć?
@play_polska pomożecie?
#play #telefony
@play_polska pomożecie?
#play #telefony
@dewolto, listę wszystkich naszych pakietów internetowych w strefie UE znajdziesz pod adresem https://www.play.pl/uslugi/pakiet-mb-w-roamingu/.
Ma ktoś obecnie jakiś problem z #play w okolicach Krakowa(Jerzmanowice, Wielka wieś itp itd)? Cały czas wskazuje mi brak jakiejkolwiek sieci i to w dwóch różnych telefonach na dwóch różnych simach
@fajnybananek Czy masz włączony automatyczny wybór sieci?
- 0
@play_polska tak, już kontaktowałem się z waszym centrum obsługi, prawdopodobnie nawalił wam nadajnik bo narzeczona jak podjechała do miejscowości obok to zlapala zasięg, a u nas cisza w eterze
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Miałem około 6 numerów i o nich zapomniałem i z automatu się wyrejestrowały
#play
#play
źródło: comment_zCTeNPugQ5WBavA11TXT6y6iWLfcJaRz.jpg
Pobierz@janrouter: No tak, numer po zarejestrowaniu nie jest twój na zawsze, jeśli nie będziesz go używać i minie okres ważności na połączenia przychodzące chyba po 3 miesiącach wraca taki numer do puli.
- 0
"Alert RCB jest wysyłany dla bezpieczeństwa, tylko w nadzwyczajnych sytuacjach, gdy bezpośrednio zagrożone jest życie."
Ostatnio nadzwyczajne, zagrażające życiu sytuacje zdarzają się niemal codziennie. Debile sobie zabawkę znaleźli.
Czasem po 2-3 SMS-y, również w godzinach nocnych (np. wczoraj o 22:45). To już kurde podchodzi pod nękanie...
Wiem, że wypisać się nie da, ale może chociaż jakoś można ten spam
Ostatnio nadzwyczajne, zagrażające życiu sytuacje zdarzają się niemal codziennie. Debile sobie zabawkę znaleźli.
Czasem po 2-3 SMS-y, również w godzinach nocnych (np. wczoraj o 22:45). To już kurde podchodzi pod nękanie...
Wiem, że wypisać się nie da, ale może chociaż jakoś można ten spam
- 1
@hard1: doda go na #czarnolisto
@hard1: co się dziwisz, jak meteorologów prokurator po sądach ciąga za to, że nie wydali ostrzeżeń. Dmuchają na zimne i tyle.
Potrzebuje polska karte sim zarejestrowac zeby posiadac nr np podac w banku czy gdzies bo zagranicznych nr nie akceptuja, jaka siec wybrac? nie zalezy mi na Internecie i GB. Ta karta w wiekszosci bedzie lezec w telefonie ale musi byc aktywna. Jaka opcje wybrac aby nie generowalo duzych kosztow utrzymanie?
#orange #play #plus #gsm
#orange #play #plus #gsm
@Blacksnow: Orange z usługą "konto ważne rok". Włączasz usługę i niech sobie leży
- 1
@OrangeEkspert: Dzieki, juz zalatwilem to w orange
Mirki, polecacie może któregoś operatora, który oferuje pakiet telewizji, internetu (bez limitu, szybki) i telefonu dla firm w Warszawie? Przy tym fajnie by było dowiedzieć się, jak to wygląda w pozycji na fakturze, tj. Jako jedna usługa telekomunikacyjna, czy oddzielone per usługa?
#plus #play #orange #tmobile #telewizja #telefon #internet
#plus #play #orange #tmobile #telewizja #telefon #internet
- 0
@Specjalista_Plus czyli rozumiem, że nie ma jednego dużego pakietu dla firm?
@ChilledMimosa: Tak jak pisałem, możesz skorzystać z oferty łączonej, czyli smartFIRMY, w tym celu należy napisać na powyższy adres.
#telefony #smartfon #gsm #orange #play #plus #tmobile #mobilevikings #virginmobile
Daleki jestem od wspierania afer nakręcanych przez przeciwnikow stawiania masztow ale to wyglada podejrzanie.
To prawda ze ministerstwo cyfryzacji m.in chce podniesc 100 krotnie dopuszczalną dawke promieniowania zeby pozwolic ooeratorom wejsc z 5G?
https://www.citizengo.org/pl/172381-petycja-w-sprawie-wstrzymania-inicjatywy-legislacyjnej-ministerstwa-cyfryzacji-megaustawy?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_content=typage&tcid=58741456
Daleki jestem od wspierania afer nakręcanych przez przeciwnikow stawiania masztow ale to wyglada podejrzanie.
To prawda ze ministerstwo cyfryzacji m.in chce podniesc 100 krotnie dopuszczalną dawke promieniowania zeby pozwolic ooeratorom wejsc z 5G?
https://www.citizengo.org/pl/172381-petycja-w-sprawie-wstrzymania-inicjatywy-legislacyjnej-ministerstwa-cyfryzacji-megaustawy?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_content=typage&tcid=58741456
@worldmaster: opanuj się
- 0
@worldmaster: może projekt ustawy zamiast czyichś urojeń podeslesz?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
@Mateusz_G: pewnie PLAY zapomniał że Wrocław to jeszcze Polska :>
- 0
Istnieje jakaś możliwość otrzymania darmowego starteru z jakiejkolwiek sieci? Mogę nawet go sobie zarejestrować, tylko chciałbym żeby karta była aktywna bez ładowania jej kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tmobile #play #orange #siecikomorkowe #telefony
#tmobile #play #orange #siecikomorkowe #telefony
- 0
Mam formule Solo L(nielimitowany net, rozmowy darmowe). Wcześniej przed aktywowanie ww. pakieyu aktywowałem 3GB co miesiąc i nie mogę tego wyłączyć. Ani w menu play24, ani kodem.
Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?
#play
Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?
#play
@DAW100 w takiej sytuacji bardzo prosimy, abyś skontaktował się z naszą Obsługą Klienta, możesz to zrobić za pomocą czatu w aplikacji Play24. Nasi Specjaliści sprawdzą sytuację i pomogą :)
- 0
Mirki jak to jest z pakietem internetu za granicą w ramach UE (chodzi konkretnie o sieć PLAY, oferta na abonament). Wyliczyli mi, że mam jakieś 5 GB. Na stronie jest informacja, że za każdy GB transmisji danych w ramach przyznanego limitu GB
opłata wynosi 7,32 zł. Z drugiej strony jest też napisane, że dopłaty za usługi roamingu mają miejsce wtedy jeśli w ciągu 30 dni klient częściej przebywa za granicą w ramach
opłata wynosi 7,32 zł. Z drugiej strony jest też napisane, że dopłaty za usługi roamingu mają miejsce wtedy jeśli w ciągu 30 dni klient częściej przebywa za granicą w ramach
@redi9: jeżeli będziesz po za granicami PL ponad 15 dni w miesiącu płacisz dodatkową opłatę za korzystanie z pakietów danych w UE. Jeżeli będziesz poniżej 15 dni - korzystasz za darmo. Do 15 dni w UE możesz wykorzystać 5 GB i nie zapłacisz nawet złotówki.
- 0
@play_polska: ale ja się pytam czy za każdy GB w ramach tego pakietu będę płacił 7 zł jeśli będę mniej niż 15 dni np. we Włoszech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Hej, jak to jest z tym pakietem Play na Kartę Rodzina?
Z tego co czytam i rozumiem z ich SMs to pakiet nie odnawia się automatycznie.
A zatem muszę sam znowu włączyć. Dziś w nocy mi wygasa. Chciałem już teraz włączyć następny ale wyskakuje info, że już mam jakiś więc nie mogę.
No i co teraz? Mam pilnowac i po północy go włączać?
Mam też nazbieranie ponad 60gb z ostatnich okresów. I termin przydatności mija dziś,
Z tego co czytam i rozumiem z ich SMs to pakiet nie odnawia się automatycznie.
A zatem muszę sam znowu włączyć. Dziś w nocy mi wygasa. Chciałem już teraz włączyć następny ale wyskakuje info, że już mam jakiś więc nie mogę.
No i co teraz? Mam pilnowac i po północy go włączać?
Mam też nazbieranie ponad 60gb z ostatnich okresów. I termin przydatności mija dziś,






























#telekomunikacja #tmobile #play #orange